Monday, May 2, 2016

Birthday girl - minu 23! Dreams do come true!


Sellel aastal sattus 1.mai olema pühapäeval.. Nii harjumatu, sest ma millegipärast alati eeldan, et sünnipäeva nädalal on üks vaba päev lisaks. Seekord alustasin sünnipäeva pidustustega natukene varem ja üritus kulmineerus laupäeva öösel vastu pühapäeva. Ohhh.. Niiii mõnus oli! Kutsusin kohale oma kõige paremad sõbrad ja eks alati on nii, et keegi ei saa tulla.. Aga sellegipoolest on hea mõelda, et nad kuskil parasjagu sellel päeval minu poole häid soove saadavad! Suurem osa oli ikkagi kohal ja ma ei saakski olla tänulikum. 

Kutsusime sõbrad enda juurde Kõrgemäele, palusime kaasa haarata mugavad riided ja magamise jaoks madratsid/tekid/padjad. Terve nädalavahetus möödus terrassil ja murul peesitades, grillides, tantsides ja saunatades. Juba ainuüksi selliste ürituste puhul on maamaja ikka üks eriline õnnistus! Ma ei ole kunagi olnud eriline klubihunt ja mulle meeldib, et sellise ürituse raames suhtlevad inimesed omavahel rohkem ja ei valgu kuskile laiali. Nii saame päriselt "catch up'ida" kõige sellega, mis meie eludes vahepeal toimunud on. Veel rohkem meeldib mulle see, et sellise ürituse raames ei käi keegi pidevalt ennast peegli ees kohendamas või ei istu nutitelefonis (seal lihtsalt päriselt ei ole eriti levi ja ausalt öeldes, enamasti unustatakse nende olemasolu ära)
  

Ma ei saa mainimata jätta, et selle aastane sünnipäeva kink lõi mind tõesti pahviks! See oli kõik, mida olin omale salaja soovinud! Nagu päris, päriselt! Ma nii hästi mäletan, kuidas ma ainult ühel korral Kristole mainisin, et "ohhhhh.. Kuidas ma seda kaamerat endale ihaldan!" Nii panigi Kristo salamahti  koos minu kõige paremate sõpradega plaani paika ja tänaseks olen ma päriselt ühe Canon Legria (mini x) võrra rikkam! Ma olen nii, nii, nii südamest tänulik! Kink oli pakitud ühte hirmus suurde papist kasti ja see oli ääreni täidetud nende pehmete "mõnglitega". Suurest rõõmust kallasin selle elutoa põrandale ja tegin "mõngli-ingleid"! Vot täpselt nii rõõmsaks see mind tegigi! Lisaks oli pakis Ring light! See on üks parimaid abivahendeid hea valguse jaoks tutorialide filmimisel. Lisaks saab sellega kindlasti ka toas oluliselt paremaid toote fotosid teha. Can't wait to try this out! 

Kingituse tegid eriti nunnuks Miiu poolt tehtud kaardikesed ja Kristo poolt personaliseeritud veinid. Nimelt palun ma maakodus üritust korraldades tihti lilled ostmata jätta ja selle asemel mõni hea vein tuua. Nii saame neid kauem nautida ja lilled ei närtsi asjata. Selle tarbeks kleepis Kristo veinipudelitele liiliad peale. Lisaks teen kniksti kõigile sõpradele oma aja pühendamise eest selle unistuse ellu viimisel! 


Õigel päeval olime Kristoga kahekesi. Lõime maja uuesti läikima ja muutsime vana liivakasti oma esimeseks maitseaine peenraks. Ma ei oleks ägedamat sünnat osanud oodatagi.. Sai nüüd üks pikk, pikk kiidulaul, aga ma lihtsalt pidin selle kõik endast välja paiskama. Sünnipäeva naelaks osutus veel Kristo personaalne kingitus. Me saame minna kahekesi Saaremaale, oma lemmikusse spasse päevakeseks minipuhkust veetma. Tõotab tulla suurepärane aasta! 

5 comments:

 1. Apppikeee kuidas tahaks ka ringlighti! Aga mina vana koonerdaja ju ei raatsi :D

  ReplyDelete
 2. Kiidan kaamera valikut! Olen oma legria miniga super rahul, aga x-il peaks vist heli veel parem olema (: Ja oi ringlight on minu wishlistis samuti! Õnneks tuli hetkel suvi (või noh, kevad) ja valgust on küllaga aga uueks pimeduse-perioodiks peaks selle küll endale muretsema. Huviga loeks lähemalt selle konkreetse valgusti kohta ka, et kuidas sulle meeldib, kuidas töötab jms.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Plaanin sellest kindlasti siin jutustada :)

   Delete
 3. Palju õnne tagantjärele, oled selle kõik ja veel rohkemgi ära teeninud :)

  ReplyDelete