Wednesday, March 9, 2016

Naistepäevast - eilsest päevast


Mõtlesin natukene eilsest naistepäevast ka kirjutada, kuna see sai sellel aastal kuidagi eriti mõnus! Minu hommik algas sellega, et Kristo ulatas mulle hambapesu ajal ühe kvaliteetse Itaalia veini ja soovis head naistepäeva. Siis toimetasime veidi ja läksime tööle. Ka seal peeti meie naisi meeles ja tähistati korralikult. Terve kontor on mõnusalt lillelõhna täis ja kõigil endiselt kookidest kõhud pungil. Kuna Kristo ema käis alles seljaga seoses operatsioonil ja just eile koju sai, siis mõtlesime, et tegelikult võiks Kristo hoopis ema juurde minna ja nendega koos aega veeta. Kristo lippas lilledega vanemate juurde, et aidata neil voodisse vineeri paigaldada (et magades selga toetada rohkem) ja käis läbi ka minu tibu juurest, et talle lillekimp üle anda. Minu ema ootame meile külla, et ka talle kingitus üle anda. Ta ei ole meie uut kodu veel näinudki  ja seetõttu tundus selline idee parem :) Senikaua tegelesin mina kodus majapidamistöödega, keetsin suppi ja küpsetasin kooki. 


Kui Kristo koju jõudis, suutis ta mind tõesti jalust niita. Nii, nii palju lilli! WOAH! Jumal tänatud, et teda dinneriga koju ootasin :) Ma jumaldan seda, kui kodus on värsked lilled.. Eriti liiliad! Kolm punast roosikest saatis mulle tibu. Aitäh! Aga, et lilledest veel vähe oleks olnud, oli mulle ka karbikese sees pisike kingitus. Kuna see on natukene personaalsem kingitus, siis las see jääda mõistatuseks :) Sõime siis kõhud pungil täis ja mekkisime Kristo poolt kingitud veini. Nii mõnus kodune õhtu!

Kuidas möödus Teie eilne päev? Kas Teie peres tähistatakse selliseid sündmusi suurelt või pigem mitte? Meie tavaliselt mingeid suuri plaane ei tee ja toimime üsna spontaanselt. 

Aa ja also! Ilusat naistepäeva tagant järele päikesekiired! Ja PS! Super suur aitäh kõikide soovituste eest kleidi valiku juures. Sain sealt väga palju inspiratsiooni!

5 comments:

 1. Väga vahva päev oli Sul/Teil :-)
  Tahtsin aga ka paari asja veel küsida, esiteks, mis kooki tegid(sellest pilti pole) ning mis supiga tegemist?(vahepeal panid retsepte blogisse üles, see oli hea mõte!) Teiseks, kas see anonüümne kaardisaatja Tartust pole peale viimast kaarti enam end ilmutanud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegin klassikalist ja super lihtsat tunniga valmivat kohupiimakooki :) ja tegemist on koorese frikadellisupiga.

   Kaardisaaja on haihtunud. Samas viimane kaart oligi selline.. Kokkuvõtlik, aga endiselt olen ma teadmatuses, et kellega tegu :(

   Delete
 2. Nii tõeliselt tore päevake oli sul,Kristo-RESPECT :)Tulen tulen esimesel võimalusel,veel enam et see blogisse ära mainitud :)

  ReplyDelete
 3. Muidu oli mõnus päev, aga lilli kahjuks sel aastal ei saanud :( Olen vallaline ja kuna haige, siis tööl ka ei olnud.

  ReplyDelete