Wednesday, November 18, 2015

Chloe ilusalong Kaubamajas - Nii pettunud pole ma ammu olnud!


Täna räägin Teile loo sellest kuidas ma 27 eurot tuulde viskasin. Ma pole tõesti ammu niii pettunud olnud! Kui Te mäetate veel, siis kunagi ma rääkisin Teile Roosikrantsi ilusalongist. See oli Kaubamajas ja minu kontorist täpselt üle tee. Mõni aeg tagasi see suleti ja loobusin oma küünte geeliga katmisest. Nüüd kui selle salongi asemel avas seal uksed ilusaong "Chloe" otsustasin sinna uuesti pöörduda. Oma praeguse elutempo juures ma lihtsalt ei leia aega endale ise iga nädal uut maniküüri teha ja klienditeenindajana võiksid mu käed siiski ilusti korras olla. Geellakkimine on minu jaoks kõige mugavam lahendus. 

Okei.. Sain siis nende juurde tänaseks aja, läksin kohale ja Ljudmilla ootas mind juba. Juhatati mind ruumi ja pandi istuma. Kõigepealt ei osanud küünetehnik peaaegu sõnagi Eesti keelt.. Küsis ainult "French Da"? Da, da.. vastasin. Ma isegi ei mõelnud sellele, et võiks hoolega jälgida mida küünetehnik teeb, sest olin mõtetega mujal.  Kui tehnik lõpuks küünte kallal askeldamise lõpetas, siis nägin, et see vaatepilt on õudne!


Kõik mu küünenahad olid küünte külge kleepunud ja küünealused paksult geeli täis. Ma olin toolilt püsti tõustes üsna shokis ja ainus mis ma mõtlesin oli.. TEGELT KA? 27 EUROT? Kaubamajas? Ma oleksin hea meelega salongis jalgu trampima hakanud, oma raha tagasi nõudnud ja palunud selle jubeduse maha võtta, aga tahtsin Teid enne natukene hoiatada. Miks võetakse tööle selliseid tehnikuid? Kas nende töö kvaliteeti enne ei kontrollita? Oh, õudust! Ärge sinna küll minge!

Kas keegi pai inimene teeks mu käed ilusaks jälle?

31 comments:

 1. Soovitan Sulle sellist tegijat nagu https://www.facebook.com/BirgitiKuuned/?fref=ts, väga väga hästi teeb oma tööd ja asukoht ka väga hea :)

  ReplyDelete
 2. Ühendu Katrin Romandiga, ta kindlasti teeb. Töötab masina 22, ehk siis su kodule ka lähedal :)

  ReplyDelete
 3. FB - Panther Beauty, nii Kerli kui Jana teevad mõlemad super ilusaid küüsi :) !!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Head tegijad, ent nad teevad ainult geelküüsi. ;)

   Delete
 4. Ilusalong Naeratus, küünetehnik Kätlin. Facebookis on tal salongi lehel ka oma album piltidega, tšeki kindlasti :)

  ReplyDelete
 5. M&M geelküüned fb-s soovitan soojalt :)

  ReplyDelete
 6. Ma jällegi soovitan sellist kohta: https://www.facebook.com/KarlenBeauty/

  Lehel küll palju vene keeles, aga osatakse ikkagi ka hästi eesti keelt. Ülihoolas ja osav tehnik, ainult 15€ (nii esialgne lakkimine kui hooldus), armas väike kohake ja peaks Su kodule ka väga lähedal olema :)

  ReplyDelete
 7. Minu ilusad küüned on pärit Krista Elmend'i juurest: https://www.facebook.com/Nails-by-Krista-142903832496540/?fref=ts
  Teeb tõesti super tööd :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Krista on tõesti supeeeeer!!!!!! Julgen soovitada ja tean kindlalt, et keegi ei pea pettuma temas :)

   Delete
 8. No appi, tegemist on tõesti väga inetu tööga... :( Ausalt öeldes olen mina pidanud kahjuks peaaegu alati kuskil salongis teostatud iluteenuste puhul pettuma. Nii juuksur, ripsmed (lõpuks olen leidnud selle õige tehniku) ja küüned. Küüntes olen käinud oi kui palju ja just nimelt nende ''profesionaalide'' juures kallites salongides, kuid kahjuks peab tõdema, et inimesed näevad ja hindavad kvaliteeti erinevalt ja enamus neist 30-eurostest teenustest siiski ei ole väärt ka mitu korda väiksemat hinda :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Huhuuhuhuu.. Aga eks sellega ongi nii, et ainult ämbrisse astudes leiame lõpuks selle õige koha enda jaoks :)

   Delete
  2. Kui ma veel Eestis elasin siis otsisin ka endale vist 2 aastat sellist küünetehnikut kes teeks oma tööd korralikult. Ja lõpuks ma ta ka leidsin ja mis siis, et nüüdseks on sellest juba 3 aastat, olen kindel et ta teeb oma tööd endiselt sama suure pühendumusega. Julgen tõesti kõigile soovitada - facebookis KÜÜNED KAUNIKS LOORE JUURES. :)

   Delete
 9. Kas küsimus oli selles, et "Soovitage mulle head küüntetehnikut?" :)

  Oh, Triinu... Halb kogemus on ka kogemus.

  ReplyDelete
 10. Kusjuures, ajal, mil see oli veel Roosikrantsi ilusalong, käisin seal kulme korrigeerimas. No johhaidiii, isegi mina ei kitku kulme nii viltu kui seal salongis. Kulmud oled sõna otseses mõttes diagonaalis. Jumal tänatud, et töötan kosmeetika poes ning oskan kulme joonistada... Peale seda ei julge siiani kuskile salongi minna :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma käin alati browbaris. See on super koht! :)

   Delete
 11. Kusjuures, ajal, mil see oli veel Roosikrantsi ilusalong, käisin seal kulme korrigeerimas. No johhaidiii, isegi mina ei kitku oma kulme nii viltu kui seal salongis. Kulmud olid sõna otseses mõttes diagonaalis. Jumal tänatud, et töötan kosmeetika poes ning oskan kulme joonistada. Peale seda ei julge siiani kuskile salongi minna :(

  ReplyDelete
 12. Lahkusid siis midagi ütlemata salongist ja maksid sellise (sorri) sita eest? Uskumatu :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Noo ta rääkis ainult vene keeles ja olin üsna shokis.. Ainus mis ma suutsin mõelda oli, HELL NO! :D

   Delete
 13. Ilusalong Beautiq - sõbranna on pikemat aega käinud sealse küünetehniku juures ja pole kordagi pidanud pettuma. Lisaks on seal väga meeldiv ja hea ripsmetehnik, kelle juures ma käin. Lisaks juuksur Kersti - megatubli!

  ReplyDelete
 14. Tere! LP Triinu Liis Vabandame veelkord tehtud töö eest. Situatsioon on meie jaoks ka väga ebameeldiv. Küünetehnik oli meil esimest korda ja kahjuks me ei jõudnud kontrollida tema tööd. Meie teine meister teeb terve töö ümber soovi korral. Loodame, et saame antud brobleemi lahendatud!

  Lugupidamisega,
  Chloe ilusalong

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ilmselgelt firma peaks olema kursis oma tööliste taseme ja töödega.
   Kuidas on võimalik et tehnik on esimest korda ja nö puhtalt lehelt alustab? :D
   Mille põhjal tööline tööle võeti?
   Absurditipp.

   Delete
  2. BROBLEEM :D reedene päevanali

   Delete
  3. Chloe ilusalong - mitte eluski ei tuleks sinna, vabandage kui palju tahate, ja räägin ka kõigile tuttavatele, et kauge kaarega eemale hoida! Täiesti idiootne on praegu tulla vabandama, kui lasite kliendi selliste küüntega salongist välja.
   See BROBLEEM on ainult teil, kes te võtate tööle keeleoskamatu ja muudpidi oskamatu töötaja.

   Delete
 15. Mina oleks küll sellist kära tõstnud, ükskõik ei tegija eesti keelt ei mõista.

  Vähemalt pakuti sulle nüüd uus võimalus küünte korda saamiseks :)

  ReplyDelete
 16. Soovitan soojalt liituda kõigil Facebookis Iluteenindajate pakkumiste grupiga. :) Sinna saab ilusti postitada enda pöördumise (juuksurisse, küünetehniku juurde või kuhuiganes), koos asukoha ja kuupäevaga - isegi soovitud hinnaklassiga, kui on piiranguid. Ja siis iluteenindajad ise pakuvad end ning klient saab valida erinevate ilutegijate seast. Enamus neist esitleb end piltidega tehtud töödest, seega on valik kliendi jaoks lihtsam. Lisaks tulevad Teie postituse alla ka kindlasti soovitused heade kogemustega klientidelt. Asub siin: https://www.facebook.com/groups/337014736444569/

  ReplyDelete
 17. Ma küsiks ka, et mille põhjal tehnik siis tööle võeti kui ei oldud ta töödega tutvutud? Sest see on ju ikka juba pilditl vaadates tõeline käkk. Ma ise käin https://www.facebook.com/niitore/?fref=ts siin ja ta teeb väga hästi ja on väga tore inimene ka.

  ReplyDelete
 18. Jeerum, tõeliselt õudne. Usun, et ise endale maniküüri tehes saab ka ilusama tulemuse, võehh.. Vaeseke!

  ReplyDelete
 19. Alati tuleb öelda kohe :) kui tehnikuga räägitud ei saa, siis kindlasti omanikuga. Omanik ei pruugi üldse küüntest midagi teada ehk siis ei oska tööd hinnata või on muu põhjus. Ise töötan salongis, on sarnaseid olukordi olnud ja selliseid asju võib igal pool juhtuda, eriti uutes kohtades. Äkki salong muidu on ok ja ainult selle naise pärast saab maine nüüd kahju. Mina soovitan saata salongi meil koos piltidega tehtud tööst. Salongi vastusest siis oleneb kui hea koht ning suhtumine klientidesse tegelikult on :)

  ReplyDelete
 20. https://www.facebook.com/IndigoStuudio/?fref=ts soovitan soojalt. Ülihea tegija, olen oma küüntega seal üle 5 aasta juba käinud.

  ReplyDelete
 21. sama jube kogemus, aga kosmeetiku Olgaga. Läksin ka sinna kuna polenud ammu käindud ja avastasin alles seal, et uus omanik ilmselt ja ka uued töötajad. Eesti keelt ei osanud, inglise keelt ka mitte. Protseduur pidi olema 1,5 h, (ultraheli) aga oli 1 tund. Raha maksin ikka täishinna. Kehv hooldus, ultraheli tehti 2 min. Nägu pesti mitmekordselt kasutatava shvammiga. Jube kogemus, ärge minge sinna.

  ReplyDelete