Thursday, November 5, 2015

Andke kõige ilusamale kodule ka oma hääl!


Sellel aastal aitab ettevõte, kus mina töötan, välja valida Kodu Kauniks konkursi abiga lemmikkodu, mille auhinna rahaks on Endover Kinnisvara välja pannud 1500 eurot! 

Hea blogilugeja.. Aita meil välja valida see KÕIGE mõnusam pesa! Oma hääle saad anda siin : 

Mina andsin oma hääle kodule number 5! Ma olen tohutu musta ja valge koosluse fänn ja need toredad sõnumid elutoa riiulil ja valged vaibad. Oehh! Midagi täpselt sellist tahaksime ka oma maakoduga teha. Kindlasti võite jätta ka siia postituse alla kommentaari, öeldes, millise kodu poolt hääletasite Teie ja miks. Millised on need omadused, mida oma kodu juures kõige rohkem hindaksite?


Töökat neljapäeva päikesekiired!

5 comments:

 1. Huvitav aga mina seda viiendat varianti üldse ei leidnud valikutest !?!

  ReplyDelete
 2. Mulle isiklikult sümpatiseeris kodu nr 4. Kuigi nõukogudeagsed mööbliesemed ei ole alati kõige kenamad, siis selles kodus on need koledad esemed kuidagi eriti meeldivaks tehtud. Ma arvan, et tunneksin ennast selles kodus hästi, sest esemetel on oma lugu ja oma nägu.
  Praeguse aja trend teha kodusid enamasti mustvalgetes toonides hullutas ka mind alguses, kuid praegu on see mind ära tüütand. Kodu ei tohiks olla nii steriilne. Kuigi on kasutatud palju patju ja karvaseid vaipe, siis ikkagi ei leia ma nendest ruumidest kodusoojust. Mingi soe värv peaks vähemalt minu tulevases kodus ikkagi olema.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nõus! Kodu peab olema hubane ja mõnus, mitte nagu mõnedel on - kataloogikodud :D See pole üldse reaalne, et keegi nii elab, et kõik asjad ära pandud ja millimeetri täpsusega ritta laotud :D Korralik bakazuuha

   Delete
 3. Kuna sa ise töötad seal firmas, siis jätan siia väikse tagasiside selle võistluse lehekülje kohta: väiksel ekraanil vaadates on näha ainult osa pildist ja seega jääb väga veider mulje. Teiseks ei saa ma aru, miks need pildid nii kiiresti vahetuma peavad, kui igast kodust on ainult kaks pilti, siis tahaks ka detaile uurida ja pidin kogu aeg ise tagasi liikuma, et kauem vaadata neid.

  ReplyDelete