Friday, September 25, 2015

KATSE : Sääred siledaks Silk'n Glide Expressi fotoepilaatoriga


Minuga võttis alles hiljuti ühendust selline firma nagu Hairfree. Nad pakkusid mulle võimalust katsetada nende uut fotoepilaatorit. Vot see oli küll üks ettepanek, mille hea meelega vastu võtsin! Milline naine ei unistaks siledatest säärtest? Pealegi ei ole ma kunagi midagi taolist isegi proovinud mitte. Tundus igati hea mõte! 

Fotoepilaator, mille uueks omanikuks mina sain leiab siit : E-poest. Hinnaks on sellel 299 eurot. Kusjuures just selliste krõbedate hindade pärast ei ole ma varasemalt julgenud taolist aparaati osta. Ma ei ole kuskilt nendest väga palju lähemalt lugenud ja tundus kuidagi ulme. 

Ei läinud kaua aega mööda, kui üks selline aparaat mulle pakiautomaati potsatas. Kui ma ta pakist välja võtsin, siis ei osanud ma isegi esiti ette kujutada, kuidas seda kasutada võiks. Sarnaselt Leenule asusin siis googeldama, googeldama ja veelkord googeldama. Minu pakki jäi kogemata Eesti keelne juhend lisamata. Hea on see, et selle saab alati Hairfree kaudu lasta omale meilile saata. Mul muidugi vedas, sest Leenu jõudis minust varem toote ära katsetada ja õige pea läksingi tema blogisse spikrit piiluma. 


Esimese asjana tuli siis soovitud kohad kenasti ära raseerida. Kui see tehtud, siis lootsin kohe katsetama hakata. Kuna pidevalt oli juttu sellest, et tegelikult peaks laskma karvadel kasvada 2-3 päeva, siis otsustasin juhiseid 100% korrektselt jälgida ja panin aparaadikese nüüd mõneks päevaks nurka oma aega ootama. 

Ootan põnevusega juba esimest kasutuskorda. Loodan enne seda ka ära taibata, kuidas õiget levelit kasutamiseks valida. On keegi taolist aparaati kasutanud? Milline oli kogemus? 

1 comment:

  1. Minul on ka fotoepilaator, ainult Philipsi oma. Olen seda nüüd oma mitu korda kasutanud ja tundub, et töötab. Nii mõnedki kohad on juba karvavabad, aga see vajab järjepidevat kasutamist. Minul võtab see ikka väga kaua aega, loodan, et suveks on sääred siledad :) Sulle aga meeldivat kasutamist :)

    ReplyDelete