Wednesday, July 22, 2015

Üks hirrrrrrrrrrmus hea burger @ Toit's City!

Toit's City asub Tallinnas, Tartu mnt 7 aadressil. Tutvu menüüga : LINK

Ma lihtsalt pidin ära mainima, et kes veel ei ole Toit's Citys ära proovinud Cheddar burgerit, siis te ei tea, millest te olete ilma jäänud! See on niiiiiiii hea.. ja need friikartulid! Mmmm!

Tegelikult on Toit's City mulle üldse väga kodune, sest see asub mu kontorile nii lähedal ja käime seal tihtipeale lõunal. Hinnad on head, toidud suurepärased ja teenindajad veel ägedamad! Tervitused Evelyle! :)

Ainus, millega see toidukoht ei hiilga, on pastad.. No ma ei tea. Kuidagi ei tule neil välja need. Pizzad, hommikusöögid ja ülejäänud pearoad viivad keele alla! Aga ega mul pikemat juttu polegi.. Kes käinud, siis kuidas maitses? Kus on Teie meelest kõige, kõige, kõige paremad burgerid?

Tegemist ei ole sponsoreeritud postitusega! :) See tõesti on niiiii hea!

9 comments:

 1. Ma olen Toit's-is söönud swiss burgeit ja no see oli imehea! :)

  ReplyDelete
 2. Ma olen käinud ja üks mu kõige lemmikum koht;) Burkse paari proovinud, aga ei mäletagi milliseid, vist üks oli kanaga ja teine tavaline juustukas vms...ja ka caesarit sai söödud lõhega. Väga mõnna koht ja minu meelest seal ongi parimad burksid, niipalju kui mujal käinud olen. Kunagi kui tallinnas elasin, isutas klassikaline Räägu burks ka;)

  ReplyDelete
 3. Huvitav, et see burger nii paljudele meeldib.. Mina olen seal söönud vegeburgerit, mis oli nii kohutav, et ma ei sööks seda vist ka suure näljaga enam. Esiteks näiteks see marineeritud kurk, mis ka Sul pildil paistab - mingi tavaline purgist juba lõigutuna võetud kurk (kuidagi jätab mulje, et üldse ei viitsita burksi kallal ise vaeva näha). Sai - mingi sada aastat säiliv nisuplönn (mis oli muide MAGUS). Minu meelest kõik need gurmeeburgerit pakkuvad ettevõtted on hakanud tellima kvaliteetset värsket burgerisaia. Toits vist mitte. Ja mingi suvakas friteeritud juust vahel.... No ma ei tea, täiesti mõttetu maksta sellsie eest ca 8 EUR, no ei ole seda väärt! Aga noh... ma teiste maitset maha ei tee, kui selline asi maitseb, siis miks mitte :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma vaidleks vastu. Alati kui mina käinud olen, siis on kõik värske. Avalikel üritustel teeb firma omanik ise kõik kukklid valmis ntks burgerite jaoks lausa :)

   Delete
  2. Ma tahaks NÄHA, siis usuks :D

   Delete
 4. Esimest korda seal käies (ülemistes) sõin ma pastat, mis oli tõesti väga halb. Mõtlesin et annan siis uue võimaluse kohale ja teine kord oli salati isu ja võtsin caesari salatit. Esiteks pidin seda salatit jube kaua ootama, teiseks oli see täiesti teistmoodi kui igalpool mujal, väljanägemine ja valmistamine ja kolmandaks kana oli täääiesti toores. Väga rõve, see on kõige jubedam asi kui liha on toores ja kahjuks kuna mul oli lennuni suht vähe aega siis ma ei jõudnud hakata uut küsima, sest juba alguses läks liiga kaua aega. Nad tegid küll allahindlust aga ma ei lähe sinna enam tagasi ka :)

  ReplyDelete
 5. Põhimõtteliselt on nüüd minu järjestus väga lihtne:
  1) Estonian Burger Factory - megahea toit
  2) Toit's - vahva koht
  3) Texas -- supersuured portsud ning väga mõnus teenindus. Tex-mex austajatele kohustuslik
  4) Diner - Juicy-Lucy on väga mõnus

  ReplyDelete
 6. parima burgeri osas saan teid aidata- nimelt asub see Saaremaal ja koha nimeks Viking Burger . juba nimi ütleb kõik . Kui satud Saaremaale on seda võimalik külastada vaid kahes kohas, Teel sõrve säärde jääb Salmele üks pisike putkakene ja Kuressaare linnas asub juba suurem koht . Siiamaani pole keegi pidanud neis pettuma. Populaarseim burger on seal Viking Burger,nagu juba aimata võite ja sealt võib leida lisaks tavapärasele koostisele vahelt veel muna ja peekonit . Pisemad olendid ei jõua tervet burksi äragi süüa , aga minu isiklik lemmik on suitsujuust-küüslaugu burger ja lisandiks tellin vahele peekonit. kahjuks nad mandrile küll ei laiene aga kui tekib see vapustav võimalus seda maitsta siis tehke seda kindlasti,ilma pikemalt mõtlemata ! :)

  ReplyDelete
 7. Soovitan siin kommeteerijatel praegusel ajal Toit'si burgereid proovida. Suur kvaliteedihüpe on tehtud. Liha on kodumaisest mahedast rohuveisest ja kukkel puhas käsitöö:)

  ReplyDelete