Tuesday, June 23, 2015

Põhja Küpros (juuni) - osa 1 - Aaretejaht, lend ja esimesed emotsioonid


Ja ongi poolteist päeva meie reisist läbi! Mainin uuesti.. Enda reisi ostsime Cherry.ee (LINK) vahendusel. Meie reisikorraldajaks oli WOW Travel (LINK). Reis maksis 399€ ja tegelikult broneerisime me selle juba tükk aega tagasi. Reisil olen Kristo õe Triinega ja tegelikult reisin esmakordselt niimoodi sõbrannaga. Seekord otsustasime mitte All Inclusive paketti võtta ja esimese asjana soovin ära mainida, et tõepoolest.. Siin ei kehti eurod nagu wikipeedia väidab. Kohalikus rahas on palju odavam ostelda! 


Meie reis väljus Tallinnast kell 10:30. Lennujaamas pidime olema juba 2h varem. Uuuuuuuh, see hommikune ärkamine oli raske! Lennujaama saatsid meid Kristo ja tema vanemad. Lennuk tuli õigel ajal, aga Türgis pidime küll olema kauem kui planeeritud - 50'st minutist sai poolteist tundi. Kohale jõudsime nii umbes natukene peale kella kuute. Tegime check in'i (mis muide võttis jube kaua aega, sest järjekord retseptsioonis oli meeletu) ja seadsime sammud oma toa poole. Meie tuba on ilus, puhas ja asukohalt suurepärane! Meil on imelin mere vaade ja suur rõdu. Toas on meil kaks voodit ja üsna luksuslik vannituba. Tegelikult meenutab meie tuba mingis mõttes sviiti. Lai voodite valik ja elutoa osa on kordades etemad kui näiteks hotell Strandi "juuniorsviit"!


Esimesel päeval võtsime kohe ette Malluka (LINK) poolt valmis pandud aaretejahi! Järgmisi vihjeid ei olnud üldse nii kerge leida kui me arvata oskasime. Meil läks esimese vihjega oma tunnike aega! Eks videos näeb lähemalt. Aaretejahi järgmist osa näeb juba teises vlogis, sest siin jäi see poolikuks. Üks vihjetest oli kaduma läinud. No problemo, helistasime Mallule ja asi korras!


Järgmisel hommikul pikutasime basseiniääres ja läksime kohalike külasid vallutama. Sellest kõigest juba järgmises postituses! Stay tuned!

PSPSPSPSPSPS! Mallluuuu... See aaretejaht on niii awsm! Tänks mus! Ja Triine palus ka tänada ühe asja eest mida ta oma telefonis as we speak kasutab!

Ja lõppu siis kõik need emotsioonid videos : 
(ps (vol2)! Jätke tähelepanuta kuupäeva viga, see tuli kogemata ja siin niiiii halb nett, et ma never ei viitsi seda videot uuesti laadida. Praeguse ülesse laadimisega läks täpselt kaks ööpäeva!) :D

Parima kvaiteediga vaatamiseks vali 720p!

Mida ägedat ette võtta? On kellegil toredaid ideid? Mida näha sooviksite? :)

38 comments:

 1. See video sisaldab sisu partnerilt SME, kes blokeeris selle teie riigis autoriõiguste tõttu.

  Kahjuks ei saagi näha!

  ReplyDelete
 2. Mul ütleb, et video sisaldab sisu partnerilt SME, kes blokeeris selle teie riigis autoriõiguste tõttu...

  ReplyDelete
 3. Kahjuks ei saa seda vlogi vaadata. Ütleb, et meie riigis keelatud :(

  ReplyDelete
 4. Videot ei näe :/

  ReplyDelete
 5. Ei näe videot :( "This video contains content from SME, who has blocked it in your country on copyright grounds."

  ReplyDelete
 6. Mul tuleb ette, et this video contains content from SWE, who has blocked iit in your country on copyright grounds.

  ReplyDelete
 7. Seda videot ei näe eestis :(

  "This video contains content from SME, who has blocked it in your country in copyright grounds."

  ReplyDelete
 8. Ma ei tea kas ma olen ainuke, aga ma ei saa seda videot vaadata kuna ette tuleb kiri, et mingi SME on selle meie riigis ära blokkinud autoriõiguste tõttu :( :(

  ReplyDelete
 9. Videot ei saa vaadata: "This video contains content from SME, who has blocked it in your country on copyright grounds." :/

  ReplyDelete
 10. Video on keelatud :/

  ReplyDelete
 11. Huvitav, mina küll näen. Väga super video, nagu kõik sinu omad! Ise näed ka suurepärane välja. :)

  ReplyDelete
 12. Issand kui ilus treenitud kõht sellel bikiinipildil. Võiksid veel kirjutada "tee tervislikuma minani" postitusi siin. Kuigi ilmselgelt tee on lõpule jõudnud :D aga näiteks kuidas tulemust säilitad jne.

  ReplyDelete
 13. Kust oled ostnud esimesel pildil nii ilusa seeliku?

  ReplyDelete
 14. Appi, ma ei suudaks sellisesse kohta reisile minna, kui seal niimoodi kassid/kassipojad ringi siblivad. Mul poleks südant neid sinna jätta ja ma tahaks KÕIK koju kaasa võtta :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul sama :D :D :D :D :D tegeltka! kõik kohvrisse!

   Delete
  2. Ma tahaks hoopis üks neist kassidest olla! Kui me Santorinil sõime kalmaare siis need kassid jalutasid mööda restorani ringi ja lunisid endale kalmaaritükikesi. Aga olen ka mujal näinud, kuidas need kassid päikese käes mõnulevad, saavad möödujatelt paisid ja söövad parimates restoranides :D mis sellisel elul viga!

   Delete
 15. Miks Kristo kaasa ei tulnud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. See oli Triinele (Kristo õele) lõpetamise puhul kingituseks. Kristoga läheme augustis

   Delete
 16. Kumb on siis Türgi või Küpros?

  ReplyDelete
 17. Kust see roosa pitsiline pluus pärit on? Nii ilus lihtsalt :)

  ReplyDelete
 18. Mille Triine lõpetas?

  ReplyDelete
 19. Mina tahaks teada, kust need superilusad bikiinid pärit on ? :)

  ReplyDelete
 20. Hakkasin oma Küprose reisi planeerima ja nii lahe oli lugeda muljeid, veelgi lahedam vaadata vahetuid elamusi videost! Nii armas ja siiras :) Sõbrannadega reisid on minu meelest päris lahedad. Elukaaslasega reisimist armastan samuti aga sõbrannadega on kuidagi alati teistmoodi lõbus lihtsalt, teil tundus tore ja muidugi milline sviit! Täiesti uskumatu :) Praegused pakkumised mis ma olen leidnud on samuti läbi reisikorraldaja tundunud kõige mõnusamad. Hind veidi teine kui teil aga samas mitte kõige hullem, kuna tahan tõesti kindlasti see suvi ka lihtsalt käia seal ära. Ole hea anna nõu, kui läheksid nüüd teist korda, siis kuhu kindlasti läheksid tagasi sööma või milliseid kohti soovitaksid vaadata? Ei pea olema klassikalised turistikad, kui mõni pood või muu koht tundus lahe siis võid seda ka soovitada ;) Aitäh ette :)

  ReplyDelete