Friday, April 24, 2015

Toome suve lähemale - KUMA liblikad + GIVEAWAY!


Sain minagi killukese suvele lähemale tänu KUMA imearmsatele liblikatele. Need aksessuaarid on minu jaoks tõesti nagu rusikas silmaauku! No täpselt midagi sellist mida ma igapäevaselt meeleldi kannaks. Veel enam, et tööl olles kannan enamasti pintsakut ja triiksärki. Väga lahe viis outfitile natuke vunki juurde anda. Muide.. Sain võimaluse üks liblikas ka ühele oma blogi lugejatest kinkida!

 Osalemiseks palun jäta antud postituse alla oma nimi ja e-post. Võitja loosin välja üks päev enne sünnipäeva ehk 30.04.15! (ps, ps, ps! soooooo excited!)

Kellele aga loosiõnn ei naerata, siis siit saab endale ise meelepärase välja valida : LINK. KUMA Facebooki lehe leiab SIIT.

Mina valisin Teile loosimiseks sellise iluduse : 



179 comments:

  1. Pirke Prii

    pirkeprii@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Eveli. eveli.eltermaa@mail.ee

    Ma pole kunagil mitte midagi võitnud juuu, nii tahaks seda liblikat :) Üks suur võit on mu elus siiski olnud - mu laps (L) !

    ReplyDelete
  3. Käti Rohumets

    Katirohumets@gmail.com

    Ma juba ammu piilusin neid liblikaid, imeilusad! :)

    ReplyDelete
  4. Katrin katszukas@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Eha Aaslaid

    eha.Aaslaid@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Johanna. Kuldpeeker@gmail.com :)

    ReplyDelete
  7. liina.kuntus@gmail.com
    Liina Kuntus

    Selline liblikas kuluks küll suveks ära :)

    ReplyDelete
  8. Kertu eha
    Kertueha@hot.ee

    ReplyDelete
  9. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com :)

    ReplyDelete
  10. Kätlina Veltmann
    katlina.veltmann@gmail.com
    Olen vaikselt neid liblikaid juba mõnda aega piilunud :)

    ReplyDelete
  11. Nii kena!

    Reet
    Reedaoma@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Deisi Juns
    deisi.juns@me.com

    ReplyDelete
  13. Liis / liislatting@gmail.com

    ReplyDelete
  14. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  15. Külliki Aavast

    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Emma Urb
    emmaurb@hotmail.com

    ReplyDelete
  17. Ulla
    venusinlace@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Liisi Sildoja
    liisisildoja@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Kui ma selle iluduse võidaks, siis ma ei suudaks seda vist nevereveer ära võtta, magaks ka sellega :D

    Raili

    railikitty@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Anete
    netykas@hotmail.com

    ReplyDelete
  21. Oliviakranich@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Mary-Liis Poom

    maripoom@hotmail.com

    ReplyDelete
  23. Triin ja ebaparlikarp@hotmail.com

    ReplyDelete
  24. Sandra Saar
    saaresandra@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Helen Sulakatko
    edurhelen@gmail.com
    See väljalvalitud liblikas on imekena, just nagu su enda omagi ;)

    ReplyDelete
  26. Ma ka juba ammmmmu piilun neid. Peaks ikka ära ostma ühe ... Või mitu :P

    helin.kask@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Karin ja pulstk@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Andra andrake2006@hot.ee

    ReplyDelete
  29. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  30. Janely Tohver
    janely.tohver@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  31. Janely Tohver

    janely.tohver@gmail.com

    ReplyDelete
  32. anzelika liiva. anzelikaliiva@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Reenas Siimer
    reenasiimer@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Karin ja karini88@yahoo.com

    ReplyDelete
  36. Krista Saarne
    Krista.saarne@hotmail.com

    ReplyDelete
  37. Keity Kärt

    anzela89@hot.ee :)

    ReplyDelete
  38. Katre Pohlak
    pohlakkatre@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Need näevad nii imelised välja 😊

    sannaolen@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Karin Kõrts
    Karink16@gmail.com 😊✌🏽️

    ReplyDelete
  41. Liis Rohi
    liisrohi@hotmail.com

    ReplyDelete
  42. anzelika liiva anzelikaliiva@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Pille Priidik
    pillepriidik@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Mai tea, kas ma tohin osaleda, sest mul on neid liblikaid KOLM, aga ma tahan valget ka :D Mu nimi on juudas, meili sa ka vast tead: juudas@mail.ee

    ReplyDelete
  45. Merilin J.
    merilin010@hotmail.com

    ReplyDelete
  46. Tõesti ilusad!
    Kaie Loorits
    kaie.loorits@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Pille Priidik
    pillepriidik@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Ohh, kui armsad! Osalen ka siis loosimises :)

    Triine Viisma
    triine.viisma@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Ailen Timuska
    atimuska@yahoo.com

    ReplyDelete
  50. Kathleen Abel

    kathleenabel0@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Maarja-Liisa
    maarjaliisa.mahla.001@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Kristel Himmaste
    himmastekristel@hot.ee

    ReplyDelete
  53. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Kätlin Potter
    KatlinPotter@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Anne-Mari
    annemari.kaar@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Marit Mäealu
    marit.maealu@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Katri Juursalu
    asunder-@hotmail.com

    ReplyDelete
  59. Rutt Metsamaa
    rutt.metsamaa@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Ma olen niiiii kaua juba vaadanud ja mõelnud, et tahaks ka niiväga nende liblikatega oma outfite täiustada :), see oleks küll ideaalne võit :)
    Marlen Piho
    marlenpiho@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Julia Tihhonjonok
    juliatihhonjonok@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Eleri Näpping
    elerinapping@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Sigrid Sünd
    sigrid.synd@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Oo, ma olen juba ammu mõelnud, et üks KUMA liblikas võiks ka minu riietel ilutseda :)

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  65. Kai :)

    kai.puusepp87@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Aeliis
    aeliis@hot.ee

    ReplyDelete
  68. Kristi Jõgeva
    kristijogeva@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Gea
    volcooom@windowslive.com

    See loositav liblikas nendest just kõige ilusam :')

    ReplyDelete
  70. Cädri-Ly Piller-Petrov
    cpillerpetrov@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Laura O.
    lauraa.ojamaa@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Kadi Kadak
    mrs.kadak@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Mariann Vendelin
    mariannvendelin@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Berit Keskra
    bkeskra@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Karoliine Aus
    karoliine@msn.com

    Oi, kuidas sooviks seda kaunidust võita :) See oleks super sünnipäeva kink, sest mul endal sünnipäev 29.aprill :D

    ReplyDelete
  76. Maarja

    maarjatoomemae95@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Astrid Oras
    astrid.oras@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Greteliis Salo
    greteliissalo@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Väga ilus kaunistus triiksärgile! Ja liblikad on mulle alati meeldinud :)

    Terje
    info@todaysfavorites.com

    ReplyDelete
  80. Agnes Vuntus

    agnes.vuntus@mail.ee

    ReplyDelete
  81. Kertu J
    kertu13@gmail.com

    ReplyDelete
  82. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  83. Kadi
    kadi1002@hotmail.com

    ReplyDelete
  84. Hanna Alajõe

    hanna.alajoe@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Triin - tammekas@hotmail.com

    ReplyDelete
  86. Veronika Bogdanova
    bogdanov@tlu.ee

    ReplyDelete
  87. Anna-Liisa Orpana
    annaliisa.orpana@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Maarja Rüütmann
    maarja.ryytmann@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Karin
    karintamberg@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  91. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  92. No nii ilusad :)

    karmenlepp@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Kristina Zeik
    kristinazeik@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Gerda
    gerdak13@hot.ee

    ReplyDelete
  95. Hanna-Stiina Kivimäe

    stiinahanna@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Raquel Kulijev
    r.kulijev@gmail.com

    Issand ma olen niiiii armunud nendesse! Ma just mõtlesin enda sünnipäevaks, mis mai alguses on, ideaalset outfiti ja no see kaunitar muudaks kogu riietuse perfektseks!!

    ReplyDelete
  97. Rika Vassus
    rika.vassus@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Katrina Jõks
    katrina.joks@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Liisa Veskimäe
    liisa.veskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Dianne Aalde

    dianne.aalde@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Laura

    laurarrr@tlu.ee

    ReplyDelete
  103. Merli M.
    merlimaevalja@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Mailis Estorn

    mailisestorn@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Betty Sims
    betty.sims@mail.ee

    ReplyDelete
  106. Mari-Liis V.


    lillonhea@hotmail.com

    ReplyDelete
  107. murak.viire@gmail.com
    Viire Murak

    ReplyDelete
  108. Marleen

    marleen.silbaum@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Kerli K
    Kerlikaru94@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Karin Künnapas
    kkunnapas@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Evelin Haavamäe
    ehaavamae@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Helina L.
    helina-th@hotmail.com

    ReplyDelete
  113. Kristel Jänese
    kristel.janese@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Sigrid Sõrmus
    sigridsormus@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Sandra Kask
    sannuuh@hot.ee

    wuhuuu ♥

    ReplyDelete
  116. Kadri kadri155@hot.ee :)

    ReplyDelete
  117. Ann
    ann.elismae@hotmail.com

    ReplyDelete
  118. Pille-Riin Mõttus
    pilleriinmottus@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Piia Ereth Kasatkin
    piiaereth.kasatkin@gmail.com

    ReplyDelete
  120. Marianne Koppel
    creepyclaw@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Oeh, need on ahhetama-ohhetama panevad!

    kristiina178@hotmail.com

    ReplyDelete
  122. Andra Kund
    somethingbad18@hotmail.com

    ReplyDelete
  123. Svea
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  124. Kristel
    kristelkesner@gmail.com

    ReplyDelete
  125. Mariann

    Mariannkotkas@gmail.com :)

    ReplyDelete
  126. Kristiina

    kristiina.aruste@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Elina
    elina.k6ivsaar@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Marjanne
    marjanne1276@hotmail.com

    ReplyDelete
  129. Kady A.
    Kadyarm@hotmail.com

    ReplyDelete
  130. Niii armas, lilla on üks minu lemmikvärve ka!!!
    Eva-Maria Virnas
    evamariimarii@gmail.com

    ReplyDelete
  131. Mary-Liis
    maripoom@hotmail.com

    ReplyDelete
  132. Sandra Süsi
    sandra.sysi@hot.ee

    ReplyDelete
  133. Tõesti ilus!

    Mai
    muiks@live.com

    ReplyDelete
  134. Katrin Kutsar, kutsarkatrin10@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Mari Liis
    mariliislaanvee@hotmail.com

    ReplyDelete
  136. Katre Trilljärv
    katretrilljarv@gmail.com

    ReplyDelete