Sunday, March 1, 2015

Celebrating - Gotthard Residences


Nagu ma eile mainisin siis tänase öö veetsime sellises vanalinna õdusas hotellis nagu Gotthard Residences (LINK). See oli niiii mõnus! Kogu pakett maksis u 55€ kahe inimese kohta. Hinna sees oli siis majutus kahele, kahekäiguline õhtusöök Olevi Residence restoranis (söögiks siis karbonaad ahjukartuli ning seenekastmega ja magustoiduks pannkoogid jäätisega. Hinna sees oli ka kaks klaasi veini). Hinna sees oli veel VIP pääsmed klubisse teater + tervitusjoogid ning hommikusöögi buffee. Sellise hinna eest pole üldse paha eksju?

Taolised pakkumised otsime alati välja kahest kohast.. http://www.booking.com või http://www.kingitus.ee. Esimesest neist leiab vahel väga soodsalt üürikortereid mida üheks ööks üüritakse (vahel lausa 10 euro eest)! Mõnus võimalus rutiinist välja astuda ja selle peale mitte väga palju raha kulutada.


Hotell ise oli ilus, puhas ja igati tiptop! Asukoha mõttes samuti suurepärane ja tõesti.. Ühtegi halba sõna öelda ei ole!

Hotelli jõudsime nii umbes kella nelja paiku  ja kuna meil oli õhtusöök alles kell 21.00 siis otsustasime kinno minna. 17:15 hakkas 50 shades of gray seanss coca-cola plaza Alecoq sviitis. See oli meie mõlema jaoks esimene kord seal. See oli niii mõnus! Ruumi oli palju, see baar ja eraldi lounge on ju suurepärased! Oleksime lootnud, et selle hinna eest on näiteks üks kokteil hinna sees aga seda ei olnud. Samas üks kord aastas võib minna küll! 

Film meile mõlemale meeldis. Mina olen kõik raamatud eelnevalt läbi lugenud aga Kristo ei olnud. Ma küll ei ütleks, et ma kuidagi pettunud olin. Mulle näitlejad meeldisid ja see on ju elementaarne, et filmiga ei saagi nii hästi neid emotsioone edasi anda kui raamatuga. Seal annab inimese kujutlusvõime lihtsalt nii palju juurde!


Tegelikult tutvusime me 23.02 aga kuna me sellel päeval korralikult tähistada ei saanud siis lükkuski see seekord nädalakese edasi. Õigel päeval ööbisime Kristo vanemate juures, kuna nad olid reisil Andorras ja keegi pidi nende kiisukestele kaa süüa andma. Ülejäänud ööd ööbis Kristo seal ja mina kodus. Pidime end loomade vahel kuidagi sõbralikult ära jagama :)

Tegime kaminasse tule ja Kristo kinkis mulle sületäie liiliaid! Nii umbes kümme liiliat ja kokku 35 õit. See on võrratu kui kaua nad vastu peavad. Nad on mul siiani vaasis ja imelilusad! Täna on juba esimene märts! Juu siis ikkagi armastusega kingitud :)


Mina teadsin juba pikka aega ette mida Kristole kingin.. PS4 + fifa 15. Oooooh seda rõõõõmu! Boys will be boys!

Kristo kinkis mulle fotoshoodi Annika Pihlaku fotostuudios. See oli kaa nii tore. Kristo käis kusjuures esimest korda ja tal tuli väga hästi välja! Mu meelest on ta üldse imelise naeratusega väga fotogeeniline mees!


Vasakul pildil meenutab ta mulle natuke Edward Cullenit.. Sorri beib :)

Üks osake kingitusest on tema poolt veel saladuses hoitud. See on seotud ühe mu pildiga mille seal tegime. Mul pole õrna aimugi mida ta sellega teha kavatseb. Põneeev!

Aga ongi tänaseks kõik.. Ilusat pühapäeva kullapaid!

14 comments:

 1. Kas te mitte 2014. aastal ei kohtunud? :D Vist trükiviga seal tutvumise kuupäeva juures. Väga armas paar muidu! Palju õnne ja armastust edaspidiseks! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aaaa oih jah.. Tänud! Parandasin ära :)

   Delete
 2. Vau, vau, vau oled endiselt superkaunis! olen sinu blogi jälginud väga lühikest aega (võibolla on selline postitus juba olemas, vabandan sel juhul), aga oleks väga huvitav lugeda sinu lapsepõlvest, nt kasvõi seda kelleks väiksena saada tahtsid või millised olid sinu hobid. Sära ikka samamoodi edasi, lisaks ei saa mainimata jätta et olete Kristoga super paar! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole kusjuures :) Hea mõte! Suur, suur aitäh!

   Delete
 3. Nii ilus ja eriline paar olete kuidagi :) Minujaoks täiesti võõrad inimesed, aga kuidagi niiii hea meel on teie üle:) Eduu!:)

  ReplyDelete
 4. Kas te ei ela kahekesi vôi, et te Tallinna hotellides ööbimas käite ?? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mis selles veidrat on? :D ikka elame kahekesi

   Delete
 5. Lihtsalt naljakas.. Kàiks te kuskil mujal linnas.. Aga kodus saab ka teha romantikat ja head syya ju ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mujale linna minna oleks palju kulukam ja aeganõudvam. Meie oma tallinn on kaa väga ilus ja on niiii palju kohti kuhu kunagi ei satu :)

   Delete
  2. Kusjuures, ma olen ka palju kohanud inimesi, kelle meelest on selline asi täiesti mõttetu. Et mis mõttes te elate Tallinnas ja lähete Tallinna hotelli? Aga see ongi ju rutiinist väljapugemine. Et on uus tuba, uus voodi, uued söögid, ei pea ise koristama ja ei pea koduste asjadega tegelema (kasvõi näiteks loomadega, mitte, et see oleks kohustus, aga vahel on hea sellest ära põgeneda). Nii, et minu meelest väga armas. Ja te poleks ju läinud kinno A le Coqi sviiti, kui te oleks kodus olnud :)

   Väga armsad olete ja igal juhul palju palju õnne :)

   Delete
  3. Ma arvan kaa nii.. Aitäh ilusate soovide eest Gerly!! :)

   Delete
 6. juba aasta möödas, kuhu sel ajal ometi nii kiire on. Aga armsad tundute koos, hoidke ja armastage teineteist veel palju, palju, palju aastaid :)!
  Ps! Mulle ikka nii meeldivad su lokid ;)

  ReplyDelete