Monday, February 9, 2015

Teazy Tee - 28 päevane kuur - GIVEAWAY!


Hommikust päikesekiired!

Kiisumiisu tahtis nii, nii väga nende Teazy teepakkide kõrval poseerida ja tundus, et ta kiitis tooted heaks. Minul endal oli nende teedega kaks väga erinevat kogemust. Kui ma esimest korda õhtuteed jõin siis hakkas mul millegi pärast halb.. Ma isegi ei oska põhjust välja tuua. Kohe täitsa iiveldama ajas. Ehk oli tegemist juhuste kokkulangemisega? Peale seda ma enam õhtuteed juua ei julgenud. Mõne aja möödudes kui lugesin blogidest aina enam kiitvaid sõnu, siis otsustasin Teazyle uue võimaluse anda. Sellel korral nii enam ei juhtunud. Tee oli mõnusalt rahustav ja tõesti magasin sellel ööl hästi!

Hommikutee on purutee ning õhtune mõnusates kotikestes. Miks ei võiks ometi ka hommikutee samamoodi pakendatud olla? See tegi õhtuti kasutamise palju mugavamaks. 

Mingi hetk läks mul meelest, et õhtuteed ainult ülepäeva jooma peab.. Ja nii täitsa 2-3 päeva järjest. Õnneks sellest midagi ei juhtunud. Tee mulle maitseb ja tõesti kergem oli olla!

Teed jõin tavaliselt u 30min peale söömist. Kaalu ta mul kindlasti ei langetanud, kuid parema enesetunde tagas küll. Üleüldse on minu kiindumus erinevate teede vastu oluliselt kasvanud ja enam ei oska ega tahagi väga teest loobuda.. Eriti õhtuti. 

Lähemalt Teazy tee kohta saab lugeda nende kodulehelt : http://teazy.ee. 28 päeva komplekti hinnaks on tavapäraselt 50€ kuid praegu on see nende kodulehel soodushinnaga 39,99€

Sain Teazylt toreda võimaluse selline 28 päeva komplekt ka oma blogi lugejate vahel välja loosida. Loodan, et võitja jagab kindlasti ka minuga oma kogemust!

Loosis osalemiseks tuleb:

1) Hakata meie pesa facebooki sõbraks siin: LINK
2) Tuleb olla blogi jägija (vt blogi küljeriba)
3) Jätta antud postituse alla oma nimi ning e-posti aadress, et saaksin sinuga ühendust võtta (kui ei soovi oma e-posti avalikult jagada, siis tuleb ise tähelepanelikult jälgida kas just sinu nime blogis välja hüüan).

Ja loomulikult ei ole mul midagi selle vastu kui antud loosimist ka oma sõpradele facebookis jagate :)

Võitja loosin välja 16.02.15

Head loosiõnne!

110 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Ma vajan seda.
    misssipsu@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Ma olen juba ammu mõelnud, et tahaks seda teed proovida, nüüd oleks hea võimalus :)

    Helin Kask
    helin.kask@hotmail.com

    ReplyDelete
  4. Karina Kalmus
    karina.kalmus@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Kadi Laas
    kadi.laas@outlook.com

    ReplyDelete
  6. Ailen Timuska
    atimuska@yahoo.com

    ReplyDelete
  7. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Anna-Liisa Laas
    anna@elvag.edu.ee

    ReplyDelete
  10. Piia Pähklamäe
    piia.pahklamae@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Katrin Kaasik
    katrinkaasik89@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Liina
    liina.polluaar@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Marilis Pettai
    marilispettai@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kerttu Olesk
    kerttu.olesk@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Anita H
    anita14114@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Olen proovinud juba NSH teed ja suurima heameelega katsetaksin ka selle ära :)

    Kristin Raudla
    kristinraudla123@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Triin Hanikat
    triinhanikat@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Marily Noormägi
    marily.noormagi@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Kristi Raudsepp
    kristi.11@hotmail.com

    ReplyDelete
  20. Kätlin Liiv
    k2tlin.liiv@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Liina Kolk
    liina.kolk92@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Brita Paluoja
    Britake95@hotmail.com

    ReplyDelete
  23. Laura Marie
    dreamelauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Luise Runtal
    luiseruntal@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Katre Pohlak
    pohlakkatre@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Liisi Sildoja
    liisisildoja@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Kristi
    marzenpop@hot.ee

    ReplyDelete
  28. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  29. Janne Pranstibel
    janne.pranstibel@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Laura Kiviselg
    laurakiviselg@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Mirjam Nõmme
    mirtzuke@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Merilin
    merilin.saerg@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Helen
    helenmaazik@gmail.com
    Tahaks ka lõpuks selle kiidetud imetee ära proovida :)

    ReplyDelete
  35. Karin
    karini88@yahoo.com

    ReplyDelete
  36. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Maarja Rebane
    maarjarebane@hot.ee

    ReplyDelete
  39. Geitlyn Pahk
    geitlyn12@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Geitlyn Pahk
    geitlyn12@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Mari-Ly Semiskar
    marily.semiskar@hotmail.com

    ReplyDelete
  43. Janeli Sinisalu
    janeli.sinisalu@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Mirell Põllumäe
    pollumae.mirell@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Jaanika Vutt
    jaanikavutt95@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Anne-Mai Ott
    anne-mai.ott@khk.ee

    ReplyDelete
  47. Liina-Grete Uibopuu
    liina.grete@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Liina Kuntus
    liina.kuntus@gmail.com

    Olen juba ammu tahtnud seda teed katsetada, paraku pole aga raatsinud siiani seda osta. Loodan loosiõnnele. :)

    ReplyDelete
  49. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Merrild Lebin
    lebinmerrild@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    ReplyDelete
  53. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Katrin Talvik
    katrin.talvik@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Grete Lill
    gretelill0311@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Mariann Vendelin
    mammu2108@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Megel Arroküll
    megelarrokyll@hotmail.com

    ReplyDelete
  58. Inge Maiman
    ingemaiman@hotmail.com

    ReplyDelete
  59. Triin L.
    triinlink@hotmail.com

    ReplyDelete
  60. Kati Kirsipuu

    kkatikirsipuu@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Sigrit Piisko
    sigrit.piisko@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Jana Smirnova
    sm1yanaa@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  64. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  65. Juba pikalt olen tahtnud prooovida neid :)
    Kertu Karik
    Kertu.karik@hotmailcom

    ReplyDelete
  66. Liisi Einmann
    liisieinmann@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Vasti kevadet oleks väga mõnus üks teekuur ära proovida.

    ReplyDelete
  69. Kristiina Peedo
    kristiinapeedo@hotmail.com

    ReplyDelete
  70. Mirjam V.
    milluke92[at]hotmail.com

    oi mul oleks reaalselt ka väga vaja seda komplekti, et tervist turgutada!

    ReplyDelete
  71. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  72. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  73. Mina tellisin endale selle komplekti ja mul oli ka nii, et kui olin esimese öötee ära joonud, oli kogu öö väga paha olla ja iiveldas. Järgnevatel öödel seda enam polnud, aga esines päevasel ajal iiveldust vahepeal. Samas olen seda alles pool nädalat tarvitanud ja arvan, et kuna see väljutab kehast mürkaineid ja paneb neid liikuma, siis sellepärast võiski paha olla.

    ReplyDelete