Wednesday, December 17, 2014

Musi pehmeks : Baby Lips - Hydrate / Peach Kiss / Mint Fresh


Minu vaieldamatult suurimaks mureks külmal ajal on kuivad huuled. Kui ma eelmise aasta sügisel Londonist oma esimese Baby Lips'i soetasin siis olin kohe päris siiralt õnnetu kui see otsa sai. See oli niiiii hea! 

Kui Maybelline ühel päeval teatas, et see on ka Eestisse tulemas oli see suurepärane uudis! Sellel aastal jätsid päkapikud minu sussi sisse kolm erinevat Baby Lips'i - Hydrate, Peach Kiss ja Mint Fresh. Neist kõige lemmikumaks osutus lillas tuubis olev koralli tooni huulepalsam. See tõesti on mu huultele pai teinud ja lõhnab ka hästi! Helesinisele kandideeris Kristo.. Kusjuures ka tema väitel olevat see parim mida ta siiani proovinud on. 

Kõige vähem meeldis mulle Mint Fresh. See pani mu külma poolt liiga saanud huuled õhetama ja kipitama. Sama tegi kunagi ka üks Blistexi huulepalsam. See tunne ei kadunud kuskile ka mõne aja möödudes. Tegelikult eelistan ma rohkem huulepulkasid ja huulepalsameid mida ka kandes ei tunne. 

Kuidas Teie talvel oma huulte eest hoolitsete?

4 comments:

 1. mul on igas käekotis eraldi peach kiss, sest ma olen selle tulihingeline fänn. hea, et seda nüüd veits kodu lähemalt ka saab :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ise mõtlesin kaa teise juurde osta, et kontoris hoida. Ma kipun seda maha unustama :D

   Delete
  2. E sõi mu esimese virsikumusi ära :( nüüd ma ostsin kohe mitu-mitu tükki korraga, et kohe oleks...

   Delete
 2. Mulle meeldivad Blistexid just nende õhetustunde pärast :D

  ReplyDelete