Friday, August 1, 2014

What a wonderful life it is : A new beginning


Ega ei teagi millest alustada.. Eks ilmselt ikka päris algusest. See esimene samm on alati kõige raskem. Tunnistan raske südamega, et eelmisel korral kirjutades ei olnud ma tegelikult selleks valmis. Eks me kukumegi selleks, et jälle uuesti ja veel sirgema seljaga püsti tõusta. Kas pole?

Minu elus on toimunud üsna järsk kannapööre ja seda nii positiivses kui ka negatiivses mõttes. Minu ellu tuli Kristo. Armumine, liblikad ja kõik muu suurepärane sellega kaasnev. Ma ei jõua ära oodata kuni saan teda Teile lähemalt tutvustada ja teda oma tegemistesse blogis rohkem kaasata. Eks te teate ilmselt isegi kuidas see armumine välja näeb.. See röövib mõistuse ja aja. Aga ma olen niiiiiii õnnelik! Kui ma vaid saaksin seda Teile sõnadega edasi anda! Ma tunnen end justkui muinasjutust plehku pannud printsess!

Täna maandusime just tagasi kodumaale. Käisime koos Sunny Beachil, Bulgaarias. Veetsime seal kokku seitse imelist päeva. Siin pisike ülevaade meie tegemistest:


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Tegemist on ühe pisikese teaseriga mille tegelikult Kristole valmis meisterdasin (Sellest ka ehk veidi veidrad hüüdnimed :) ). Katsetasime GoPro olemust ja jäädvustasime kogu reisi. See on vaid imepisike osa sellest, aga see oli suurepärane! Andke mulle kindlasti märku kui sooviksite sellest rohkem osa saada.


Ära tegime ka Henna tatood. Olen juba pikemat aega kaalunud taolise kujutise joonistamist kehale.. Ja seda jäädavalt. Muidugi pisut pisemas vormis. Sellel on mulle tegelikult suur tähendus. Minu jaoks kujutab see usku igavikku. Henna on hea viis katsetamiseks kuidas ma ennast taolise pildikesega käel tunnen. 

Aga väheke teisel teemal siis.. Ütlen Teile täiesti otse südamest ja siiralt. Ma lihtsalt olen kaotanud suure osa oma enesekindlusest ning minu jaoks on olnud väga raske ennast kokku võtta ning nö lavale tagasi astuda. Ma tean, et see on minu kirg ja ma tean, et ilma selleta ma ei saa. Ma lihtsalt.. Ei osanud üksinda püsti tõusta enam. Ma küll proovisin oma tiibu sirutada aga hetkeks tundusid need liiga rasked. Samas tean, et ei saa oodata teistsugust tunnet ja tulemust kui ise selleks midagi ette ei võta. Ma annan endast parima, et jälle lennata - lennata veel kõrgemale!

Kallid olete! Ma olen ääretult õnnelik inimene, et minu ümber on nii palju positiivseid inimesi nagu Teie! 

52 comments:

 1. Suuuper hea oli praegu näha facebookis et sul lõpuksometi uus postitus on!! Tegi kohe augusti alguse paljupalju ilusamaks. Ja te olete Kristoga väääga armsad ja kindlasti tahaks sellest reisist ka rohkem osa saada! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Milline kergendus on midagi sellist lugeda :)) Suuur, suur, suur ja siiras aitäh Birgit!

   Delete
 2. Niii tore, et jälle tagasi oled!
  Ja pikemat videot tahaks ka hirmsasti näha :)

  ReplyDelete
 3. Nii ootasin seda postitust! :)
  Õnne, edu ja palju armastust! :P

  ReplyDelete
 4. Aitäh, selle postituse eest, tegelikult ka. Olen ise läbimas lahkumineku protsessi ja see on nii raske. Uskumatult raske. Ühtäkki pean tulema toime üksinda, kõiges milles olin harjunud aastaid lootma kellegi teise abile, olen nüüd üksinda. Ja vahel ma tunnen end üsna abituna ja siis ma selle abituse tundega võitlen, sest ma ju saan ise hakkama küll. Ma tean. Aga raske on. Südames on valus. Tundsin, et mul on midagi viga, et teised elavad üldiselt seda palju kergemalt üle. Lugesin ka sinu postitusi ja jälgisin instagrami ning tundus, et see kõik on sinu jaoks nii lihtne ning liigud edasi, oled õnnelik. Ja mõtlesin, et miks mina nii ei oska, mis mul siis viga on. :( Salamisi lootsin sinult mingit postitust, mis selgitaks või näitaks välja seda, kuidas sa selle kõigega toime oled tulnud. Kuidas sa lendama õpid. Mulle tundub, et minu tiivad on katki.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see võtabki aega.. Arvasin isegi, et olen tugev tüdruk ja tulen selle kõigega toime aga siis koputas reaalsus õlale. Ma vajasingi lihtsalt aega. Usun, et sama on ka sinul :) Aga usu mind.. Kõik on mööduv ja millegi lõpp teeb alati ruumi millelegi veel imelisemale! :)

   Delete
  2. Ma olen ka sarnases olukorras olnud nagu Anonymus. Samasuguste tunnetega - hirm, üksindus, abitus. Ma siiani mäletan suurepäraselt seda uppumise tunnet ning seda, et just kui proovid pinnale ujuda aga ei õnnestu, ükskõik, kuidas sa ka ei üritaks. Aga see kõik on mööduv ning ma väljusin sellest palju, palju tugevamana.
   Minu jaoks oli tema olnud esimene armastus. Kolm aastat suhet, kolm aastat koos kasvamist ning elu avastamist. Kahjuks mina tundsin ühel hetkel, et me tahame absoluutselt erinevaid asju ning see, millisena meie kujutame oma elu ette, on erinev. Selle tõttu otsustasin ka suhte lõpetada. Hoolimata sellest, et mina olin lõpetajaks, oli ikka väga-väga valus, sest lisaks kõige lähedasemale inimesele oma elus, kaotasin ka paljud oma sõbrad.

   Aga nagu öeldakse, mis ei tapa, teeb tugevaks ning see on tõsi. Küll su tiivad paranevad, Anonymus ning sa lendad kiiremini ning kõrgemale kui kunagi varem :)

   Delete
 5. Oi millised uudised ja sa oledki tagasi. Just mõni aeg tagasi mõtlesin sinust ja su blogist. Tundub nagu sa oleks sellest kuulnud. Nii hea oli bloglovinist leida sinu blogilt uus postitus.
  Sulle palju edu ja taas päikest täis päevi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihiiii :) Nii armas! Suur aitäh Klaarika!

   Delete
 6. Jehuuuuuu ! Niii kaua oodanud uut postitust!Sa oled lihtsalt imeline ! Ja et teile jaguks seda õnnne ja armastust aastateks ja aastateks! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooooooi kui armas :) Aitäh, aitäh, aitäh! :)

   Delete
 7. Nii tore, et jälle tagasi oled! :)
  Ma nii pikalt piilusin vahepeal su blogi, et kas on juba uus postitus või mitte ja kui see nüüd lõpuks tuli, olin küll väga õnnelik :)
  Ja Sinu videosid vaataks veel ja veel. Neist kiirgab mingisugust erilist positiivsust ja rõõmsust ja neid on nii hea vaadata! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle Gerli! It means a world to me :)

   Delete
 8. Nii hea, et tagasi oled! Ning Palju edu ja armastust Teile Kristoga :)

  ReplyDelete
 9. Nii head teada , et tagasi oled. Pikemat videot sooviks küll näha :) Õnne ja edu sulle uue suhte ja blogimisega :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäääääh Tuuliki! See tähendab mulle palju :))

   Delete
 10. Avastasin su blogi alles umbes kuu aega tagasi ja lugesin siis ka ühes jutis vist küll pool blogi läbi. Su positiivsus jõudis läbi su blogi minuni kohale ja see vist oligi see mis lugema pani ja jättis.:)
  Nii, et liitun ülal kirjutajatega - tore, et sa tagasi oled!

  ReplyDelete
 11. Ma võtsin su JUST eile oma blogrollist ära, sest pea 2 kuud ei tulnud ühtegi postitust ja enne seda ka :D Ja näe mis esimese asjana nüüd bloglovinist avastasin.

  Igatahes - tere tulemast tagasi :))

  ReplyDelete
 12. Hullult tahaks kuulda, kuidas su koduloomad ka elavad? :) Mul endal tuhkur ja nii lahe on jälgida teiste tuhkrute tegemisi :) Tore, et tagasi ;)

  ReplyDelete
 13. Ehk imelik küsimus veidi, aga kas Jüri oli samal ajal samiti Bulgaarias? Keegi mu tuttavatest laikis vist Instagramis ta pilti või kuidagi ma sinna ta pildile sattusin ja vaatasin, et ohhoo. Huvitav kokkusattumus, või ei? :D Igatahes, tore, et tagasi oled :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jüri oli koos meie ühise kolleegiga tõesti samal ajal Bulgaarias aga teisel pool otsas :D Aitäh!

   Delete
 14. Super toredad uudised :) Olen ise alles hiljuti selle kõik läbi teinud. Alguses ongi raske aga see kõik on vaid mööduv nähtus ;) Palju jõudu ja jaksu sulle. Ja veel rohkem armastust ja õnne teile kahele, armsad olete :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle Elis! See on sinust nii armas :)

   Delete
 15. Nii tore ja positiivne oli seda kõike lugeda! Minu meelest on see inimeses suurepärane omadus, kui ta suudab tunnistada, et tal oli raske .. see tähendab ainult seda, et Sinu parimad ajad on ja tulevad :) :) Meil kõigil on õigus tunda end vahel ka kurvalt ja mitte naeratada, sest koguaeg lihtsalt ei jõuakski ja peale mõõna on alati tõus :) Usun, et Sul on tulemas imeilusad ajad :) Ja olete oma poisiga koos vääääga armsad ja igast pildist/videost on säde ja sära näha! Kordaminekuid hästi palju!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle imelisalte sõnade ja soovide eest!! :))

   Delete
 16. Kas oled plaaninud ka natuke n.ö tõsisema postituse tegemisele, et kuidas Teil kõik Jüriga nii järsku lõppes ning jätkata uue algusega, et kuidas Kristo Sinu ellu sattus? :) Aga tõesti, tore on Su uusi postitusi näha! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ausalt öeldes olen sellele mõelnud küll.. Aga usun, et minust oleks aus ja eetiline mitte jagada sündmusi ja asju mis puudutavad teisi inimesi :) Ma arvan, et las see jääb.

   Delete
 17. Tead, mis on kõige-kõige toredam olles blogi lugeja? Uus postitus, vahet pole kas täna, homme või kolme kuu pärast.. Lugejaskond (või vähemalt mina :D ) ootab ikka uut postitust. Nii et ära üldse muretse! Mul on igatahes ütlemata hea meel Sinu uue alguse üle, wuhu! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihiii :) Aitäh sulle Anett!! Mul on hea meel sind siin jälle kohata! :)

   Delete
 18. "Eks te teate ilmselt isegi kuidas see armumine välja näeb.. See röövib mõistuse ja aja." - niiiii hästi öeldud!

  ReplyDelete
 19. Mina vaatasin seda pilti Instagramis ja pidin rabanduse alguses saama, et vaouuu, tattoo! Aga kas mitte must henna ei pidanud olema mürgine? Ise olen samuti mõelnud selle peale, sest pole veel kindel kas julgen nii suurt kehakaunistust endale teha.
  Ja mis kaamerat videos kasutatud on, GoPro3?
  Väga vahvad olete! Edu ja päikest teile! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vot ma ei ole ausalt öeldes selle kohta väga uurinud :) Mul on gopro black edition. Praegult kõige viimane mudel :) Ja see on suuurepärane! :)

   Aitäh! :)

   Delete
 20. Kui hea, et sa lõpuks tagasi oled! (:

  ReplyDelete
 21. Oijah, mina pean tunnistama, et kui sa blogimaastikult kadusid unustasin su hetkeks täitsa ära (vb ka sellepärast et ma ei loe blogisid igapäevaselt ), ning siis nägin mingit instagrami pilti ja mõtlesin, oot oot see ju ei ole Jüri??? või on??? või misasja ?? Ma olin miskipärast nii kurb - võrdlen seda tunnet sellega, kui kunagi olümpiamängud läbi said ja ma ei näinud enam telekast Erki Noolt :D (see oli siis kui ta kuldmedali võitis, ma olin üsna pisike, poetasin salaja isegi pisara, et miksss olümpia ometi lõppes) Ma hakkasin justkui tagantjärgi sinu ja Jüri tulihingeliseks fänniks. Naljakas minuarvates :D

  Aga sa tõesti oled minuarvates väga sümpaatne neiu ning tore on sind näha õnnelikuna. Jõudu ja jaksu

  ReplyDelete
 22. Elasin just läbi sarnase asja, küll olin ise süüdi, aga siiski. Oli küll selline tunne, et nonii, nüüd ongi kõik ja enam kedagi ei leia ja elu lõpuni armastan inimest, kellest ilma jäin, aga see positus tõi kuidagi lootust :)
  Mis sa arvad, kas näiteks the secreti abiga on võimalik saada vana armastust tagasi, kui kõvasti üritada? Või siis kasvõi tõmmata enda ellu kedagi uut?

  ReplyDelete
 23. Mul on su üle nii hea meel! Tean seda armumise tunnet ja kõike, mis sellega kaasneb. Olen oma abikaasaga nüüd juba 4 aastat koos olnud ja naljakas, aga mul läheb ikka jalust nõrgaks ja silme eest mustaks, kui ta mind suudleb :D Loodan, et see püsib niimoodi veel kaua-kaua! Ja sulle loodan ka seda erilist tunnet väga pikaks :)
  Vaatasin seda armast videot ja sealt on tõesti näha, kui õnnelik sa oled ja Kristo tundub väga tore ja kena mees :) Kõike paremat teile!!! Ootan väga su vlogisid jälle!

  ReplyDelete