Monday, August 11, 2014

OOTD: 10.08.14


Pluus: Stradivarius 9,99€
Püksid: Reserved 24,95€
Pintsak: Zara 49,95€
Papud: Dune 19,99€ 
Käevõrud: Kingituseks saadud
Kõrvarõngad: Expressions 4,99€
Kaelakee: Kingituseks saadud
Sõrmus: Kingituseks saadud
Kell: MK

Käisime eile lapsepõlve sõbrannaga koos pilte tegemas.. Aitäh Marju super toreda aja eest mille koos veetsime! Käisime Viimsi tipus ja päikene oli just pilve taha peitu pugenud. Valgus oli selline mõnusalt.. Salapärane. Alles mõni aeg tagasi avastasime, et vaatamata ühisele lapsepõlvele oleme me täiesti võõraks jäänud. See on naljakas kuidas kaks hinge lausa põimuvad kui koos rohkem aega veeta. Väiksena pidasime teineteist lausa õdedeks. Nüüd on elu meid taas kokku toonud ja ei ole midagi lahedamat kui teineteist jälle tundma õppida ning sealjuures avastada, et kõik on jälle nagu vanasti aga hoopis teistmoodi.

Minu tehtud pilte Marjust saate kiigata SIIT ja SIIT.


Ilusat algavat nädalad kallikesed!

7 comments:

 1. Ilus nagu alati :)
  Ja tuttav pildistamisekoht , elan sealt mõne minuti kaugusel :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe :) see ju ka minu kodule üsna lähedal.

   Aitähh! :)

   Delete
 2. Kui armas on selliseid positiivsusest pakatavaid pildikesi Sinust jälle näha! Ja pildistamise asukoht tundub nii ideaalne (: Tohib ehk küsida, et kus see on? Enam-vähem saan aru, kus, sest Tallinna panoraam ju ikkagi taustal aga nagu täpsemalt :D Läheks ehk isegi uudistama.

  *Merrific*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, aitäh, aitähh Merlin! See koht on viimsis.. Natukene paadist edasi on selline vahva puidust sild ja eraisikute paadid :) see on tõesti mõnus kohake!

   Delete
 3. Su juuksevärv on lihtsalt vapustavalt ilus ja sobib super hästi selle pintsakuga! Ja ma ei suuda ära imestada, kui hea Sa ikka välja näed, lihtsalt imeline!!! Sa oled nii positiivne ka alati, et ma kujutan ette, et kõik Su sõbrannad peavad ikka ülimalt õnnelikud olema, et sellist toredat inimest oma elus omada :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vauuu! Aitähhh Sulle Elo nii ilusate sõnade eest!! :))

   Delete