Tuesday, May 27, 2014

GIVEAWAY : Moments Studio - meik & soeng


Hei, hei päikesekiired!

Moments Studio (link) imearmas pere soovib ühte Teie seast rõõmustada ühe ilusa soengu ja meigiga. Selle osaga tegeleb tegelikult ettevõtte tütarfirma Deluxe Beauty (link). 

Heleeni tehtud soengutega saab tutvuda siin: link ja Kerstini tehtud meikidega siin: link. Ideaalne võimalus valida välja täpselt endale sobiv aeg ning siis antud tähtpäeval/sündmusel särada eriti eredalt :) 

Osalemiseks tuleb jätta siia postituse alla oma nimi/e-post
Hakata Deluxe Beauty sõbraks facebookis: SIIN
Ja olla minu blogi ametlik jälgija.

Võitja loosin välja 02.06.14. Head loosiõnne!


77 comments:

  1. Vaatan neid soenguid ja vesistan, minu õhukesse ludusse lihtsalt pole võimalik mitte kunagi nii ägedaid soenguid teha (välja arvatud rotisaba ja vahvleid). Ma loosimises ei osale aga täiega loodan, et võit läheb kellelegi, kelle juustest on võimalik midagi imelist välja võluda :)

    ReplyDelete
  2. Anne-Mari Järve
    annemarijarve@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Annabel Voomets
    annabelvoomets@hotmail.com

    Lõpusoengu ning meigi oleks ju päris tore võita :)

    ReplyDelete
  4. Mailis Estorn
    mailisestorn@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Sandra Einling
    sandraeinling@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com :)

    ReplyDelete
  8. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Marion Mägi
    mannu005@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Mariann Ploompuu
    mariann.ploompuu@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Ebbe-Diisa Põld
    ebbediisa.pold@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Liisi Sildoja
    liisisildoja@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Kätlin Plakso
    katlin.plakso@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Kristin Nõgene
    telekristin@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Kätlin Jüürman
    katuke_8@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Kristin Nõgene
    telekristin@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Karin L
    karinlappo@gmail.com

    ReplyDelete
  20. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  21. Veronia Lutter
    veronia.lutter@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. Moonika Lepp
    moonika.lepp@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Karmen K
    kammu16@hotmail.com

    Kahju, et see Tartus pole, muidu oleks lõpetamiseks väga hea võimalus, kellelgi end poputada lasta. :)

    ReplyDelete
  24. Britta-Ann Priks
    britta.priks@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Tessi Ilustrmm
    tessi.ilustrumm@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Marlen Tammik
    marlentammik@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Reelika Ounpuu
    reelika8@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Kätriin Kade
    katriin.kade@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    Niivinge giveaway :)

    ReplyDelete
  30. Liis Rohi
    liisrohi@hotmail.com

    ReplyDelete
  31. Janika Võsu
    janika.vosu@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Kristiina Kahr
    kahr.kristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Carina Holter
    holter81@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Eneli Mandel
    enelimusi@hot.ee

    ReplyDelete
  35. Madli Rätsnik

    madli.ratsnik@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Rika Vassus

    rika.vassus@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Erle Kaljapulk
    erlekaljapulk@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Katrina Kilk
    kilk.katrina@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Kertu
    kertu.karik@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  41. sandra
    artbrut11@hot.ee

    jälgin & laigin nagunii :D

    ReplyDelete
  42. Kätlin Liiv
    k2tlin.liiv@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Katrin Raude
    Katrin.raude@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Angela Kosk
    angelakosk@hot.ee

    ReplyDelete
  45. Jaanika Kihnu
    jaanika35777@gmail.com

    ReplyDelete
  46. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  47. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  48. Helen Kalmist
    helen.kalmist@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Kaili
    kaili.djomina@mail.ee

    ReplyDelete
  51. Kati Kirsipuu
    kkatikirsipuu@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Anastassia Romanova
    anastassia13579@hot.ee

    ReplyDelete
  54. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Henriette Raude
    henrieteraude@hotmail.com

    ReplyDelete
  56. Tõsiselt ilusad soengud, oleks rõõm lasta endale üks nendest teha :)
    Marleen Reisberg
    marleenreisberg@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Kerttu Urm
    kerttu.urm@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Bärbel Vandel
    barbel.vandel@mail.ee

    ReplyDelete
  59. Helen Maasik
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Karin
    karin.merevits@gmail.com

    Kuna ma ei oska oma juustega midagi peale hakata, (kuigi nad on mul pikad ja paksud) siis oleks üsna tore näha, et nendest ka midagi asjalikku ja toredat tehtaks. :)

    ReplyDelete
  61. Kristiina Kipper
    kipperkristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Elen Kaljuveer.
    e.kaljuveer@gmail.com
    Loodan, et õnn naeratab!! :)

    ReplyDelete
  64. Käti Rohumets
    katirohumets@gmail.com

    Arvestades praegust kiiret aega tööl + kooli lõpp ka tulemas, siis see oleks lihtsalt ideaalne kink! :)

    ReplyDelete
  65. Kelly Kännola
    kellice555@hotmail.com

    ReplyDelete
  66. Kati Kirsipuu
    kkatikirsipuu@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Erle Kaljapulk
    erlekaljapulk@gmail.com

    ReplyDelete