Monday, February 17, 2014

New in 17.02.14 / OOTD


Mõned uued tegelased minu kapis soovisid pildile jäädvustatud saada. Meile sattus ka ideaalne soojem ilm piltide tegemiseks, sest praegusel tumedal ajal on hea kvaliteediga piltide saamine päris keeruline ja külmad tuuled teevad näoimetega oma töö.  

Aga meie maja ümber kevad vaikselt tärkab.. Puud on pungas ja roheline muru piilub sulanud lume alt. Täna paitas päike mõnusalt pilvede vahelt puid ja hellitas lootust, et kevad ei ole enam kaugel. Ka eelmisel aastal kuulsaks saanud pardid paterdasid kuuekesi ümber ojakese. 


Pildil olev pluus ja püksid on pärit NewYorkerist ja mõlemad maksid alla 10€. Seal on praegu päris suur soodusmüük ning kui ma nüüd ei eksi siis maksin selle pluusi eest ligikaudu 4€. Retuusid jäid sinna 8€ kanti. 


Need soojad crocsid on aga minu uued favoriidid. No vaadake vaid kui armsad need on.  Karva ümber olev must pael meenutab mulle veidi etno stiili ja ma poleks iial arvanud, et leian crocside seast ka endale midagi. Eelarvamused on pahad, pahad! Soovitan, soovitan, soovitan! Need on jalas nii mugavad ja külma eest on jalad ilusti kaitstud. Crocsid on pärit siit : LINK ja teiste crocsi jalanõudega saab tutvuda siin: http://www.crocs.fi/. Hind on neil ligikaudu 60€.


Prillid nagu teategi ostsin hiljaaegu Reservedist 12€ eest. Mulle nii meeldib nendega aegajalt outfitile hoopis teise iseloomu anda. 

Kell on Michael Korsilt ja ostetud gold time'ist. Pisike käevõru paremal käel on Jüri kingitud. Kannan neid igapäev. Käevõrule on graveeritud ruuni märgid mis mulle igapäev killukese õnne toovad.

Aga ongi praegu kõik. Näeme varsti! 

18 comments:

 1. Ilusad pildid :)
  See pluus on ka väga äge :)

  ReplyDelete
 2. Retuusid on vàga armsad ja crocsid on tàitsa muhedad. Meil tundub ka kevad siin juba, aga tavaliselt tàhendab see seda, et màrtsis hakkab lund sadama kui veebruaris liiga ilus ilm on :D

  ReplyDelete
 3. Sa näed prillidega nii äge välja, sobivad suurepäraselt :)

  ReplyDelete
 4. Neid pilte vaadates võib isegi hetkeks unustada, et väljas on praegu kõik märg ja lögane.. täitsa kevade tunde tekitad niimoodi :P Ja no kaamera ikka armastab sind, lihtsalt kaunis! :)
  Aga ma sean nüüd sammud kohe New Yorkerisse, loodetavasti lahkun sealt sama ägeda kraamiga :D

  (Valisin lõpuks küünla ka välja, ei tea ainult kuhu sulle kirjutama peaksin:D)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahhh mis sa nüüüüüd Greete :) Aitäh!

   Saada see mulle e-posti : triinu@epicenter.ee

   Delete
 5. Väga kenad pildid, nagu alati! Räägi, kas need saapad lasevad vett ka läbi? Ja teine küsimus, kui tahad vastata, siis kas Sa külastad talvel solaariumit või kuidas sa oma jumet säilitad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei lase :) Ei külasta solaariumit.. Alles mõni nädal tagasi avastasin enda jaoks ühe toote millele näole veidi jumet anda. Kirjutan sellest õige pea!

   Delete
 6. Sa ei tegele vist ühegi spordialaga eks? Pean silmas seda, et sa ei treeni regulaarselt?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hetkel mitte. Tegelesin aasta vehklemisega, siis tuli paus ja nüüd tegelen kodus ainult blogilatesega. On salaplaan minna sõbrannaga bodypumpi ;)

   Delete
 7. Need prillid sobivad sulle super hästi! :)

  ReplyDelete
 8. Oi kelle ma leidsin:)

  http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust/fotod-pankrot-veel-reedel-saranud-clazzis-haigutab-kurb-tuhjus.d?id=67983951#dgsee-126609:68FB31sOK9G8_p6YL8Sgnz

  ReplyDelete
 9. Kui pikk Sa oled? :)
  Ja btw, kas sa oled juukseid l6igand? :O
  Muidu oled supper kaunis. ;)

  ReplyDelete
 10. Sinu blogi on alati väga mõnus lugeda :)
  Kuid sooviks teada mis programmiga sa videosid kokku monteerid? :)

  ReplyDelete