Tuesday, December 3, 2013

Sheinside 100 Dollars GIVEAWAY!


Nonii armsad! 

Ka meie blogi külastasid Sheinside'i päkapikud ja soovisid ühele lugejatest ära kinkida 100 dollari väärtuses kinkekaardi nende internetipoes poodlemiseks! Selleks, et giveawayst osa võtta pead olema minu blogi avalik jälgija.. Tahan just kedagi teie seast rõõmustada! 

Nüüd loo omale sheinside'i konto siin: LINK
Jäta siia postituse alla oma nimi ning e-post (see sama mida kasutasid ka sheinside'i konto loomiseks) ning palun ära tee seda anonüümse kasutaja alt vaid ikka enda kontoga. 


Lisaks mainin ära, et kes sellegipoolest on sheinside'ist juba midagi tellimas siis kasutades koodi "Chris-Blog20" saate oma ostust -20% soodustust. Võitja loosin välja 18.12.13!

PS! Mitu korda kommentaari jätma ei pea.. Piisab ühest. See ei lähegi kohe avalikuks, sest pean selle enda poolt kinnitama :)

Ilusat jõuluaega!

190 comments:

  1. Oo, super loos :)

    Liisu K.
    liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. Jaana Andressoo
    jaana.andressoo@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Liis Paalits
    liispaalits@gmail.com

    ReplyDelete
  5. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  6. Mari-Liis Suvi
    suvimariliis@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Nii kihvt loos!
    Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@hot.ee

    ReplyDelete
  8. Liane Jürgenson
    liane.jyrgenson@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    Ilusat Jõuluaega! :)

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. Emeri Jahhu
    nohonnii@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Megel Arroküll
    megelarrokyll@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Kertu Karik
    kertu.karik@hotmail.com
    Ikka tore kui sellised päkapikud blogi külastavad :)

    ReplyDelete
  14. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Anett Männiste
    anett.manniste@gmail.com
    Eile just tellisin sealt endale ühe imearmsa kampsiku! :)

    ReplyDelete
  16. Kerda Keller
    kerdake@gmail.com :)

    ReplyDelete
  17. Maarja Rüütmann
    maarja.ryytmann@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Silvia Lain
    silvia.lain@mail.ee

    ReplyDelete
  19. Elisabeth Härma
    elisabethharma@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Mari H
    marihaamer ätt gmail.com

    ReplyDelete
  21. Maria Ilves
    mariailves1@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Eleri Näpping
    elerinapping@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Sandra Reile
    sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Kerli Juhandi
    kerli.juhandi@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Kätlin Karu
    ktlinkaru@hotmail.com
    :)

    ReplyDelete
  26. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Theresa Dee Torjus
    theresadee.torjus@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Kadi Eller
    KadiEller@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Devia Paap
    devia.paap@gmail.com

    ReplyDelete
  31. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  32. Birgit Koel
    Miuhellcat@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Kairi
    kairikeldrimaa@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Saara Tagen
    saara.tagen@gmail.com

    ReplyDelete
  35. merili.mannilaan@gmail.com
    Merili Männilaan :)

    ReplyDelete
  36. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  37. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  38. Sigrid Sõrmus
    sigridsormus@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Kristiina Saar
    kristiinasaar0@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Kerli Kruusik
    kerli.kruusik.001@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Ülitore oleks midagi sellist võita :)

    Kairin Koop
    kairin123@hot.ee

    ReplyDelete
  44. Mirjam :)
    mirjam.loddes@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Heidi Veinberg
    heidi.veinberg@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Külliki Aavast
    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Maarja Kõrvek
    maarja.korvek@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Merily-Lisette Tuhkanen
    merru2009@hotmail.com

    ReplyDelete
  50. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  51. Raquel Kulijev
    r.kulijev@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  53. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  54. Janeli Nirgi
    janeli.nirgi.003@mail.ee

    ReplyDelete
  55. Agnes Sassiad
    agnesassiad@gmail.com

    ReplyDelete
  56. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  57. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  58. Liis Paeste
    liispaeste@hotmail.com

    ReplyDelete
  59. Elis Vallbaum
    vallbaum@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Karinee Sein
    karinee.sein@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Mona Eesalu
    monaeesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Marleen Otsus
    marleenotsus@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Ebbe-Diisa Põld
    ebbediisa.pold@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Triin Hanikat
    triinhanikat@hotmail.com

    ReplyDelete
  65. Pöidlad pihku, et päkapikuõnn seekord minu sussi sisse tuleks (:
    Merlin K
    tereminaolenmellu(at)hotmail.com

    ReplyDelete
  66. Helin Tammel
    helyn363@hotmail.com

    ReplyDelete
  67. Asia Naumowicz
    asia.naumowicz@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Hanna Maria Rüütli
    rtlhanna@hot.ee

    ReplyDelete
  69. Brita Post
    bbritappost@gmail.com

    Good luck everyone! ^^

    ReplyDelete
  70. Maret Must
    maretmust@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Johanna Tau
    532johanna@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Elo Kuklane
    elojohanna13@hot.ee

    ReplyDelete
  74. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  75. Kristina Oja
    okikio123@gmail.com
    Sellise jõulukingituse eest oleksin ma küll väga õnnelik, minu lemmik veebipood :)

    ReplyDelete
  76. Margit Metsallik
    margit.metsallik@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Aveli Aavik
    aveli.aavik@mail.ee

    ReplyDelete
  79. Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  80. Karolin Laur
    Laurkarolin@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Aive Metsaots
    aivemetsaots@hotmail.com

    ReplyDelete
  82. Egelt Põhjala
    egeltpohjala@gmail.com
    Oeh jah, paljudele asjadele seal silm peal juba ammu ammu.. Küll see loosiõnn teeks minu sisemise ilueedi õnnelikuks :)

    ReplyDelete
  83. Sandra Maurer
    s_andramaurer@hotmail.com

    ReplyDelete
  84. katrin tarasov
    sokolaadikene138@gmail.com

    ReplyDelete
  85. katrin tarasov
    sokolaadikene138@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Kively Kohv
    kively.kohv@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Agnes Hiller
    agnes123_20@hotmail.com

    ReplyDelete
  88. Sigrit- Siret Reinaru
    sigritsiretreinaru@hot.ee

    ReplyDelete
  89. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Mirell Põllumäe
    pollumae.mirell@gmail.com
    Ilusat jõuluaega ;)

    ReplyDelete
  91. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  92. ce.valner@gmail.com
    Christine Elisabeth Valner

    ReplyDelete
  93. lisett marmei
    lisettmarmei@gmail.com

    ReplyDelete
  94. maarja94@gmail.com
    Ave-Maarja Tõll

    ReplyDelete
  95. moonika.lepp@gmail.com
    Moonika Lepp

    ReplyDelete
  96. great giveaway! I'm in!
    Naama A
    nam12 [at] walla.co.il
    tnx!

    ReplyDelete
  97. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Karina V
    swordlily_girl(at)yahoo(dot)com

    ReplyDelete
  99. Rika Vassus
    rika.vassus@gmail.com

    ReplyDelete
  100. See on küll väga kihvt ja helde jõulu-giveaway! :)
    Marelle Nurmsalu
    marellenurmsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  101. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  102. Marion Mägi
    mannu005@gmail.com :)

    ReplyDelete
  103. Carolina Daineka
    carolina.daineka@gmail.com

    ReplyDelete
  104. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  105. Camilla Kolk :)

    camillakolk@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Jaanika Vutt
    jaanikavutt95@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Tundub, et päkapikud on muutunud juba suhteliselt aktiivseks ja jagavad head kraami :)

    Reti Punt
    reti.punt@gmail.com

    ReplyDelete
  108. Merili Mainla
    merilimai@hot.ee

    ReplyDelete
  109. Mai-Liis Hansson
    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  110. Kristiina Teder
    kristiinateder@hot.ee

    ReplyDelete
  111. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Rutt Metsamaa
    rutt.metsamaa@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Irina Vihhoreva
    irina.vihhoreva@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Veronika
    verrika100@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Ann-Jennifer Veedler
    ajveedler@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Kristel Andresen
    kristel.andresen@hotmail.com

    ReplyDelete
  117. Kristi Lillakas
    kizka333@hotmail.com

    ReplyDelete
  118. Eneli
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  119. Sigrit Piisko
    sigrit.piisko@gmail.com

    sikindi.blogspot.com

    ReplyDelete
  120. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  121. tiina k
    bettiina90(a)hotmail.com

    ReplyDelete
  122. Vivian Lauhala
    vivian_753@hotmail.com

    ReplyDelete
  123. Cädri-Ly Piller-Petrov
    cpillerpetrov@gmail.com // cpillerpetrov@hot.ee

    ReplyDelete
  124. Kelly Tambur
    kelly.tambur@gmail.com

    ReplyDelete
  125. Liis Rebane
    rebaneliis@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  127. laura-liis mik
    lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  128. janeliojaste@gmail.com
    Janeli Ojaste

    ReplyDelete
  129. Ene Soosalu
    e.soosalu@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Pauliina Oksanen
    pieniatarinoita@gmail.com

    ReplyDelete
  131. great giveaway! I'm in!
    Naama A
    nam12 [at] walla.co.il
    tnx!

    ReplyDelete
  132. Karin Shaim
    cookiesmasher5@yahoo.com

    ReplyDelete
  133. Johanna Maria Pärn
    johmaria1@gmail.com

    ReplyDelete
  134. Triin Heinaste
    triin_heinaste@hotmail.com

    ReplyDelete
  135. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  136. Liana Ojamaa
    liana.ojamaa@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  138. Britta-Ann Priks
    britta.priks@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Kelly Reinmaa
    kellyre@email.ee

    ReplyDelete
  140. Samantha Tedesco
    samantha.tedesco@gmail.com

    ReplyDelete
  141. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Pille-Riin Ressar
    ressar.pille.riin@gmail.com

    ReplyDelete
  143. Seda tahaks küll võita :o
    annette.tilk@gmail.com

    ReplyDelete
  144. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  145. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  146. samreen
    samreen_321@yahoo.com
    following you via bloglovin

    ReplyDelete
  147. Kristi Jaama
    kristijaama@hotmail.com

    ReplyDelete
  148. Elisa Mele
    elisamele08@hotmail.com

    ReplyDelete
  149. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  150. Loris Ayoub
    rafucholoro@hotmail.com

    ReplyDelete
  151. Helena Dewitt
    helenadewitt@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Merle Jakobson
    Merle_Jakobson@hotmail.com

    ReplyDelete