Thursday, November 7, 2013

What a wonderful life it is: Snapshots + Weekend vlog


Eelmine nädalavahetus oli meie jaoks täis pidupäevi ja tähistamist. Mõtlesin seda kõike ka veidi jäädvustada ja kokku tuli täitsa 10'ne minutiline vlog. Aga enne soovin veel korra Palju, palju palju õnne mu armsale Anna-Stinale ja täpselt sama palju, palju õnne meie armsale Stenile! Kallid olete!

Sain omale töölt kaks vaba päeva ja täna lendame Hiiumaale Jüri isa juurde. Pühapäeval tuleme tagasi ja käime ka minu isal külas. Kui kõik hästi läheb on mul teile mõne aja pärast ka üks vinge üllatus varuks! Olen selle pärast juba üsna elevil ja päris raske on sellest mitte rääkida. Aga tasub valvel olla, sest kui kõik läbi läheb räägin sellest ka teile.

Ps! Ei teagi miks seekord video kohe nii halva kvaliteediga jäi. Ometigi peaks Iphone 5'e kaamera tasemel olema. Arvan, et asi on pigem exportimises ning proovin seda parasjagu uuesti teha. Seega, ehk saab mõne tunni pärast parema video ülesse.


Päikest!

29 comments:

 1. Party mode oli lahe :D
  Mu kassil on samasugune toru, nagu sul tuhkrutel, talle ka väga meeldib :)

  ReplyDelete
 2. Ja muidugi suurepärast nädalavahetust Hiiumaal :)

  ReplyDelete
 3. Selles videos panin tähele, et sul on ikka niii pikad juuksed :D :)
  Ja väga lahe, ma väga ootan vloge, need on ikka hoopis midagi muud kui niisama postitus :)

  ReplyDelete
 4. Nii ilusad inimesed, imeilus kodu, supernunnud loomad ja imetlusväärne suhtumine kõigesse :) Tõesti kadestusväärne :) Ja Sul on igalpool suurepärane meik. :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur, suur, suur aitäh sulle nii armsate sõnade eest! :)

   Delete
  2. Kulmud küll suurepärased pole. Ilus tüdruk oled, ära joonista oma kulme nii tumedaks ja paksuks! ;) Siis jääb palju loomulikum ja ilusam tulemus :)

   Delete
 5. Eriti meeldis mulle su pokkerimeik video alguses :) Ja see party mode sobib sulle kuidagi, nagu olekski sinu päris hääl :D Ja ma ei väsi mainimast, et iga kord kui su tuhkruid näen, siis ma lihtsalt sulan siin ekraani ees - nii nunnud sellid ikka! Head puhkamist teile Hiiumaal!

  ReplyDelete
 6. Mind on alati huvitanud see,et kas sul on autoload?Kui ei,siis miks ja kui jah,siis tavaliselt on vist Jüri puldis jah :D:D?.
  Huvitab ka see,et paljudel su sõbrannadel ja tuttavatel on juba tita aga kuna sina olen mõelnud sellele ?:) Või tahad veel oma karjääri teha ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei, mul ei ole veel lube ja eks need lapsed ka ükskord tulevad kui tunneme, et oleme valmis :)

   Delete
 7. Mulle alati nii meeldivad su vlogid :) Nii lihtsad, aga samas huvitavad! Tore on vahel teiste tegemisi sellisel kujul näha :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii tore, et meeldovad! Endalgi on tore vahel meenutada ntks bulgaaria reisi ja nii :))

   Delete
 8. Ilusat puhkust teile Hiiumaal ja täiesti võimalik, et võime juhuslikult kohtuda :)

  ReplyDelete
 9. Hehe ma teen ka nii bologneset, aga panen lõpus veel merevaiku ka sisse, siis eriti hea (ja kaloririkas:D). Soovitan proovida Barilla pastakastmeid;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mmmmmm peaks ka proovima! Annan teada kuidas maitses :)

   Delete
 10. Sul on tõesti juba niiiiiiiii pikad juuksed.
  Mis sa teed nendega? Ma kasutan ka õlisid ja maske, aga siis vastupidi, toidan need üle ja hakkavad rohkem välja langema jne...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead, kõige suurem muutus on olnud ilmselt minu toitumises ning selles, et ei värvi juukseid enam üle terve pea vaid ainult juuri :)

   Delete
 11. Kui küsida tohib siis mis auto (mark) teil on?

  ReplyDelete
 12. Enam seda videot vaadata ei saa? Privaatne on.. :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegelt peaks nagu saama.. Proovi veel korra :)

   Delete
 13. ja kuidas oma toitumist muutsid? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kõige suurem muutus oli vee joomine..Joon päevas väga palju vett! Lisaks eemaldasin enda toidulaualt saia ja söön rohkem leiba. Ka puu ja juurvilju tarbin rohkem :)

   Delete
 14. Päevas joon ka palju vett ja saia ei söö juba aastaid. Samuti olen lisanud menüüsse palju puuvilju ja varsti on see kurikuulus mandariiniaeg ka... mm :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiii mandariiniiiid! Õigus, nüüd tuli mulle meelde kui väga ma neid armastan! :D

   Delete