Monday, November 25, 2013

What a wonderful life it is: Photoshoot with perekond Roosnad & weekend vlog!


Meie armsate sõprade perekond Roosnatega olete juba päris tuttavaks saanud. Jalutasime pühapäeval neile külla ja võtsime kaamera kaasa. Mehed tegid meile süüa ja meie mängisime veidi kaameraga ja püüdsime armsaid momente jäädvustada. Pisike Gloria kasvab no nii kiiresti ja juba on ta kohe varsti poole aastane. Kes pisikese Gloria kasvamist täpsemalt näha soovib siis eelmisi fotosid näeb siit:LINK ja siit: LINK

Ja ütlen igaksjuhuks veel, et minu näol ei ole tegemist professionaalse fotograafiga. See on rohkem sõprade ja enda rõõmuks! Mul on veel palju õppida.. 


Ja siit ka pisike nädalavahetuse vlog:
Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!

Loodan, et teil tuleb edukas nädal ja palju, palju päikest ja naeru teie päevadesse!

8 comments:

 1. Mulle niinii meeldivad need raseda enne-pärast pildid. Jube armsad alati :)

  ReplyDelete
 2. Miks Jüri alati prillid eest ära võtab kui sa filmima hakkad? :D Ilusad prillid ju!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Talle meeldib kaamera ees rohkem ilma prillideta olla :D

   Delete
 3. Küll te olete Jüriga üks armas paar! :) Alati nii õnnelikud ja armsad. Ja su suslikud, oehh, neid võikski vaatama jääda. Nad on nii vahvad! Üleüldse oli üks tore video :)

  ReplyDelete
 4. Lugesin su blogi postituste kommentaare ja tagasisidet. Kas tõesti ongi kõik kommentaarid nii roosamannavahuliselt head ja positiivsed ? Ühtegi halba kommentaari või mõnda haterit sul polegi? Või sa lihtsalt ei lase neid siia omale läbi? Tundub kummaline, et sulle tõesti keegi halvasti ei ütle :D Ma ei arva, et seda peaks kindlasti keegi tegema, aga nii palju kui olen teisi blogisi jälginud siis juhtub ikka mõni "tark" sapi pritsija kommenteerima.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead..Olen üsna kindel, et mul on maailma vingemad blogi lugejad ja olen üks õnnelik inimene, et minu ümber on nii palju toredaid ja toetavaid inimesi. Usun ka sellesse, et minu blogisse sattunud lugejad on sarnaste maailmavaadetega nagu mina ning seetõttu oskame ka üksteist motiveerida ;)

   Delete