Saturday, November 30, 2013

Detsembri heategu: JCI Jõulupuu 2013

Pilt pärit siit: link

Tegemist on ühe toreda projektiga mis kannab nime "virtuaalne jõulupuu". Igal aastal ootavad kõikide perede pesamunad jõuluvanalt kingitusi kuid iga pere neid endale lubada ei saa. Selleks, et nende väikeste jutside meel jõuluõhtul rõõmsaks teha saame oma nõu ja jõuga neid aidata:

Minnes JCI jõulupuu leheküljele (Tallinn) SIIN (Tartu) SIIN näete nimekirja lastest ja nende tagasihoidlikest soovidest jõuluvanale. Meie Jüriga teeme kingituse kümne aastasele Mihklile kes soovis jõuluvanalt legosid. 

Pilt pärit siit: link

Pakk tuleb ilusti ära pakkida ilma oma kontaktandmeteta ja soovideta (see on ju ikkagi jõuluvanalt :) ) ja toimetada Tallinnas Okaidi kauplustesse (need on olemas Rocca al Mares ja Ülemistes) ja Tartus Shakespeare kohvikusse või Lokaal suminasse.

Kui teil on juhuslikult ka oma blogi või facebooki konto siis jagage kindlasti seda infot ka teistega. Aitame koos!

10 comments:

 1. Oi nimesid on juurde tulnud. Oli mõte ka ühele teha kingitus, aga kui järgmine päev otsustasin, siis ühe välja valida, siis olid kõik juba valitud, mis on iseensest väga tore :) Seega valisin ka nüüd omale kohe ühe ära :) Nüüd tuleb kingiotsingule minna :)

  ReplyDelete
 2. Väga äge idee. :)

  ReplyDelete
 3. Valisin samuti välja, varsti suundungi kingiotsingule :) Ja aitäh ka Sulle, et jagasid nii toredat võimalust kellegi jõulud rõõmsamaks teha ka meiega :)

  ReplyDelete
 4. Esiteks, Triinu, aitäh jagamast sellist toredat lehte. Sa polnud küll täna esimene blogija, kust selle lehe leidsin, aga esimene, kes jagas Tartu lehekülge.
  Ma aga olen veidi nõutu. Tallinnas on hetkel umbes 5 nime järgi ja neist 4 tahavad MP3'e. Tartus on nimesid rohkem, aga ikka hakkavad silma mobiiltelefonid, kinkekaardid, veekeskusekaardid jne. Minus tekkis veidi trots, kas tegemist ei peaks mitte olema jõulutunde tekitamisega, armsate kinkide tegemisega? Muidugi võin ma valida lapse, kes tahab nukku või lego, aga lihtsalt, kas tõesti on tänapäeva lapsed nii materiaalsed? Ma tean, et mobiiltelefon võib täiesti olla ka mingi odav, aga ma kahtlen, et see odav on see, mida see laps ootab. Ja kui mina siis kingingi talle selle telefoni, siis telefoniarveid peab ju ikka pere maksma? Nokk kinni, saba lahti. Samamoodi on nende mp3'dega, neid on ka võimalik tänapäeval üsna hea hinnaga saada, aga ikkagi.. Ainus, mille materiaalsusest ma aru sain, olid veekeskuse kinkekaardid, tõesti - sealt saab elamuse ning jääb meelde. Samas kosmeetikapoe kinkekaart või Lõunakeskuse kinkekaart? Ma võib-olla kõlan praegu meeletult targutavana, aga no ma ei saa, ma muudkui vaatasin ja vaatasin neid nimekirju ja halb tunne tuli sisse. Jõulud peaks olema armas, mitte materiaalne aeg.

  Igal juhul armas, et teiegi Jüriga kingi teete ning mina teen ka ja tundub, et ka paljud teised teevad. Aitäh jagamast :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen sinuga absoluutselt nõus.. Isegi legod on ju väga kallid. Samas usun, et ehk on need kingisoovid sinna soovituslikult pandud. Usun, et kui midagi muud kinkida mis lapsele meeldiks ei ole ju ka hullu?

   Ega ise soovisime ju ka lapsena ponisid ja koerakutsikaid ja kõike muud.. Samas kui kuuse all oli tore nukk ja hunnik komme oli nägu ikka kõrvuni :)

   Pai sulle Gerli!

   Delete
 5. Võiksid ka teha postituse kus kirjutad kingi ideedest :)

  ReplyDelete