Sunday, October 20, 2013

GIVEAWAY: Lucky Laika sünnipäev!


Õhtust armsad!

Mul on hea meel teile teatada, et ka mina saan oma blogi lugejatele ühe Lucky Laika piltidest kinkida! Mäletan kui nägin mõni aeg tagasi Anna-Elisabethi blogis seda loosi ja mõtlesin endamisi, et ohh kui äge! Lucky Laika jagab kingitusi oma sünnipäeva puhul ning antud jänese pilt on sünnipäevaks eraldi loodud. Neid pilte ei saa kuskilt osta ning neid on ja jääb olema kõigest 33! Lisaks pildile saab võitja valida välja omale kõrvarõngad siit: http://www.luckylaika.com/korvarongad ning terve posu ilusate piltidega postkaarte. 

Olen ise üsna usin postkaartide saatja ja seda eriti jõulude ajal. Ehk võtab võitja samuti seekord pastaka, ümbriku ja margi ning paneb oma lähedased ennast eriti erilisena tundma :)


Loosimises osalemiseks tee järgmist:

1) Ole minu blogi avalik follower/jälgija
2) Lisa kommentaaridesse oma nimi ning e-post

Ja mitte ametlik kolmas:  Kui sulle lucky laika tegemised meeldivad siis hakka nende sõbraks facebookis https://www.facebook.com/luckylaika.eu :)

Giveaway võitja loosin välja 24.10.13!

130 comments:

  1. Triinu Piiroja
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  2. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Mailiis Taal
    taal.mailiis@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Julia Tihhonjonok
    juliatihhonjonok@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Oi, oi, oi kui armas jänkukene. Kujutan ette, kuidas see mu peeglialauale sobiks! :)
    Monika M.
    monikatu@ut.ee

    ReplyDelete
  7. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  8. Mari Leito
    mari.leito@gmail.com

    väga armas jänku ;)

    ReplyDelete
  9. Käti Rohumets
    katirohumets@gmail.com

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  12. Marelle Pärn
    marelleparn@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Anette Martin
    anette.martin1@gmail.com :)

    ReplyDelete
  14. Liana Ojamaa
    liana.ojamaa@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Kadri Niine
    Kadri.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Mirelle Tetto
    mirelle.tetto@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Kätlin Karu.
    ktlinkaru@hotmail.com
    :)

    ReplyDelete
  18. Sirle Saaroja
    sirle.saaroja@hotmail.com

    ReplyDelete
  19. Silvia Lain
    silvia.lain@mail.ee

    ReplyDelete
  20. Kristina Oja
    okikio123@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Theresa Dee Torjus
    theresadee.torjus@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Mona Eesalu
    monaeesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Ulla-Riin Müller
    ullariin@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  26. Marlis Pajula
    marlis.pajula@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Ingrid Hõbelaid
    inxuh6@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Liisu Liivak
    hotliis12@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Kerli
    kerli.kruusik.001@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Laura Arge
    laura.arge24@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Ebbe-Diisa Põld

    ebbediisa.pold@gmail.com

    ReplyDelete
  32. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  33. Anett Agafonov
    anettagafonov@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Mirell Põllumäe
    pollumae.mirell@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Laura Laas
    lauralaas6@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Marge Roosild
    roosild.marge96@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Saara Tagen
    saara.tagen@gmail.com

    ReplyDelete
  38. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  39. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Helen Paddernik
    heltzpad@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  42. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  43. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  44. Anett Männiste
    anett.manniste@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Elo Johanna Kuklane
    elojohanna13@hot.ee

    ReplyDelete
  46. Berta Kisand
    berta.kisand@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Ene Raal
    eneraal@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Eleri Näpping
    elerinapping@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Jaana Andressoo
    jaana.andressoo@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Elise Volens
    elise.volens@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Mariliis Põder
    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  53. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  54. Sandra Süsi
    sandra.sysi@hot.ee

    ReplyDelete
  55. Sigrit-Siret Reinaru
    sigritsiretreinaru@hot.ee

    ReplyDelete
  56. Liisu K.
    liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Anne-Mari Järve
    annemarijarve@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Mari Raudvee
    mammmu72@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Birgit Sitska
    sitskabirgit@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    ReplyDelete
  62. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  63. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  64. Anne-Mari K
    annemari.kaar @ gmail.com

    ReplyDelete
  65. Merli Ränk

    merli.rank@gmail.com See sobiks renoveeritud tuppa küll imehästi kunagi! :)

    ReplyDelete
  66. Jana Gertseva
    jgertseva@gmail.com

    ReplyDelete
  67. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  68. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  69. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  70. Kerli-Getter Mägi
    kerligetter.magi@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Reilika Hunt
    TeieReilika@hotmail.com

    ReplyDelete
  72. Christine Elisabeth Valner

    ce.valner@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Mariann Kaasik
    mariannkaasik@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Sandra Reile
    sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Hanna Jõgis
    hanna.jogis@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Rita Forster
    ritaforster123@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Veronika Mitting
    veronika@viimsi.edu.ee

    ReplyDelete
  80. Laura Ojamaa
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  81. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  82. Anita Voropajev
    anitav.980@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Andra Sõmer

    andras6mer@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Kristiina Teder
    kristiinateder@hot.ee

    ReplyDelete
  85. Gete Meekler
    getemeekler@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Liane Jürgenson
    liane.jyrgenson@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Oi kui hästi see pildike mu pisikese õe tuppa sobiks, hihi :)
    Greete Press
    Greete_@hotmail.com

    ReplyDelete
  88. Mari Niinemäe
    mariniinemae@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Annabel Voomets
    annabelvoomets@hotmail.com

    ReplyDelete
  90. Ann Elismäe
    ann.elismae@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. Astra Puusepp
    astra.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Andriana Ivanova
    andrianaivanova97@gmail.com

    ReplyDelete
  93. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  94. Angeli Ivanov
    angeli.ivanov@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Anneli Allikas-Parv
    anneli@buduaar.ee

    ReplyDelete
  97. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  98. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Diana Algus
    diana.algus96@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Hanna Keidong
    hannakeidong@hotmail.com

    ReplyDelete
  101. Rika Vassus
    rika.vassus@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  103. Anna Maria Rebane
    anna.rebane@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Triin Kand
    kandtriin@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Jaanika Treier
    treier.jaanika@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Mari-Ann Kalavus
    kalavusmariann@gmail.com

    ReplyDelete
  107. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  108. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  109. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  110. Sobiks mu heledates toonides tuppa niii hästi :) :)
    Sandra
    sannuuh@hot.ee

    ReplyDelete