Wednesday, September 4, 2013

Product review: Make Up Store blushes

Vasakult paremale: Cherry blossom, Zarci, Lust ja Sand.

Minu kollektsiooni kuulub neli Make Up Store'i põsepuna. Kolm nendest olen ise ostnud ja ühe sain armsalt Kairitilt viimasel üritusel kingituseks kaasa. Oma esimese põsepuna ostsin umbes aasta tagasi ja peale seda on saanud Make Up Store'i põsepunad ühtedeks lemmikuteks. Seda eelkõige sellepärast, et toonide valik on väga hea. Boonuseks on ilus pakend ja mugavas koguses toodet. Ühe põsepuna hinnaks on 11,50 eurot. Soodustuste ajal saab mõne vahel isegi 5-7 euro eest. Kõige paremini saab hoida ennast heade pakkumistega kursis Make Up Store Eesti facebooki lehe kaudu: SIIN

Roosadest toonidest on mul siis kaks - vasakul lust ja paremal cherry blossom. 

 Esimene neist on ilusalt sädelev  kuldse alatooniga roosa. See kusjuures ongi minu kõige esimene MUS'i põsepuna. Swatch'i piltidelt kahjuks toonidest nii hästi aru ei saa, kuid pigment on neil hea. Paremal pool olev toon on selline roosa, roosa, roosa matt põsepuna. Seda tuleb tõesti väga õrnalt peale kanda, sest muidu näeksime välja nagu nukud. Hästi on näha selle tegeliku tooni kõige ülemisel pildil. 

Pruunidest toonidest on samuti kaks - vasakul zarci ja paremal sand.

Vasakul oleva tooni sain alles hiljuti Make Up Store'i blogijate ürituselt Kairitilt kingituseks. See on mu täielik uus favoriit! Ta jätab mõnusa roosakas/pruuni tulemuse ja annab palgetele veidi jumet. Sobib ideaalselt sügiseks. Paremal pool olev sand oli minu teine "põsepuna" mille kunagi ostsin. Kasutan seda hoopis kontuurimiseks või päikesepuudri asemel. Ta on ilus matt ja selle helepruun toon sobib ilmselt iga nahatooniga. Seda on kerge hajutada ja ka see toode annab näole väga ilusa jume. Kui ma saaksin teile soovitada vaid ühte MUS'i põsepuna, siis oleks see just see! Nagu ka pildil näha siis olen sellest juba pea pool ära kasutanud. Kasutan seda tõepoolest igapäevaselt ja olen teistest päikesepuudritest loobunud. Ta on piisavalt tume, et kontuurida, samas piisavalt hele, et ka talvel kasutada. 

Mina kannan neid peale RealTechniques blush brush'iga. Võtan totsikust värvi vaid pintsli otstele ja seejärel võõpan õrnalt põskedele. Kas teie olete mõnda MUS'i põsepuna proovinud? Millised on teie lemmikud?

Päikest!

12 comments:

 1. Nägin Instagramist, et Sinu kätte on jõudnud StellariumBox! Millal on selle arvustust oodata?
  Kahjuks pole seda võimalust veel tulnud!

  ReplyDelete
 2. Mul ka see kõige vasakpoolne ja see on reaalselt kõige parem põsepuna üldse! :)

  ReplyDelete
 3. Mul on MUSi põsepuna Frozen Daiquiri, mis on lihtsalt superilusat värvi, selline tume korrallikas-roosa. Kindlasti swatchi seda, kui poodi satud. :)

  ReplyDelete
 4. Ma otsin ka selle Sand tooni, super ka minusuguse albiino peal :)

  ReplyDelete
 5. Vau kui ilusad heledad toonid, eelistan just selliseid heleroosasid ja õrne toone oma põsepunade jaoks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nende valikus on vist igale maitsele midagi :)

   Delete
 6. Mina ostsin endale ka Sandi peale sinu üritust. See hakkas mulle nii meeldima, et kohe kindlasti ostan veel MUSi põsepunasid. :)

  ReplyDelete