Friday, August 23, 2013

Product review: Aden lip products - Perfect red lips!


Sain mõni nädal tagasi Stellariumboxist kolm Adeni huuletoodet. Need kolm peaksid andma perfektse hollywoodi punase huule. Proovisin need tooted siis täna järele ja tegin seekord tõesti sellise "karmima" katse kus tooted ikka korralikult proovile panin. Jälgisin tooteid päeva jooksul väga pingsalt ja katsetasin erinevaid meetodeid huulepulga püsivuse proovile panekuks. On aeg ka teiega oma emotsioone jagada. Aga enne kui toodete juurde lähemalt asume siis siit ka ülevaade katsetatud toodete nimedest ja hindadest:

Veekindel punane huulepliiats toonis "Tulip", hind 2,90€
Kauapüsiv ja sädelev huuleläige toonis "11", hind 4,90€
Matt vedelal kujul huulepulk toonis "Marilyn red", hind 5,90€


Siin pildil on näha siis kõiki kolme toodet minu huultel vahetult peale pealekandmist. Huulepliiats oli mugavalt terava otsaga ja hästi pigmenteeritud. Kandsin seda kogu huulele. Vedelal kujul huulepulk oli tõeline üllataja. Nii hästi pigmenteeritud ei ole mul vist ükski tavaline huulepulk. Tänu huuleläikele omasele koostisele ja aplikaatorile oli seda lihtne ühtlaselt peale kanda. Tegelikult peale nende kahe toote kasutamist on ideaalne matt punane huul juba saavutatud. Minu meelest ongi väga lahe, et see vedel huulepulk kuivab täiesti matiks. Aga kellele meeldib huultel ka vallatu läige, siis kaasas olnud sädelev huuleläige teeb töö väga ilusti ära. 


See pilt on tehtud siis kaks tundi peale pealekandmist. Nagu näha olen huuleläike juba ära söönud (ja seda otseses mõttes), sest sõime Jüriga vahepeal viineripirukaid. Muus osas on huulepulk pea perfektselt  omal kohal. Kusjuures.. Selle huulepulga püsivus on lausa nii hea, et ei jäänud mu huulte jälg ühelegi klaasile, jüri põsele ega ka minu käele. Vot see meeldis Jürile kõige rohkem, sest ega ta mind väga musitada ei taha kui mul huulepulk peal on. Vautši, vau, vau.. 10 punkti!


Nüüd on siis näha huulte olukord peale nelja ja poolt tundi. Tulemus on endiselt veatu. Selleks hetkeks tundsin juba, et see toode kuivatab mingil määral siiski huuli, aga sellise püsivuse juures on minu poolt täiesti andeks antav. Ei kasutanud ma enne huulepulga testima asumist ka hügieenilist. 

Ma ei oodanud Adeni toodetelt absoluutselt selliseid tulemusi ja ma pean täitsa piinlikust tundma, sest nii kättesaadava hinna eest nii häid tooteid on üsna raske leida ja ilmselt oli mul tekkinud mingi tobe eelarvamus. Kindlasti selle sügise favoriidid! Job well done Aden!


Vasakul siis swatchid ja paremal on tehtud pilt peale seda kui üritasin käed seebiga ära pesta.. Tulutult. Kusjuures ma täitsa nühkisin kohe ja ei midagi. Veekindel on tõesti sõna mida nad õigusega kasutavad. Samas tuleb huulepulk ilusti maha õlise meigieemaldajaga. Usun, et ka tavaline oliiviõli teeks siinkohal väga hea töö. Lõpetuseks võin olla täiesti kindel, et see kombo mind ka ühelgi pikemal õhtul alt ei veaks.

Kas teie olete varem Adeni tooteid proovinud? Millised on muljed?

21 comments:

 1. Selle kohta ütleks tõesti vau! Peab proovima :)

  ReplyDelete
 2. Tundub, et ma sean sammud homme poodi. Õhtuks on just seda püsivat huulepulka vaja.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga võta kindlasti ka tooniga vastav huulepliiats.. See annab poole efektist :)

   Delete
 3. Pagan, seda ei saagi niisama igast poest?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eiei, see peaks ikka müügil olema küll mingites poodides. Minu meelest seal bussiterminalis olevast ilupoest saab neid. Aga ma võin ka eksida :)

   Delete
  2. Selveris müüakse ka Adeni asju pidevalt, alles täna laadapäevadel nägin :). Ma ei tea, kas ka neid konkreetseid tooteid, sest vuhisesin kiiresti kosmeetika letist mööda.

   Delete
  3. Super, super tuhisen homme siis need kohad läbi. Lisa küss. Kas sellel vedelal huulepulgal oli mingi tooni nr ka? Ma kodukalt üritasin tuvastada Sinu tooni aga ei õnnestunud väga.

   Delete
  4. Jaa.. Mul ju täitsa kirjas postituses :) Modern Marilyn! Anna teada kas jäid rahule!

   Delete
  5. Ma lihtsalt vaatasin seal Adeni lehel, et neil pole neid nimesid, ainult mingid numbrid olid. Selle pärast ma küsisingi, et kas seal oli lisaks veel mingi number. Suundun nüüd igatahes kohe poodidesse :)

   Delete
  6. Praegu vaatasin ja peaks nr 8 olema :)

   Delete
 4. Ma olen alati Adeni suhtes skeptiline olnud. Ma ei teagi miks. Arvatavasti selle pärast, et nii odavalt pole ju võimalik saada nii head toodet. Sina lükkasid mu arvamuse küll ümber hetkel. Kui poes näen, siis arvatavasti proovin ka ära. :)

  http://thelisabeth.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul oli sama lugu.. Aga eks eelarvamused on kerged tekkima, kuigi need on pahad, pahad, pahad :)

   Anna teada kuidas rahule jäid!

   Delete
 5. Tootearvustus tuli täpselt õigel ajal, sest viibin just Eestis ning saan kohe-kohe need tooted endale ka soetada. Armastan küll huulepulki aga nad ei taha tavaliselt väga hästi peal püsida :( aga tundub, et olen uue lemmiku leidnud küll :)

  ReplyDelete
 6. mina pole seda ikka ühestki poest leidnud, keegi aidata oskab? :(

  ReplyDelete