Monday, July 15, 2013

What a wonderful life it is: Once upon a time..


Alles hiljuti käisin Jüri õe pulmade eelsel tüdrukuteõhtul. See oli ühtlasi minu esimene "päris" tüdrukuteõhtu kus käinud olen. Õhtu oli mõnusalt sisustatud ja nalja oli nabani. Seltskond oli vahva ja kõik sujus ilusti. Leanika ise nägi välja nagu tõeline printsess! Seda ta tegelikult ongi.. Ta on üks inspireerivamaid naisi minu elus. Olles ise nelja lapse ema (kellest üks on alles poole aastane) juhib ta firmat ja on selles väga edukas. Kindlasti on ta mulle suureks eeskujuks. 

Juba varsti jõuab kätte see muinasjutuline päev kui ta abiellub mehega kes teda üdini hoiab ja armastab. Sellele kõigele kaasa elada ja tunnistajaks olla on samuti imeline. Armastus on ju nii ilus!


Õhtu algas sellega, et Leanikale tuli koju järele autojuhiga auto kes ta siis meie juurde linna tõi. Meie ootasime teda juba suupistete, shampuse, jumestajate, fotograafi ja erakorraliselt veidrate "küsimuste lehtede ning ülesannetega". Nagu traditsioonilisele tüdrukuteõhtule kombeks ikka. 


Peale sealseid tegevusi ja fotoshooti tuli meile järele jeep limusiin. Sõitsime sellega läbi linna ja võtsime suuna Leanika kodu poole. Seal tegi tema tulevane abikaasa talle uuesti abieluettepaneku ja siis võis pidu täie hooga edasi minna. Võtsime suuna vanalinnas asuva restorani Bollywood'i poole ja otsisime kõvahäälselt  esimest meest kelle nimi oleks "IVO" - temalt pidi Leanika siis musi saama. Õhtu lõppes sellega, et ühtegi Ivot me ei leidnudki, ainult Ivan'e. Bollywoodis ootasid meid maitsvad toidud ja joogid. Lisaks ei puudunud ka toredad mängud. 

Pidime igaüks kinkima Leanikale ühe paari aluspükse (uusi muidugi). Igaüks pidi välja valima sellised mis just teda ennast kõige rohkem iseloomustaks ning siis selle ilusti ära pakkima. Pärast pidi Leanika siis ära arvama millised kelle poolt ostetud on. Naljakas on see, et just minu omad esimese raksuga täppi pani ja teiste omadega päris kaua vaeva nägi. Hiljem pidi ta ühed püksikud nende seast vabalt valitud noormehele maha müüma. Üks Itallane maksis paari stringide eest 50€! Good job girl!


Õhtu lõppes raju peoga Vabank'is kus meie ilmselt kõige suuremateks tantsulõvideks vist olimegi.  Kogu õhtu oli tore ja meeldejääv! Ja muide juba järgmisel nädalavahetusel on Jüri minemas Pärnusse poissmeeste õhtule. Kindlasti tuleb see sama lahe ja ootan juba Jüri muljeid nende õhtust. 

Sulle armas Leanika soovime me muinasjutulist kooselu, rohkelt naeru sinu päevadesse, päikest südamesse ja kõikide soovide täitumist! 


Olete teie mõnel säärasel tüdrukuteõhtul käinud? Millised on kõige eredamad/naljakamad mälestused?

10 comments:

 1. Vau kui lahe õhtu! Kahjuks ei ole mul kunagi olnud võimalust "tõelisel" tüdrukuteõhtul käia, see oleks kindlasti suurepärane kogemus. Ja väga lahedad mängud! Ma kohe üldse ei imesta, et just itaallane need stringid ära ostis :D Tundes itaallasi lootis too vaeseke kindlasti mõne naisterahva ka koos stringidega koju viia :D Mul läks õnneks, et minu mees üks nendest lootusetudest seelikuküttidest ei ole :P Ilusat nädala algust Triinu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaha :D Just just! Kahjuks ei läinud tal see plaan läbi.. Samad sõnad sulle Mammu!!

   Delete
 2. Ise küll käinud pole (ilmselt vanust ka liiga vähe :D), aga kas see tüdrukuteõhtuga kaasnev melu Sul endal ei tekitanud tahtmist/unistust abielluda? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see pani mõtte tööle mida enda pulmas/tüdrukuteõhtul kunagi teha :) aga abiellumiseks olen veel sutsu noor. Küll see ka tuleb kui õige aeg :)

   Delete
 3. Ma ei ole ise ühelgi osalenud, kuidagi on nii läinud, et ükski lähedane sõbranna ei ole abiellunud, aga tundub, et teie oma oli väga lahe. :) See abielu ettepaneku osa võis kohe eriti armas olla :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa saime selle kõik isegi video peale :))

   Delete
 4. Minu esimene tüdrukuteõhtu oli paar aastat tagasi minu enda oma :P
  See oli samuti selline nö klassikaline - pildistamine, suupisted-šampus ja õhtu väljas. Väga tore oli :)
  Muide, vanust oli mul tol hetkel 21 :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooo väga lahe! :) Eks igalühel tulebki see "õige aeg" täpselt siis kui tulema peab :)

   Delete
 5. Super kenad ja säravad olete :)
  Ootan oma elu esimest tüdrukute õhtut, loodan et varsti tuleb :D

  ReplyDelete
 6. Aitääh! Ooo kui lahe! Kindlasti saab meeldejääv olema!

  ReplyDelete