Wednesday, July 17, 2013

Product review: Mac paint pot - painterly

 

Täna räägiksin minu esimesest MAC'i tootest mida iialgi katsetanud olen. Tegemist on siis Paint pot'iga toonis painterly. See on siis tegelikult kreemijas lauvärv mida saab kasutada väga edukalt silmameigi aluskreemina. Minu MUA aluskreem oli otsakorral ja mõtlesin seekord tegelikult hoopis proovida too faced'i täissuuruses toote asemel Mac'i paint pot'i. Minu mõtted tegid esialgse kannapöörde kui jälle Elle Fowleri youtube'i tutoriale vaatasin. Tema kasutab seda igapäevaselt, isegi siis kui lauvärvi ei kasuta. See teeb silmalau tooni ühtlaseks ning jätab sellise "tervema mulje". Mina ostsin oma esimese paint pot'i kaubamaja ilumaailmast hinnaga (u.16-19€.. Suudsin tšeki ära kaotada). 


Koostiselt on see mõnusalt kreemjas ja sellest jätkub tõesti vist mitmeks aastaks, sest seda kulub tohutult vähe. Ilmselt saaks seda kasutada ka väga edukalt silmaaluste "peitekreemina", sest katab see päris hästi. Kõik silmalaude peal olevad veresooned katab see täielikult. Samuti loob ta lauvärvi jaoks perfektselt veatu põhja ja toonid nö "ärkavad ellu".


Katsetamiseks kasutasin oma too faced'i naked eye lauvärvi paletti. Ülemisel pildil on siis kolm kõige tumedamat tooni ilma aluskreemita ja alumisel kasutasin aluskreemina paint poti. Ausalt öeldes meeldib mulle MAC'i paint pot isegi rohkem kui too facedi aluskreem.. Ma ei tea miks. Suurem potsik, mugavam pealekandmine ja toodet jätkub ilmselt kauemaks. 

Kui keegi teie seast on tõesti aluskreemi otsinguil siis julgen käsi südamel öelda, et see on üks minu parimaid "investeeringuid" kosmeetika raames. See tõesti, tõesti on nii hea!

7 comments:

 1. miks sa varem maci tooteid kasutanud pole?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei oskagi sellele väga vastata. Veidi kallid on ja pole nagu raatsinud väga ilmselt :)

   Delete
 2. Vau super tulemus! Kahju et ma selliste asjade koha peal kitsi olen :D Ei raatsi kuidagi kulutada :P Mul on peaaegu et reegel et ühegi toote peale ei kuluta rohkem kui 15 euri. Välja arvatud mõned erandid kui on mingi suurem palette v midagi.

  ReplyDelete
 3. Olen alati mõelnud, et tuleks endale üks paint pot soetada, aga iga kord kui sinna leti äärde jõuan läheb silme eest kirjuks, sest värvivalik on nii suur. Tuleb vist hakata katsetama nendega, sest sinu arvustus andis ainult indu juurde. :)


  http://thelisabeth.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on hea kuulda! Ja tegemist on tõesti hea tootega :)

   Delete
 4. A kuidas ta ripsmetušiga läbi saab? Olen proovinud viie erineva firma tooteid, kuid ikka üsna varsti on laud jälle tušiga koos. Ei raatsi enam nii palju eksperimenteerida kui tulemus jälle sama tule.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Päris täpselt ei saa aru kuidas lauvärvi aluskreem ning ripsmetušši määrdumine omavahel seotud on.. Sellisel juhul kui ripsmekas määrib tuleks ikka see välja vahetada, mitte aluskreem ;)

   Delete