Saturday, July 6, 2013

OOTD: 06.07.13


Hommikust päikesekiired!

Jep, minu hommik algas alles tunnike tagasi, sest eile õhtul oli Jüri õe pulmade eelne tüdrukuteõhtu. See muide sattus olema ka minu elu esimene kogemus säärasel üritusel. Ka tema pulm mis kuu lõpus toimub saab olema esimene kus käinud olen. See kindlasti on tohutult ilus ja siiras asi mille tunnistajaks olla! 

Aga eilne õhtu oli väga vinge.. Kõigepealt läks talle auto järele ning toodi ta linna kus ootasime meie koos jumestajaga. Esitasime samal ajal talle palju vahvaid küsimusi kuni talle full make up tehti. Hiljem läksime jeep limusiiniga tiirutama ja sõitsime ka Jüri õe koju kus ootas teda tema tulevane abikaasa ning tegi talle uuesti abieluettepaneku. See oli tohutult armas! Siis läksime bollywoodi sööma ja tõstsime klaase. Ka seal ei puudunud lahedad ülesanded ning vahvad küsimused. Veetsime mõnusalt aega.. Õhtu lõpetasime Vabankis. Sain koju alles neljast ja nüüd siis algas alles minu hommik.

Pluus: Terranova 4,95€
Püksid: Bershka 19,95€
Käekell: NewYorker 12€
Käevõru: NewYorker u 4€
Papud: Seppälä 16,95€
Kõrvarõngad: Tiina Talumehe loomingust (kingiks saadud)
Sõrmused: Vanaemalt kingiks
Vöö: Mexx


Ilusat nädalavahetust kallikesed!

17 comments:

 1. Tüdrukute õhtud on lahedad!! Ma käisin aasta tagasi oma õe viimasel tõdrukuteõhtul, see oli hoopis midagi teistsugust traditsioonilisest õhtust. Kõigepealt oli see temale üllatuseks, et pidu tuleb.
  Õhtu nimeks panime "Mirke's Dirty Dancing night" sest et see on mu õelemmik laul+see tants on ta lemmik. :D
  Nõndaks siis, mu teine õde pettis ta ära ja kutsus ta niisama korraks linna, et kiirelt vaja. Õde siis tormas linna, ootasime teda Alecoq arena ees suurte siltidega selle õhtunimega. Õde ei saand aru, omg mis toimub :D
  Siis ootas teda sees meikar, kes tegi talle ilusa peomeigi. Kätte andsime talle spordipudelis rummikoksi! :D kõik jõime me nimodi.
  Iseenesest päeva mõte oli selles, et mu õe parimad sõbrannad on kõik kuskilt, kas siis keskooliajast, ülikooli ajast, vana töö juurest või ma eitea kust :D Noh, ja igalühel on mu õega omad mälestused. Ja kuna mu teine õde töötab igasuguste sarjadega tegemistega, siis ta kutsus ühe produtsendi, ja me filmisime muusika teel kõik need mälestused üles. Ehk siis siuke pikk muusikavideo. Käisime tallinnas, kohast kohta. See oli tõsiselt vinge. Lõpuks käisime isegi klubis ja vanalinnas tsillimas.
  ps-eelnevalt kuskil kaks nädalat varem, nende tüdrukutega salaja arutades, otsustasime danza kuduro tantsu selgeks õppida! :D et videos siis kõik koos tantsida...
  Nüüd sai siia väga pikk tekst, aga ma mõtlesin, et miks mitte jagada :D:D sets see oli nii tore ja teistsugune, täpselt nagu mu õde! :)
  näitan äkki videot kaa, saab aimu millest ma üldse räägin :D:D:D Kuigi jah ma usun et võõrastel on raske aru saada, et mis teema seal on, aga video iseenesest on juba jube vinge mu arust:)

  https://www.youtube.com/watch?v=VzmFx5OfAIE

  Ja no loomulikult ei saa mainimatta jätta, kui kena ja päikest kiirgav sa oled!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiiiiiii kui lahe!! Kindlasti super mälestus ja meeldejääv kogemus! Tore kui inimesed koos midagi sellist teevad :)) kohe tšekkan videot ka! Aitäh jagamast!!

   Delete
 2. Oh neid pulmi. Mina suutsin vaevu pisaraid tagasi hoida ühes pulmas tseremoonia ajal . Aga siiski mitu korda said ned pisarad minust võitu. Mõni hetk on elus ilusam, kui teine.. mõni hetk on kohe väga väga ilus.
  Ilusat pulmapidusulle ja muidugi noorpaarile:-)
  Ja sina näed nagu ikka, fantastiline välja:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Uuuuh, mul on pisarad kerged tulema.. Peab palju salvrätikuid varuma! ;)) aitähhh sulle!!

   Delete
 3. Sa ka lähed aina ilusamaks ja ilusamaks.)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ah mis sa nüüd! Aitäh sulle Imbi!! :)

   Delete
 4. Uskumatult särav oled :)
  Vaatamata sellele, et öösel kell 4 koju jõudsid. Ma kujutan ette, et ma oleks selle peale suht zombi :D

  ReplyDelete
 5. Hei Triinu Liis!

  Alati kaunis ja särav näed ka tõesti nendel piltidel välja! Kuid tegelikult on mu küsimus hoopis teist laadi. Nimelt selles, et mis hotellis te Bulgaarias ööbisite? :) Otsin just reise ja teie Bulgaaria hotell tundus väga sümpaatne. Saaksid sa mulle öelda selle hotelli, kus te olite? :))

  Ettetänades :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, aitäh sulle!! Hotelli nimi oli Marvel! :)

   Delete
 6. Sul on tõesti palju asju :)
  Aga blogimise koha pealt on see ilmselt täiesti normaalne :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe :) Tuleb ju leida need parimatest parimad tooted! :))

   Delete
 7. Pisike iludus! See huulevärv sobib sulle imehästi! Anna andeks et ma siia enam ei ole jõudnud viimasel ajal, aga ma hakkasin uuesti tööle esimest korda pärast lapsi ja ma ei jõua üldse arvuti taha enam! Kallid pallid :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Mammukas! Oooo edu uuel töökohal! :))

   Delete