Saturday, June 8, 2013

Product review: Tahe keratin gold juuksehooldussari


Olen nüüd mõnda aega neid kullakarva pakendites tahe keratin gold'i juuksehooldussarja tooteid kasutanud ja nüüd on õige aeg ka oma emotsioone jagada. 

Tegemist on siis toodetega mis peaksid andma selle õige juuksuris tehtava keratiinhoolduse efekti. Kõik tooted on mõnusalt suurtes pakendites, seega jätkub neid tõesti kauaks! Müüakse neid Tallinnas näiteks Kaubamajas ja minu meelest ka I.L.U kauplustes.  Kõik selle sarja tooted lõhnavad imeliselt! Päris tõsiselt kohe.. Küll, aga ei püsi see lõhn nii kaua juustes kui näiteks Garnieri goodbye damage juuksesarja toodete oma. Mis mulle nende toodete puhul veel muljet avaldas olid need pakendid. Need kuidagi näevad kohe luksuslikud välja, kas pole?


 Minu kõige suurem armumine oli sellesse maski - Super! Seda ma julgen tõesti soovitada, teeb juuksed mõnusalt pehmeks, hästi lõhnavaks ja ei jäta juukseid raskeks. Praeguse seisuga jääb see kindlasti minu juuksehooldusrutiini juurde. Ka shampoon ja seerum on head.. Mulle tundub, et seda seerumit saab kasutada ikka mitmeid aastaid, sest see pakend on tohutult suur.. Enne vast saab säilivusaeg läbi. 

Ainus mis mind nende toodete juures nina krimpsutama paneb on see, et peale nende kasutamist tuleb juukseid kindlasti kuumtöödelda. Siis on efekt õige. Mina ei ole enam ammu fööni sõber igapäevaselt ja mulle kui üpris laisale inimesele sai see natuke tülikaks. Tegelikult ka mitte ainult et see tülikas oleks, kuid ma tunnen, et juustele tuleb puhkust ka anda. Rohke kuumtöötluse tulemusena kipuvad minu juuksed väga kuivaks minema. Samas inimesele kes oma juukseid nagunii igapäevaselt peseb ja fööniga kuivatab/sirgendab peaks selle sarja tooted nagu valatult sobima! Teevad juustele pai :)

Enda jaoks mõtlesin siis välja sellise lahenduse, et kui ma tean juba ette, et kuumtöötlen oma juukseid, kasutan neid tooteid kindlasti. See keratiini efekt on täitsa märgatav ja juuksed jäävad tõesti ilusad ja läikivad! Muudel päevadel siis jään endiselt oma armastatud Garnieri juuksehooldussarja juurde. 


Hinnad nendel toodetel on järgmised: Shampoon u 10€, mask u 10€ ja seerum 21,50€.

Olete teie selle firma tooteid proovinud? Kuidas meeldis?

6 comments:

 1. Tundub, et kui praegused juuksehooldustooted otsa saavad, siis see on igati väärt kraam, mida järgmisena proovida. :) Aitäh arvustuse eest.

  ReplyDelete
 2. Mina olen kasutanud Tahe šampooni ning seda kasutades palsam polnud vajalik, sest juuksed jäid nii ilusad, pehmed ja läikivad. Super!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, tõesti teeb pehmeks ja läikivaks! :)

   Delete
 3. Mask on tõesi super, kuid shampoon ei olnud minu jaoks midagi erilist.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle ka mask väga meeldis.. Shampoon oli okei, ei midagi väga erilist aga pehmed olid juuksed küll :)

   Delete