Wednesday, May 8, 2013

What a wonderful life it is : Snapshots of my lovely pets!


Õhtust mu armsad!

Mõtlesin ka blogisse mõningad viimasel ajal tehtud pildikesed mu kõikidest suslikutest lisada. Nad on ju minu suurimad päikesekiired! Siinkohal saadavad nad teile nagu ikka ühed piiiikad, pikad paid!

Ja ps! Kui sa meie väikese pesa facebooki sõber oled, siis oled juba kindlasti neid pilte näinud, aga kes veel ei ole, siis sealt leiab neid fotosid ikka hulgi! 

Meie pesa facebookis : LINK

Tegime täna natuke lollusi enne magamajäämist..

Atukas sättis end kohe lebosse peale pikka, pikka jalutuskäiku.

Frankie otsustas nii umbes nädal tagasi jälle kestuma hakata.. Eks kevadeks tuleb ju uus rüü selga tõmmata ja moekas olla :) See on siis täpsemalt kaader sellest kuidas tema endine kest seljapealt juba lahti on tulnud.. Hiljem puges ta sellest üleni välja.

Siin on Frankie juba uues kuues ja vana kest lösutab üksikuna kõrval.. Siinkohal pean lisama, et meie krabi on märgatavalt kasvanud juba peale teist kestumist. Ma loodan, et see samaviisi ei jätku, sest muidu jääb praegune akvaarium üsna kiiresti väikeseks.

Ja siin siis veel üks mõnus tuhkru unemaa pilt :)

Selle viimase pildiga ongi täpselt hea lõpetada, sest nüüd kobin ka tuttu.. Homseni!

15 comments:

 1. Seda viimast pilti vaadates tulid Jää ajast need opossumid meelde :) Aga superarmsad on nad sul ikka ja karbi tundub nii lahe, tahaks kohe päriselt ka mõnda näha :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihi.. Nad on jah SID'ide moodi.. Eriti kui nad kahel jalal sitsivad :D :D :D
   Aitäh Häly!

   Delete
 2. Su lemmikud on ikka superarmsad! Sa võiksid tuhkrutele omaette labeli teha, siis oleks lihtsam üles leida, mida nende kohta oled kirjutanud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiii aitäh, aitäh!! Reeglina vupsatan neid kõige rohkem ikka sinna "Me myself and I" labeli alla :)

   Delete
 3. Vahvad loomad :)
  Krabil tuleb see kest kohe ilusti suht tervena ära, võtad selle lihtsalt akvaariumist välja või teeb ta sellega ise midagi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Võtan selle lihtsalt välja jah.. Või noh, Jüri võtab :D Eelmine kord ei olnud meid kodus kui ta kestus, siis ta tegi oma kesta katki.. Seekord oli täitsa ühes tükis :)

   Delete
 4. Ma tean, et ma ùtlen seda iga kord, aga sinu tuhkruposid on lihtsalt niiiiiiiiiiiii nunnud! Nùùd ma tean, mis on sinu pàikselisuse saladus, piisab visata ùks pilk neile ja pahatuju on kohe meelest! :) Kahjuks ajab Frankie mul veidi ihukarvad pùsti, sest krabid tuletavad minigl mààral àmblikke meelde....:D Ilusat pàeva pàiksekiir! ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihihii, nad tõesti onminu rõõmu salaretseptiks!! :) Ja kui ma sinuga aus olen siis mul oli esialgu samamoodi, ikka päris hirmus oli kui ta külg ees vibas seal akvaarimis, täpselt nagu ämblik :D:D

   Airäh sulle mu armas Mammu!

   Delete
 5. Krabi?? Tegelttt?:D See on esimene kord elus kui ma kuulen, et kellegil on oma krabi, mul tuli kohe käsnakalle meelde. Kas neid siis saabki lihtsalt koduloomaks osta?:D Kaua nad elavad? Ja mis mind kõige rohkem huvitab - kas sa siis võtad ta sealt välja sülle ka vms ja kas ta nö saab aru ka midagi et tunneb su ära vms?:D Sry, et need nii primitiivsed küsimused või kui sa kuskil juba oled neile vastand:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Krabi jah :D:D Ikka saab pidada lemmikloomana, elab akvaariumis, kuid vajab ka kohti kus ta saaks veest väljas olla - ta käib õhku hingamas! Sülle ma teda ei võta, aga ta on üsna nutikas, ta on meil akvaariumist põgenenud!! Kui akavaariumist mööda kõnnid/lähedale lähed, siis näeb ta sind juba kaugelt, tõstab oma sõrad püsti ja hakkab edasi-tagasi kõndima :D tore tegelane!

   Delete
  2. Aaa, ja meie krabi liik on see :
   http://en.wikipedia.org/wiki/Cardisoma_armatum

   Elavad vähemalt 12 aastat! :)

   Delete
 6. Vahepeal tegi uurimistööd ja avastasin, et nad ju elavad vees, siis väga vist ei mängi taga:D Sry mu krabiteadmised on ikka väga kehvad:D

  ReplyDelete
 7. Niiiii nunnu haigutus ja see pisike roosa käpp... avvvvvvv :)
  Oled teda viisakalt haigutama õpetanud? :D Ikka käpp suu ette ilusti :)
  Tõsised nunnumeetri käivitajad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihii.. no ikka, ikka, nad mul viisakad poisid! :))

   Delete