Friday, May 24, 2013

Product review : Nurme seep Jojobaõli


Hei, hei mu armsad!

Ma ei teagi kuidas ma olen jätnud kirjutamata sellisest imelisest tootest nagu nurme seebi jojobaõli. Tegu on ühe vaieldamatult hea kaaslasega talvel/sügisel ja minu kuivale näonahale teeb ta alati pai! Praegusel ajal kasutan ma seda küll hoopis teisel viisil.. Nimelt peale igat maniküüri/pediküüri hõõrun selle hoolega küünenahkade sisse. Toimib imehästi! Nahk on küünte ümber palju pehmem ja ei "hargne" kuskilt. Varem kasutasin selleks reeglina kookoseõli, seda sama millest ka minu blogis lugeda olete saanud, aga nüüd olen selle asendanud täielikult selle tootega siin.. Ta lihtsalt toimib paremini ja imendub kiiremini. Kuigi siinkohal mainin, et ma ei ole kaugeltki mitte loobunud ka kookoseõli kasutamisest, vaid seda kasutan nüüd ainult kehal. 


Maksab ta küll üsna palju, nurme seebi kodulehelt tellides 16€, kuid ma võin kinnitada, et seda jätkub ikka meeletult kauaks. Ma kardan, et see võib enne rikneda kui selle ära kasutada jõuan. 

Tegelikult on selle jojoba õli kasutamiseks väga palju erinevaid viise.. Seda võib kasutada meigi eemaldamiseks, näonaha niisutamiseks, juustele maski tegemiseks, küüneõlina, massaaži tegemiseks jne. Kellel huvi tekib, siis saab rohkem lugeda nurme seebi kodulehelt siin : LINK

Kas on keegi veel antud toodet proovinud? Milleks kasutate seda teie?


5 comments:

 1. Kuna ma päikesekaitsekreeme ei kasuta, siis kasutan seda õli, kuna sellel on looduslik päikesekaitse väga hästi toimib!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jojobaõli on SPF8, nii et väga kaua ei tasuks sellega siiski päikse käes olla ;) Üldiselt soovitatakse ju tegelikult heledakestele alates SPF15 kehale ja SPF30 näole. :)

   Delete
 2. Mina kasutan seda traditsiooniliselt näonahal. Minu rasusele nahale sobib see ideaalselt - kui ma selle ööseks nahale kannan ja hommikul naha puhtaks teen siis mu nägu ei läigi üldse mitte nii nagu ta ilma jojobaõli kasutades läigib

  ReplyDelete
  Replies
  1. Huvitav eks, et õli rasusele nahale mõjub :)

   Delete