Thursday, May 30, 2013

Product review : Maybelline nail stickers.


Proovisin siis eile õhtul esimest korda küüne kleepse.. Minu omad olid pärit maybellinelt.  Ostsin need selverist umbes 6-7€ eest. Aga räägime nüüd siis protsessist.. 

Küüntele õigeid suuruseid leida oli päris keeruline, küll, aga sain sellega enam-vähem hakkama. Sõrmuse sõrme küünele ei jätkunud piisavalt väikest kleepsu, seega nagu näha ongi see pisut proportsioonidest väljas. Pole lugu, sest pealekandmine oli jälle väga lihtne. Arvasin, et see saab olema palju pikem protsess, kuid tegelikuses sain nii umbes viie minutiga kõik kleepsud peale. Ka üle küüne ulatuva kleepsu viilimine/eemaldamine oli lihtne. Super! Ainus mis minu jaoks raskusi valmistas oli see, et küüne servad jäid veidike sakilised. Rohkem viilida oli jälle riskantne, sest kleeps kippus siis valest kohast maha tulema.


Hommikul tegin aga suure vea. Ma ju pidin pesema minema! Kleepsude alla läks muidugi vett ja otstest tulid nad liimist lahti.. Nii ma saingi neid nautida ainult öösel, unes olles. Praegu surusin nad uuesti otstest kinni ja tundub nagu püsiks. Ehk saab tänase päeva nendega siiski hakkama. Kuigi ma veidike kahtlen, sest kui vaadata küüne ääri, on sealt selglt näha, kuidas liim on mõnest kohast lahti tulnud. Oh well.. 

Samas pean tõdema, et kiireks päevaks (kui ei kiirusta dušši alla) on need kleepsud küll mugavad ja käepärased. Hind on ainult kuidagi krõbe.

24 comments:

 1. Ma olen neid kleepse nii kahtlaselt vaadanud koguaeg. Ei tundu kuigi püsivad olevat. Need peab pealislakiga ka üle tõmbama?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ise mõtlesin sama. Paki peal kirjas ei olnud, et peaks..

   Delete
 2. Eestis on hinnad kuidagi üles löödud ja. Samas ise olen kasutanud mingeid suvalisi selverist ostetud kleepse. Neil oli samuti suuruse leidmine raske ja ääred kippusid narmendama. Kokkuvõtteks minu arvates jäi väga võlts tulemus..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu omad on praeguseks juba pealt ära kistud.. Tulidki lahti ja minu rõõm kestiski vaid ühe öö.. Kõigetipuks magasin ma ka sellel ajal, seega ei jäänud ma ka kogemusega rahule. Ehk oleks teisiti läinud, kui ma poleks hommikul pesemas käinud :))

   Delete
 3. Need kleepsud ei ole kohe üldse mitte ilusad.. Pigem tõesti kulutada natuke rohkem aega värvimisele ja on kindel, et püsivad ka pesemise ajal peal :D

  ReplyDelete
 4. Kas need ongi reaalselt mõeldud, et kestavad kuni esimese pesuni? Kui jah, siis on ikka väga kallid selle kohta.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vot ma ei teagi.. Kusjuures mina arvasin, et neid on pakis ikka kaks komplekti :D

   Delete
  2. Mis ma oskan öelda, röövimine päisepäeva ajal :D

   Delete
 5. Läbipaistev lakk peale ja püsivad ikka väga kaua :) Muidugi kividega kleepsudel jääb see kivide koht natukene konarlik, kuid seda ainult lähedalt vaadates.

  ReplyDelete
 6. Ma olen kasutanud päris palju igasuguseid, peamiselt aga Soomest ostetuid, seega Eestis levivate kohta ei oska öelda. Igatahes, ma olen alati ikka pannud pealislaki ka ja tänu sellele püsivad meeletult kaua! Tavaliselt ikka 1,5 nädalat püsivad imeilusad, pesus käimise ja millegagi probleeme pole :) Eks tuleb katsetada millised sobivad kõige paremini, sest minulgi on olnud kogemusi natuke nigelamatega.

  Jõudu ja jaksu sulle :)

  www.zerxzastyle.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. just, just.. ega enne ei tea kui ei proovi :))

   Samad sõnad sulle!

   Delete
 7. sain ka üks aasta jõuludeks sellised ja peal oli kirjutatud, et aluslakk ning pealislakk kasutusse, siis püsivad kauem :)

  ReplyDelete
 8. "Hommikul tegin, aga suure vea" seal ei käi aga ees koma ;) ei tahaks norida, aga on silma jäänud sellised vead sinu postitustes.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jep, õppides ise just eksamiks, siis selles lauses on aga mitte sidesõna, vaid rõhumäärsõna ;) muidu tore, et korrektsemt krjutama oled hakanud!

   Delete
  2. Tänud parandamast.. Muudan kohe ära ;)

   Delete
  3. Kui juba norimiseks läks, siis "duši alla" on ühe š-ga :P

   Teemasse: Välismaal on need kleepsud kordades odavamad. Olen ka paar korda neid ostnud ja hinnad on jäänud 1-3 euro vahele. Püsivuse kohta nii palju, et alus-ja pealislakki kasutades püsivad tõesti kauem.

   Delete
  4. Parandan vea ;)

   Eks meil on enamus asju palju kallimad, sest meieni jõuavad need asjad kõik hiljem ja importides :)

   Delete
 9. Ostsin kunagi selverist wild and mild küünekleepsud.Mul püsisid need ilusad ainult ühe päeva, järgmisel päeval oli mõnest kohast kleeps maas.. Panin peale veel pealislaki kuigi pakil ei olnud öeldud. Selle tõttu läks pealispind krobeliseks. Ei tea kas see pidigi nii minema? Mulle need ei meeldinud aga oli huvitav proovida. Kui mingi huvitav sündmus peaks tulema, siis üheks päevaks paneksin need kleepsud, kuna siis ei pea küüntele keskenduma.

  ReplyDelete
 10. Triinu, ma sooviksin Sinu kontakte saada(kasvõi email, kuigi Sa oled seda paar korda kommentaarides kirjutanud, siis ma ei jõua ilmselt kõiki läbi lapata :)). Nimelt ma sooviksin pisikest abi saada ja Sina oleksid just see õige inimene. :) Tänan sind veelkord suurepäraste blogide eest, tänu sellele oskan ka Sinu juurde pöörduda. Kõike parimat! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu e-posti aadress on alati siin paremal pool külje ribal, tähekese sees :) Aga muidugi annan sulle oma kontaktid.. triinu@epicenter.ee, 5084109 ;)

   Aitäh toetuse eest Katariina!!

   Delete