Thursday, May 9, 2013

NOTD : Spring has arrived!


Hommikust armsad!

Ma olen päris aus ja ütlen, et enamuse ajast ilutseb mu küüntel make up store'i unistuste sinine küünelakk. Seda kahel põhjusel: See püsib terve igaviku ja see on imeilus! Küll, aga aeg ajalt tunnen, et vajan vaheldust ja siis võõpan küüned üle millegi veel kevadisemaga nagu täna. Samas pean tõdema, et enamasti ma juba teisel/kolmandal päeval kirun oma otsust, sest kõik ülejäänud küünelakid kipuvad mul selleks ajaks juba otstest kuluma. Ainus mis kõikidele majapidamistöödele, pesemisele ja üleüldistele teguritele vastu peab on just make up store'i nebil.. Aga seda te olete minu suust juba ilmselt miljoneid kordi kuulnud :) Oeh, aga ma ei väsi seda kiitmast!

Mida ma kasutasin :
Vasakult paremale : China glaze - glistering snow, China glaze - dance baby, China glaze first&last, Isadora pistacchio.

15 comments:

 1. Woww see Isadora Pistacchio koos glistering snow'ga on fantastiline! Ajas mul ka kùùnelaki isu peale, pole enam kaua lakkinud. Vahest mul kaob isu tàitsa àra, mitte ainult viitsimine vaid mulle tundub et kùùned on ilusamad ilma. Aga ilusat ja Pàikselist pàeva sulle! Aaa aga kas sa sùdame joonistasid ise kùùnte peale?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihi, on tõesti! Aga minul on kuidagi nüüd juba nii, et kui küüned on ilma lakita, siis tunnen ennast alasti. Tobe harjumus, sest tegelikult peaksin samuti küüntele hingamise ruumi andma :)

   Südamega cheatisin, see on seppäläst pärit kleeps!! :D


   Päikest ja naeru sinu tänasesse päeva Mammu!

   Delete
  2. Kuna küüned on surnud kude, samamoodi nagu juuksedki, siis on see müüt, et küüntele on vaja "hingamispäevi" :)

   Imeilusad, võtan ka täna endaomad ette :)

   Delete
  3. Aaaaa, no siis pffff.. super! :D Sa ikka koguaeg harid mind! Nii vahva :) Aitäh sulle Kaia!

   Delete
  4. Küüned ja juuksed on jah minu "thing" :D
   Kui ma ei eksi, siis tegelikult on isegi parem kui lakk peal on, kaitseb küüsi :)

   Delete
  5. Surnud kude võib olla, aga isiklikult mul näevad küll küüned paremad välja, kui on mõnda aega lakist puhata saanud. :)

   Delete
  6. Hihi :D Ka minu jaoks väga kasulik!
   No siis on väga hea, sest minu jaoks on küünelaki vabad päevad olnud siiani nuhtluseks :)

   Delete
 2. See süda nii armas, ma ka kohe mõtlesin, et huvitav, kuidas sa nii ilusa südame said lakiga :D

  ReplyDelete
 3. Taaskord väga armas toonivalik.
  Kas ma olen ainuke, kes teeb südame vms kaunistuse teistpidi..niiet ma ise näen südant õiget pidi, kui kätt enda ees sirutatult hoian. Olen märganud, et kui on nt südamega sõrmus, siis paljud kannavad nii, et süda oleks nagu mitte enda poole vaid vaatajate poole (kui see on arusaadav..). Ma panen kõik vist tagurpidi :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihihii.. ma varem panin ka alati enda poole, aga nüüd blogi jaoks pildistamiseks panen teistpidi. Muidu oleks piltidel kõigil südamed tagurpidi :)

   Delete
  2. Mina panen ka ikka enda jaoks, sõrmused on ka sõrmes enda poole. Mina ju tahan neid koguaeg imetleda :). Sa pole sugugi ainus, Sandra :))

   Delete
  3. hehe, tore teada, et pole ainus :)

   Delete