Saturday, May 11, 2013

GIVEAWAY : Magustoitudega ümber maailma - Sandra Sentjurin


Hommikust päikesekiired!

Täna tahaksin teile lähemalt tutvustada minu kunagist kooliõde ja imearmast trennikaaslast - Sandrat! Tema kirg kokkamise vastu, tugev tahtejõud ja usk aitasid tal alles hiljuti jõuda oma päris enda kokaraamatuga poelettidele. Kui vinge!! Olles ise tema küpsetusi juba korduvalt proovinud, võin käsi südamel öelda, et tema salajaseks komponendiks kõikide toitude valmistamisel on näpuotsatäis armastust ja teelusikatäis kirge. 

Siin siis ka Sandra enda sõnades üks väike sissejuhatus tema esimesele kokaraaamatule : 


"Ma armastan reisida ja jumaldan head toitu, eriti aga kõike magusat. Selles raamatus ühendasingi need kaks kirge üheks magusaks ümbermaailmareisiks, mis viib teid läbi 80 riigi. 

Olles 15 aastat tantsimisega tegelenud, tundsin, et elus tuleb teha üks korralik kannapööre. Kui sinnani olin kodus pigem sööja rollis, siis peagi alustasin samm-sammult ise katsetamisega. Eeskuju oli ja on mu ema, kes kostitab meie peret peaaegu igal õhtul mõne hõrgu küpsetise, koogi või muu magustoiduga. Järgmisel hetkel leidsingi ennast keset magustoidumaailma. Naastes koju ühelt järjekordselt toiduelamusi täis Prantsusmaa reisilt, pakatasin nii energiast kui ka inspiratsioonist. Vaid nädal hiljem tärkas idee panna kokku raamat, kus igat riiki esindaks üks magustoit.

 Ma ei saa väita, et iga riigi magustoidu näol oleks tegemist n-ö rahvusmagustoiduga, sest mõnda retsepti kasutab sarnasel moel vaid käputäis suguvõsasid. Seega on nende puhul tegu pigem perekonnareliikviaga, mille retsepti antakse edasi pereringis käest kätte. Retsepte koostades lähtusin aga sellest, et kõik toorained oleksid hõlpsasti kättesaadavad ja vajadusel asendasin need kodumaistega. 

Raamatust leiate nii tuttavaid maitsekombinatsioone kui ka eksootilisemaid desserte nõudli- kumale maitsele. Peamine on ikkagi see, et ükski retsept pole üle jõu käiv ja mitmete magustoitutega saavad hakkama ka pere nooremad liikmed. 
Soovin teile jaksu katsetamiseks. Loodan, et leiate siit endale uusi ja huvitavaid lemmikuid!"

Sandra


Selleks, et teda kõik koos toetada, loosin teie vahel välja just ühe tema imelise raamatu. Selleks et anda oma panus ja loosimisest osa võtta tuleks täita järgmised tingimused :)

Pead olema minu blogi jälgija, sest tahan rõõmustada just kedagi teie seast!

Hakka Sandra facebooki sõbraks : SIIN

Ja jäta siia postituse alla enda andmed:

Ees ja perekonnanimi (sama nagu facebookis)
E-posti aadress

Võitja loosin välja järgmisel laupäeval ehk 18.05.13. Head loosiõnne armsad!


PS! Siin ka Sandra toidublogi kui keegi tahab pilgu peale visata : LINK

Ja Sandra.. sa oled ikka super, super, super tubli! Südames on kohe uhke tunne.. VAU!

82 comments:

  1. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@hot.ee :)

    ReplyDelete
  2. Tuuliki Püssim tulks@hot.ee

    ReplyDelete
    Replies
    1. Palun kommenteeri oma kasutaja alt millega oled minu blogi jälgija :) Muidu ei ole kõik tingimused täidetud ja loosis osaleda ei saa :)

      Delete
  3. See on ilmselt maailma kihvtim giveaway, kuna ma jumaldan magustoite..mulle meeldib tohutult küpsetada, aga mul pole veel ühtegi korralikku magustoitude retseptiraamatut :P See koogipilt seal juures tekitas küll tahtmise kohe midagi imehead küpsetada!
    Edu noorele küpsetajale :)

    Sandra Bachmann
    sandrabach@hot.ee

    ReplyDelete
  4. Liisa Lõhmus
    liisalohmus@mail.ee

    ReplyDelete
  5. Tekib küsimus, miks ma varem seda blogi avastanud ei ole.. juba see on üks võit :)

    Greete Press
    Greete_@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  7. Anne-Mari Järve
    annemari.j2rve@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Gertu-Mari Puusepp
    gertumari@gmail.com

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ole hea kommenteeri oma enda kasutaja alt, millega oled minu blogi jälgija :)

      Delete
  9. Jana Gertseva jgertseva@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  12. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    tundub super hea kingitus emale emadepäevaks!:)

    www.theessentialtips.blogspot.com

    ReplyDelete
  13. Kaisa Lohu
    kaisa.lohu@mail.ee

    ReplyDelete
  14. Ooo, kui lahe. Mul on nõrkus kokaraamatute vastu. Magustoitude oma on mul ainult väike kookide oma.

    Mul on 18.05 elukaaslase sünna ja on vaja 2 kooki teha. Üks perele ja teine kolleegidele. Kohe õigel ajal viitasid blogile :)

    Aga loosimisel osaleksin ka ikka :)

    Helen Vares
    helen125@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Eleri Näpping
    elerinapping@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Kristiina Kipper
    kkristi1234@hotmail.com

    ReplyDelete
  17. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  18. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  19. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  20. Mariin V
    mariin.vaks@mail.com

    ReplyDelete
  21. Kairit Rüütsalu

    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Sandra Lahi
    Sandra.lahi@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Väga tore postitus! Armastan ise ka magustoite ja küpsetisi teha, seega olin väga rõõmus seda postitust lugedes.
    Vivian Lauhala
    vivian_753@hotmail.com

    ReplyDelete
  25. Birgit Sitska

    sitskabirgit@gmail.com

    ReplyDelete
  26. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  27. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    Oo, väga vahva raamat! Ma jumaldan küpsetamist ja uute retseptide katsetamist! :)

    ReplyDelete
  28. Kristina Ivanova

    kristinaa665@gmail.com

    Käin pidevalt tema blogis uudistamas ning ta on tõepoolest väga andekas! :)

    ReplyDelete
  29. Marina Veskimägi
    marina454_7@hotmail.com

    Tublid ja hakkajad inimesed on alati suureks inspiratsiooniks!

    ReplyDelete
  30. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  31. Mai-Liis Hansson
    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  32. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  33. Helen Laidma
    helen.laidma@gmail.com

    ReplyDelete
  34. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  35. Kristiina Miller

    kristiinamiller@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Olen Sandra blogi ka algusest peale jälginud, nii tore on vaadata, kui inimesed teevad asja kirega. Endalgi kirg magustoitude vastu ja mõtlesin Sandra raamatu omale soetada, aga kes teab äkki veab :)
    Ja sinu blogi on ka lihtsalt väga vahva :)

    Helin Tammel
    helyn363@hotmail.com

    ReplyDelete
  37. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Vahva, et minu sünnipäeval toimub loosimine - milline suurepärane kink see oleks:)

    Mirjam-Johanna Loddes
    mirjam.loddes@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Marlen Piho
    marlenpiho@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Helen Maasik
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  42. Anneli Soomre
    annelisoomre@hotmail.com

    ReplyDelete
  43. Ebbe-Diisa Põld
    ebbediisa.pold@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  45. Andriana Ivanova
    andrianake11@hot.ee

    ReplyDelete
  46. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Mariana Raudsepp
    mariana.raudsepp@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Väga armas sinust toetada niimoodi oma sõpru! :) Tundub väga mõnus raamat, ma armastan Eestis käies kokaraamatuid osta ning see näeb raamat näeb igas mõttes vägagi isuäratav välja! Ilusat nädalavahetust Triinu!

    ReplyDelete
  49. Jane Jaakson
    jane.jaakson@mail.ee

    ReplyDelete
  50. Angela Kosk
    angelakosk@hot.ee

    ReplyDelete
  51. Mareli Pärtelpoeg
    wloawa@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Mareli Pärtelpoeg
    wloawa@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Liis Mitt
    beautyfromliz@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Sirle Saaroja
    sirle.saaroja@hotmail.com

    ReplyDelete
  56. Oeh ,need toidud on lihtsalt nii head . Alati leiab midagi , mida saaks jälle katsetada :3 Loodame, et seekord siis veab :) Talle on küll palju andeid antud : kokkamine , tantsimine , oehh :D

    Veronika Balanova
    verksss@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Kristiina Teder
    kristiinateder@hot.ee

    ReplyDelete
  58. Riina Kranich
    riina.kranich@hotmail.com

    ReplyDelete
  59. Mari Saarepera
    mari258@hot.ee

    ReplyDelete
  60. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  61. Ise hoian ta blogil silma peal ning imestan alati, et kui isuäratavad tema küpsetised välja näevad. Ka endale meeldib väga küpsetada, niiet arvan, et väga hea giveaway. :)

    Liina Kuntus
    liina.kuntus@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Sille Sööt
    sillesoot@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Erle Kaljapulk
    erlekaljapulk@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  66. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  67. Väga lahe giveaway!

    Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. Engli Smitt
    engli.smitt@mail.ee

    ReplyDelete
  69. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  70. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  71. Oh, see on küll kahtlemata hea uudis, et ilmunud on taas üks kokaraamat Eesti oma autorilt, sest siis on suure tõenäosusega retspetidel ka koostisosad sellised, mida meie oma poodide lettidelt/koduaiast kohe saada on. (: Mina olen samuti täielik magustoitude fänn ja hullumeelne katsetaja, seega SUUUUUR AITÄH blogilingi eest! (Juba need pildid.. suu jookseb vett)

    Kelly Tragel
    kelllllyt@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Merje Aus
    merje910@hot.ee :)

    ReplyDelete
  73. Triin Hanikat
    triinhanikat@hotmail.com

    ReplyDelete
  74. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Lisette Parika
    lisetteparika@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Agnes Merila

    agnes.merila@mail.ee

    ReplyDelete