Monday, April 22, 2013

What a wonderful life it is : Filmivõtted!


Hei, hei mu armsad!

Tänu ühele armsale Marilinile kuulsin lahedast võimalusest osaleda Balti Filmi- ja Meediakooli tudengifilmi võtetel! Nimelt oli neil tarvis kuuljat kes oskaks viipekeelt rääkida. Sobisin nagu valatult ja nii ma sinna siis saingi. Kuna hetkel on emotsioonid värsked, siis jagaksin neid kohe teiega ka! Kogu see punt inimesi moodustas ühe väga mõnusa ja avameelse seltskonna. Tänu sellele polnud ka üldse pinget enne võtteid. Väga lahe oli! 

Terve päev oli suurepäraselt organiseeritud ning sujus hästi.. Kõik algas sellega, et mind võeti kella 11 paiku kontorist peale. Siis tormasime autoga veidike mööda linna, et rekvisiitid auto peale saaksid ning seejärel suundusimegi juba keila haiglasse kus võtted toimusid. Filmivõtted toimusid siis haigla viiendal ja kuuendal korrusel mis on tänasel päeval täielikult maha jäetud. Kõik need vanad haiglavoodid, ravimite potsikud ja kõledad koridorid tekitasid esialgu ikka päris hirmsa tunde. Nagu õudusfilmis! Kuid selle konkreetse filmi jaoks oli see paik ideaalne. Siin ka natuke nalja.. Minu meik tehti RATASTOOLIS! :D


Mul oli au töötada koos ühe imearmsa pisikese poisiga, kellest tulevikus üks tõsine ärihai hoopis saab! Film rääkis sellest kuidas seesama väike poiss õnnetuse tagajärel kurdiks jääb, ning mingis mõttes "kahe maailma vahel" kõigub. Minu roll oli olla viipekeele tõlk/õpetaja, kes siis kurdiks jäänud poisiga suhtleb. Poisi isa mängis selline hea näitleja nagu Madis Milling. Kogu cast oli vahva ja kõik said oma rollidega väga hästi hakkama. Super! 


Võtete vahel saime olla natuke päikselisemas "puhketoas" kus sooja saime. Ülejäänud palatid, ning võtteplats olid väga jahedad ja pimedad. Puhketoas saime vahetult emotsioone jagada ja süüa/juua. Meile pakuti pitsat ja suures, suures koguses redbulli. Kuna ma otse kontorist ka võtetele tormasin, siis oli mul selle üle väga, väga hea meel! Mulle tõesti avaldas muljet kui hästi kogu üritus organiseeritud oli ja kui hästi meie eest hoolitseti. Kui kuulsin kunstniku suust, et tema on täna öösel kõigest kolm tundi magada saanud, siis mõtlesin küll, et vau kui tublid!

Nüüd ei jää muud üle kui kannatlikult filmi oodata ja näha mis sellest välja tuli :) 


Aitäh laheda kogemuse eest kogu tiimile! Ja loomulikult päikest teile ka mu kallikesed!

32 comments:

 1. Uuu, väga äge. Jään filmi ootele :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei ole kindel kas seda kuskil näidatakse väljaspool kooli, aga mina pidin vähemalt seda näha saama. Ehk laevad selle kuskile internetti!? :)

   Delete
  2. No loodame, tahaks ikka näha :)

   OT aga kas su soengut/meiki teeb pildil Karolina? :)

   Delete
 2. Woooow kui lahe! Kas sellest tuleb mingi täispikk film kinno või internetti mingi asi või kuidas? Ja millal oodata on?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, aitäh! :) Ma ei ole päris kindel kuidas see organiseeritud on.. Kinno kindlasti mitte, aga ehk kuskilt internetist ikka näha saab. Näitlejatele pidid nad teada andma, seega on lootust seda infot peagi kuskilt saada :)

   Delete
 3. kindlasti väga äge kogemus. ise hindan alati selliseid võimalusi, kui saab proovida midagi uut ning teistsugust. üritan alati kinni haarata sellistest võimalustest.

  teen väikese promo ka endale, kui tohib. Nimelt otsustasin koos oma sõbrannaga hakata koos blogi pidama ja seda just internetipoodidega seoses. Sest mina isiklikult olen taolisest asjast puudust tundnud, kus oleks näiteks kirjas suur hulk epoode, kust saab Eestisse tellida.
  Oleme kahekesi üsna hullukesed, kes käivad suhteliselt tihti e-poodides ning otsivad kohti, kust saaks Eestisse tellida ja seda võimalikult soodsalt ning siis tuli mõte seda teistega ka jagada. Blogi on küll üsna valmimisjärgus alles ning alustanud oleme suht sellise basic asjaga, mida teavad kõik, kuid tulevikus kui kooli kõrvalt jääb veel rohkem aega üritame blogi veel paremaks muuta.
  aga igatahes ootame me juba praegu kõiki lugema ja oma arvamust avaldama, et oleks veel suurem inspiratsioon seda edasi luua ning tuleks veel paremaid ideid. Tulevikus kui saabuvad uued pakid meile koju postikasti, siis teeme asjadest kindlasti ka ülevaate.
  nagu ütlesin, asi on üsna algupärane, aga me loodame, et varsti on see koht, kust saab epoodide kohta vägagi palju teada.
  http://conqore.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just!

   Tore ettevõtmine teil! Jõudu ja jaksu! :)

   Delete
 4. Väga lahe! Sa ka ikka jõuad igale poole, tubli oled :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihi! Aitäh :) Tuleb enda elu ise põnevamaks teha!

   Delete
 5. Kas oskad tõesti viipekeelt? Kui küsida tohib, siis mis ajendas õppima/kus õppisid? Väga tubli igatahes!

  ReplyDelete
  Replies
  1. No mitte küll perfektselt kuid siiski. Minu oma isa on kurt, seega sealt see pärinebki :)

   Delete
 6. Oi kui tore võimalus sul oli, oled ikka väike õnneseen :) Ma võin ainult ette kujutada, kui huvitav ja lahe kogemus see olla võis ja loomulikult ootan huviga, et filmikest ka näha saaks! Igevane tubli siblik (on see ikka sõna veel eesti keeles? :D) oled, ise olid haige veel alles ja juba sa istud seal ratastoolis oma säravate silmadega ning valmis maailmale vastu astuma! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõesti super, super vahva kogemus!! :) Ja sinu kommentaar pani mu silmad veelgi rohkem särama! Nii armas oled :) Eks ma nuuskan ja köhatan ikka, aga palavikust pole jälgegi. Jaks on täitsa tagasi :)

   Delete
 7. Just enne vaatasin instagramis, et sugulane (Rainer K) oli sust sinna pildi pannud:D Eesti on tõesti väike! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehehe, just tšekkasin järgi.. on jah :D Aga noo, peab tõdema, et see ratastoolis grimm oli päris naljakas :D

   Delete
 8. Tundub, et oli üks väga tore päev :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, tõesti oli! Väga huvitav ja lahe kogemus :)

   Delete
 9. Väga lahe ettevõtmine. Tubli oled :)

  ReplyDelete
 10. Väga vahva, jääme siis hea õnne korral linki ootama ;)

  ReplyDelete
 11. Oiii kui kihvt! Tahaks seda filmi juba hirmsati näha :) Kas sa tead, kus seda filmi tulevikus näha saab?? Kas tuleb kinno ka? Või televiisorisse?

  ReplyDelete
  Replies
  1. hihi, oli tõesti! Kinno ja televiisorisse see film ei tule, kuid ehk saab seda kuskilt internetist millalgil piiluda :)

   Delete
  2. Nii lahe! Tõesti loodan, et see riputatakse kuskile internetti. Mina igatahes jään huviga ootama :)

   Delete
  3. Oli tõesti lahe! :) Ma loodan sama, eks ma annan märku!

   Delete
  4. Ma ka tahaks väga seda filmi näha :) Ükskõik kust :D

   Delete
  5. hihihihi.. annan märku kindlasti kui teada saan kust seda näha saab :)

   Delete