Wednesday, April 3, 2013

NOTD : There's some purple hidden somewhere.


Leidsin lõpuks veidi aega, et küünte kallal nokitseda! Ehk on teil meeles kui varasemalt rääkisin sellest samast china glaze'i küünlakist nimega "jungle queen" natukene halba.. Nimelt sellepärast, et pudelis oli sellel toonil nii ilus lilla kuma ja küüne peal seda absoluutselt näha ei olnud. Nüüd on aeg oma sõnad tagasi võtta, sest tol hetkel meil lihtsalt ei olnud päikest! Päikese käes on ilusti näha selline lillakas kuma selle laki juures. Kahjuks on seda pildile püüda pea võimatu, aga vähemalt on see olemas!

Mõtlesin ära kasutada selverist kunagi ostetud küünekleepsud, kuid ausalt öeldes kipuvad need mul millegipärast otstest liimist lahti tulema.. On kellegil veel nii? Lõpuks kui olin kaks kihti pealislakki peale vorpinud siis jäid nad enam-vähem paigale.

Mida ma kasutasin: 
Vasakult paremale: China glaze "Jungle queen" - Kaubamaja ilumaailmast 7,20€, China glaze First & Last - Kaubamaja ilumaailmast 7,50€

24 comments:

 1. Oi kui armsad :) Sinu küüsi vaadates mõtlen, et peaks endale ka ikka mingi tumedama laki soetama, olen siiani olnud rohkem heledate fänn.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hihi.. Kusjuures pean enda kohta sama tõdema. Heledatega on kuidagi lihtsam ühtlast tulemust saada ja üleüldse istub mulle enamasti paremini :) Aga olen mõned erandid teinud ja siiani rahule jäänud!

   Delete
 2. Mul ka kleepsudega see jama. On teatud kleepsud, mis IMEhästi peal on, ei pea isegi lakiga kinnitama ja siis on teised, mida surud ja kinnitad ja seisad või pea peal, et püsiks, aga ikka otsad lahti. Seega ootan väga mõne asjapulga arvamust, miks see nii on.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ühinen sooviga :D Kes teab häid küünekleepsu firmasid, andke palun endast märku! :)

   Delete
 3. Oi nii lahedad küüned! Mul on ka olnud enamuses heledad või siis särtsakad toonid, tumedat polegi proovinud. Nüüd vist peab :)

  ReplyDelete
 4. Mul on hunnik igasuguseid küünekleepse ja lakke, aga enamasti ei viitsi kleepida midagi ja mässata aga osta viitsin, sest nii ilusad ju :)

  ReplyDelete
 5. mina panen küünekleepsule lihtsalt pealislaki peale ja püsib päris hästi

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina ka panen, alati! Kuid teatud kleepsudel hakkavad ääred lahti tulema kohe peale kuivamist..

   Delete
 6. mul ka alati küünekleepsudega sama jama, pool kleepsust juba mõne päeva pärast läinud, aga viimane kord lakkisin küüned ära ja mitme tunni pärast mõtlesin, et paneks kleepsud ka ja ideaalselt püsisid nädal aega, otsest lahti ka ei tulnud:D jõudsin järeldusele, et kui lakk veel natukenegi märg või kleepuv on, siis tulevad otsad kohe lahti:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hmmm.. hea point! Ma küll enamasti ootan, et lakk kuivaks ja siis panen peale, aga äkki peaks kauem ootama, sest ehk pole ikka täiesti kuiv olnud? Aitäh nipi eest, proovin järele! :D

   Delete
 7. Kui ma kleepse kasutasin, siis katsin ka pärast lakiga, mõni püsis, mõni mitte. Varvastel püsis tavaliselt päris kaua ikka. Sõrmedel tuli paari päevaga maha ja lõpuks ei viitsinud nendega enam üldse jamada, isu kadus ära :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul ka kusjuures varvastel püsib kauem.. ilmselt, sest käsi ju kasutad palju rohkem :D

   Delete
 8. Veits off-topic teema, aga Sa Everything 5 Poundsi tellimust ei tahaks korraldada? :) Usun, et siin on teisigi huvilisi ja saaks pundi kokku küll :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Iseenesest võiks, aga see pakiga saatmine igale ühele eraldi võtab tohutult aega ja edasi tagasi sõitmist :) Aga ma mingit vahelt kasu ei taha võtta. Ehk mõne aja pärast kui millalgil ise soovin tellida ;)

   Delete
 9. Ma kasutan ka selku kleepse, aga mitte kuskilt ei tule lahti. Alati püsivad ilusti kuni laki maha võtan. Ma panen enne kleepsu kohale panemist ka pealislakki, äkki selles on asi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aaa.. Mina nii ei tee, ehk peaks proovima :)

   Delete
 10. Küünekleepsudega ongi see, et tuleb paigaldada peaaegu kuivanud lakile (nagu KaisaKaisa rääkis), sest küünelaki paksus kuivamise vältel muutub. Kui kleeps panna märjale lakile, siis kuivamise käigus kaob kleepsu alt toetuspind (küünelakk kuivab õhemaks, kile laadseks) ja kleepsu nurgad jäävadki õhku (ja teevad üldse maniküüri koledaks).

  Firma poolest julgen soovitada Wild&Mild kleepse (Selveris tavaliselt laadapäevade ajal, muidu näinud ka Seppäläs, isegi Koduekstras). Teiste kleepsudega on alati igavene jama olnud, küll on liiga palju liimi ja siis jälle liiga vähe.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega ma reeglina panengi kuivanud lakile.. Vähemalt enda meelest :D

   Ja need samad olid ka selveri omad, äkki on liiga kauaks seisma jäänud ja liim veidike ära kuivanud?

   Delete
 11. See Jungle queen küünelakk on nii ilus ja küünekleepsud jäävad väga efektselt. Et neid kinnitada, siis minu meelest peaks lakk olema peaaegu kuiv. Mitte täiesti. Selline, et õrnalt saad kleepsu peale panna. Siis ootad veel. Ja kui täiesti kuiv, siis pealislakiga üle. Ma mõnikord lakin lausa kaks korda pealislkiga üle..siis püsib ikka väga pikalt ilusana ja kleepsud ei kao kuhugi:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Hmmm.. Peaks siis vist niimoodi ka proovima :) Tänud soovituse eest Sandra!

   Delete
 12. Must küünelakk on nii mõnus :) Aina rohkem hakkab meeldima. Soetan endale ka ära :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See ei ole tegelikult must.. Ta on pigem tume, tume hall/pruun ja lilla :D Hihi, aga tõesti ilus on!

   Delete