Friday, January 11, 2013

NOTD : Mud runTäna oli mul selline mõnus vaba päev kus jõudsin korteri ilusti puhtaks teha ning pärast seda rahulikult vajalike iluprotseduure teha .. Tegin käed korda, kulmud korda ja kreemitasin ennast mõnusalt sisse. Nüüd sätin ennast teleka ette filmi vaatama! Mõnuuuus pikk nädalavahetus ootab ees!

Siin siis küünelakid millega sellise tulemuse sain : 

Vasakult paremale : Sally Hansen instany dry pealislakk, Flormar true color küünelakk toonis nr 010, Flormat nail enamel küünelakk toonis nr 427 ja buk'i aluslakk.

Seda flormari küünelakki millega põhja tegin : toon nr 427 : kiidaksin küll hetkel taevani. Kuivas mõnusalt kiiresti, super hea pigmendiga (piisas kõigest ühest kihist) ja seda oli kerge ühtlaselt küünele saada. Ainult kiidusõnad! 


Ilusat nädalavahetust armsad!

4 comments:

 1. võiksid panna ka poe&hinna (kui mäletad) küünelakkidele :) nagu riietegagi teed

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh tagasiside eest! Ma püüan seda tulevikus teha kuid kahjuks paljude toodete hindasid mis juba ammu ostetud enam ei mäleta .. Uutega saab ilusti hakkama :)

   Delete
 2. Kuidas küüntel läheb? On tugevamaks läinud ka? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiii kui tähelepanelik! Umbes veerand on juba välja kasvanud ja ma järjepidevalt seni lõikan lühikeseks kui küüned täies ulatuses on vahetunud. Eks see osa mis nüüd kahjustunud oli on nagunii kihiline ja õhuke. Kookoseõli on muidugi super, super, super! Räägin sellest ka teile üsna pea! :)

   Delete