Sunday, January 6, 2013

New in : 06.01.13


Hei, hei mu armsad!

Mõtlesin näidata teile mõningaid oste mis tegelikult juba eelmine nädal tehtud said, kuid siis tuli aastavahetus vahele ja postitus jäi kuidagi tegemata. Olen seekordse saagiga kuidagi eriti rahul ja ei jõua ära oodata kuni neid kuskil juba kanda saan! Kõik on pärit Bershkast, sest see on üks väheseid poode kus riided mulle parajad on ja ma ei pea neid ümber õmblema. Jehuu! Hetkel on seal ka suured allahindlused seega minge kiigake .. ehk leiate endale kaa midagi!

Aga nüüd siis lähemalt asjade juurde : 


Need teksad küll praeguse talve juurde kohe üldse ei sobi ja ega ma neid selleks ei ostnud ka. Need olid  lihtsalt hea hinnaga ja täpselt sellise lõikega nagu mulle meeldib! Maksid need 19,99€ ja selleks, et need ülesse leida pidin ikka päris korralikult poe läbi kammima. Aga igaljuhul .. Succsess! 


See armas valge pluus mis mulle ingleid meenutab küll allahindlusega ei olnud kuid ma pidin selle saama! Hinnaks oli küll päris karm 19,99€ .. aga onju see on ju oma raha väärt?
 - Mõtlesin endamisi ja ostsin ta ära!


Sellesse kaelakeesse olen samuti täiesti armunud! Ta sobib imeliselt selle valge pluusiga ja noo .. Tuvid, lilled, lehekesed, kõik millest tüdrukud unistavad! Maksis see muidu 7,99€  kuid tänu allahindlusele sain selle 4,99€ eest. Kindel uus favoriit!


Viimane kuid mitte hapupiimane on see armsa mustriga tavaline pluus. Mulle just need värvid nii hästi istusid ja minu tumedate juustega sobivad need väga hästi. Selle pluusi pidin ka suurest allahindluse hunnikust välja kaevama kuid kui ma ta leidsin olin kindel .. Maksis see enne 12,99€ kuid sain selle 9,99€ eest. Pole küll suurem asi allahindlus kuid mulle see pluus sümpatiseeris ja nii ta ka koju sai toodud.

Ma alles nüüd märkasin, et kõik asjad said kuidagi sarnastes toonides ostetud .. Veider :)


Päikest!

12 comments:

 1. Nii kahju, et bershkat Tartus pole, sest su leiud on tõesti vinged, eriti meeldib see viimane pluus ! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh :) Kui Tallinna satud siis kiika kindlasti .. Ehk nad plaanivad millalgil ka laieneda?

   Delete
 2. Ei küsi üldse paha pärast, aga damn, girl, kuidas sa iga päev riideid ostad? :D Mul endal viimasel ajal ühtki eset, mis üle 5 euri maksab, ei ole (vaene tudeng :D ) ja kõik mis 10+ eurot, ei tule enam kõne allagi, lihtsalt ei raatsi :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pole hullu, uudishimu pole patt! Eks ma näen kõvasti vaeva ja töötan selle nimel, et saaksin endale selliseid asju lubada. Kui ma vanematega elaksin või koolis käiksin siis ilmselt ei raatsiks minagi. Hetkel ju töötan kinnisvara müügipartnerina + oman tööstusfirmat, selle eest tuleb ju ennast kuidagi premeerida :)

   Ja pealegi .. igapäevastest ostudest on asi veel väga kaugel :) Kuid eks me kõik selle poole ju pürgime?

   Delete
  2. Eks minus see pisike kadeduseuss räägib ja teiste elu tundub ju ikka 100x parem :D
   Tegelikult mind huvitaks postitus sellest, et kuidas sa nii kaugele üldse oled jõudnud nii noores eas. Olen ise samavana ja käin siin koolis ja loen sente ja haletsen end, sest lähima 5 aasta jooksul ma ilmselt raha teenima ei suuda hakata :D

   Delete
  3. Heh .. Naabri muru on alati rohelisem! Eks mul ka selliseid hetki kus vaatan kedagi ja mõtlen, et oleks minul kaa nii ( eriti nendel päevadel kui töö ülepea kasvab ning motivatsioon õhku haihtub ) aga õnneks on hommik enamsti õhtust targem ja sellised emotsioonid mööduvad :)

   Aga räägi .. Mida sa õpid? Kas plaanid tulevikus sama eriala peale ka tööle saada? :)

   Delete
  4. Õigusteadus - unistus, aga hetkel tundub teostamine raske ja pinged kasvavad üle pea, KUID loodan, et pingutused kannavad vilja ja leian erialalise töö, aga sinna veel pikk tee :) Algul arvasin, et mis see siis ära ei ole, mingi suvaline töö kuskilt kõrvalt võtta, et küll noort tööjõudu ikka vaja :D , aga tõsiasi on see, et saatsin kolme kohta oma CV ja mis sa arvad mitu vastust saanud olen? :D Enamikes kohtades otsitakse ka ikka kogemusi (ka toitlustusasutustes), mida mul kahjuks pole. Nii et siinkohal väike brotip kõigile noortele - katsuge juba võimalikult varakult leida mingeid väikseid tööotsi, sest just kogemused on need, mida hinnatakse ;)

   Delete
  5. Oooo, Tubli! Õigusteadus on fierce! Tead mida.. Ma soovitan sulle ühte raamatut. Loe seda kui sul juhtub aega olema.. Selle nimi on"Juht ilma tiitlita" :)

   Delete
  6. Aitäh, sa oled nii armas inimene :) Aitäh soovituse eest, teen seda kindlasti!

   Delete
 3. See valge pluus on niii ilus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Liina! Mulle endale kaa niii meeldib :) Loodan, et see materjal kiiresti koledaks ei lähe.

   Delete