Sunday, December 9, 2012

What a wonderful life it is : Anniversary - GO Spa


Räägin siis meie puhkusest mis on meil traditsiooniks tähistamaks meie aastapäeva. Seekord käisime Saaremaal GO Spas. See tuleb kindlasti pikk postitus aga ma väga tahaks teiega oma super kogemust jagada .. Meil oli siis broneeritud romantika pakett mis maksis 261€ ning kestis kaks ööd ja kolm päeva. Pakett sisaldas kahte protseduuri ( duaal massaaž ja privaatvann koos shampuse, rooside ja maitsvate trühvlitega ), kolmekäigulist õhtusööki, hommikusööki 
ühel päeval voodisse ja hilist check out'i.

Meie tuba :  Igale poole olid laotatud armsad roosiõied ning lauale oli asetatud ka üks romantilise muusikaga cd plaat. Täitsa armas! Aga kuna hotell oli üsna tühi ja inimesi vähe siis Jüril tekkis idee küsida kas mõni sviit ka vaba on - Kõik olevat tühjad. Siis küsis Jüri, et ehk oleks võimalik meie tuba mõne svidii vastu vahetada kui need nagunii tühjana seisavad, kasvõi väikese lisatasu eest. Administraator askeldas siis veidi aega arvutis ja ütles, et teeb meile tasuta upgrade'i. Ehk siis saime ööbida sviidis 2 ööd täpselt sama raha eest! SUPER!

Siin siis nüüd juba meie sviit kuhu ümber kolisime : 
Sviit asus 5'ndal korrusel ja oli merevaatega. Seal oli siis esik, eraldi wc, avatud elutuba ja magamistuba mis olid eraldatud super armsate punaste kardinatega, suur vannituba + suur vann voodi kõrval ja 2 rõdu. Milline luksus! Nii head elamust pole mul varem olnud ..Siin on siis hommikusöök mis meile tuppa toodi täpselt sellisel kellaajal nagu meie soovisime. See oli tõesti maitsev ja nii võiks ju igal hommikul olla? :)


See on vaade meie rõdult alla .. Spa oli ainukene asi hotellis mis vajaks pisut kaasajastamist. Basseinid olid suhteliselt mõttetud ja enamus ajast veetsime me mullivannis. Saunad olid naistel ja meestel eraldi minu suureks üllatuseks. Vanasti oli see normaalne kuid nüüd on enamasti need juba ühised. Spas oli ka väike baar kust vahepeal jäätisekokteilid tellisime ja lamamistoolidel siis neid nautisime. 

Lisaks paketis olnud protseduuridele käisime veel nii mõneski hoolduses. Võtsime lisaks kumbki anti-stress masaaži 60min, Thalgo täiusliku keha hoolduse 60min  ja Thalgo näohoolduse 75min. Rahast oli kahju kuid protseduurid olid väga mõnusad ning olime juba mitu kuud varem rahaliselt arvestanud, et saaksime puhkust täiel rinnal nautida ning selle meeldejäävaks muuta. 

Jäime puhkusega väga rahule ja julgen väita, et sinna hotelli lähen ma kindlasti tagasi!

2 comments:

 1. Vau!!! Esiteks palju õnne teile! :)
  Teiseks, sviit näeb väga väga vinge välja ja olen sama meelt, et puhkusel tuleb ennast tunda nagu valge inimene ja lubada endale kõike mida hing ihaldab, ükskõik kui palju see miski ka maksaks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Kaia! :)
   Ma olen täpselt sama meelt .. Siis ikka tagantjärele hea mõelda, et oli alles puhkus! :)

   Delete