Thursday, December 13, 2012

Tip of the day : Christmas decorations!


Mõtlesin teiega jagada mõningaid ideid mis on mul aegade jooksul arvutisse kogunenud jõulude ajal kodu lihtsaks kaunistamiseks. Äkki keegi saab siit mõne hea mõtte :)Kes meist siis ei oleks kunagi ise paberist lumehelbekesi teinud? Minu meelest on jube armas mõte teha üks tosina jagu paksemast paberist armsaid lumehelbekesi ja siis need üksteise järel nööri/paela/keti külge siduda ning aknale riputada. Selleks, et lumehelbekesed eriti vinged välja kukuksid saab google'st 
erinevaid õpetusi otsida.Veel saab väga armsaid kaunistusi teha käbidest! Sellise lipsukesega käbi ukse lingi külge riputamine muudab kodu juba palju meeleolukamaks ja pealegi on seda väga lihtne teha.


Hetkel on Tiimaris, Jyskis ja tegelikult igal pool müügil väga odavaid jõulu munakesi mida tegelikult saab ka mujal kui kuuse peal kodu kaunistamiseks ära kasutada. Esimene näide on tehtud traadist riidepuu peale näiteks. Veel saab neid ilusa lindikese külge siduda ja siis kas voodi kohal olev sein ära kaunistada või siis aknale sättida.See on nüüd viimase aja leid .. Annab välja mõelda lihtsast paelast või riidest omapäraseid kaunistusi laua kaunistamiseks mille ümber siis koos perega jõuluõhtul istuda. Kas pole mitte armas?

Ja seekord siis kõik .. Kuidas kaunistate teie kodu? Kas teete ka ise kaunistusi või ostate ainult poest?Ärge unustage, et käimas on minu blogi giveaway ning loosimine toimub juba esmaspäeval!

2 comments:

 1. Sain su blogist inspiratsiooni ja tegin aknale lumehelbed :) lisan lingi ka kust pilti näed :) aitäh!
  http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/184405_10151276029398548_720937344_n.jpg

  ReplyDelete
  Replies
  1. Woooow! Täitsa lõpp kui hästi kukkus välja! Super armsad :) Tore kui ikka keegi ideid mu blogist endale aeg-ajalt leiab!

   Delete