Friday, November 30, 2012

What a wonderful life it is : KVM - Tartu!


Oleme Jüriga KVM ehk kinnisvaramagnaatide MTÜ liikmed ning Jüri kutsuti lektoriks ühele Tartus toimuvale maaklerite koolitusele mis toimus siis eile 29.11.12. Toimus see hotell Tartu konverentsisaalis ning kuna see lõppes üsna hilja ööbisime ka samas hotellis. 


Siin on siis Jüri oma tarkusi jagamas. Loeng kestis 1,45h kuid kogu koolitus oli tegelikult 3 päeva mille viimasest päevast meie siis osa võtsime. Jüri oli nagu ikka SUPER TUBLI ning kõik jäid antud koolitusega väga rahule ..See oli siis meie tuba, täitsa mõnus teine .. Voodi oli väga pehme ja suur kuid padjad tegid küll kaela kangeks meil mõlemal.  Samas olid mõnusad suured ja paksud kardinad tänu millele oli võimalik tuba kottpimedaks teha nagu mulle meeldib! Hotell ise meile nii suurt muljet kahjuks ei avaldanud, teenindus oli küll hea ja tuba ilus kuid hotelli restoranis pidime küll pettuma kus me õhtu ja hommikusööki sõime. Väga kesine valik ja hommikusöök oli veel kesisem. 

Õhtul aga käisime ühiselt tähistamas Cafe Shakespeare'is mis oli väga mõnus ja hubane koht! Tõstsime klaasid ja kuna koht kell 23.00 juba kinni pandi siis läksime selle jubeda tuisuga hotelli tagasi .. Silmad, nina ja kõrvad lund täis!


Tartusse minnes kui ka tulles olid teeolud katastroofilised! Enamus ajast pidime sõitma 40km/h kuna nähtavus oli 0 ning sahka polnud ilmselgelt veel käinud. Ja vahel kui mõni hulljulge kellel kuskile väga kiire oli meist mööda sõitis siis nägi meie aken välja selline :


"Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel lennata suudab" sest siis ei ole sul enam kunagi 
kuskile kiiret, eksole?

Igaljuhul oli lõbus ettevõtmine tegelikult ja mulle Tartu väga meeldib!

Siit tervitus kõikidele minu blogi jälgijatele Tartusse!

2 comments: