Friday, November 16, 2012

Ulatame koos oma abikäe!


Hei armsad!

Kuna teid siia juba päris palju tekkinud on siis mõtlesin teha teile ettepaneku minna sellel pühapäeval kõik koos Tallinnas asuvasse ( viljandi mnt ) loomade hoiupaika ja ulatada neile vahvatele sõbrakestele oma abikäe. 

Igaüks võiks kaasa osta midagi maitsvat nii kassidele kui ka koertele või siis näiteks kaasa haarata ka mõned mänguasjad. Kuigi see 1-2 pakki loomatoitu tundub üsna väike panus siis kui me suudame juba 10 inimest kokku saada on kogus palju suurem. Lisaks sellele saaksime koerad jalutama viia ning kassidele kassitoas paisid jagada .. Mis te arvate sellest ideest?

Eriti tore oleks kui te siin all ka oma tulekust märku annaksite ja saaksime leppida kokku kellaaja ning kõik koos näiteks bussiterminali juurest startida .. Ise arvan, et selline mugav kellaaeg oleks 13.00.

Peale seda käiku võiksime koos kuskile sööma ja jutustama minna. Tahaksin väga teiega lähemalt tuttavaks saada :)


Palun huvi korral kindlasti siin kommentaarides märku anda ja loodan, et teie seas leidub julgeid kes minuga kampa lööksid!


6 comments:

 1. Väga armas plaan :)
  Kahjuks ise see nädalavahetus just Tallinnast ära.
  Loodan, et saate ikka kamba kokku :)

  ReplyDelete
 2. Väga väga vahva! Käisime oma pisikese kollektiiviga kevadel jalutamas kutsadega ja kambapeale panime suure autotäie koera- ja kassitoitu kokku. Endal on kahjuks plaanid tehtud, aga loodan et tuleb ka järgmine võimalus :)
  Edu!

  ReplyDelete
 3. Väga hea idee! Ise elan Tartus, muidu oleks tulija küll.

  ReplyDelete
 4. Nii kahju et alles nyyd nagin. Praegu olen vanematel kylas aga muidu oleks kindel käpp olnud :((((

  ReplyDelete
 5. Mina tahan ka teada kuidas läks :)

  ReplyDelete