Monday, November 26, 2012

Product review : Village hand cream for the winter season


Nii, nii nüüd on aeg teile tutvustada minu UUT lemmikut sellel talvel. Avastasin selle kreemi täiesti juhuslikult selveri lettidelt. Tegemist on tõesti armsa ja hea tootega. Samas seerias oli ka ihupiim ja dušigeel kui ma ei eksi .. Aga nüüd toote juurde lähemalt.

Toode on täpselt selline paras väike käekotis kaasas kandmiseks. Lõhnab ta täpselt nagu JÕULUD ja kui nüüd täpsem olla siis meenutab see piparkoogi tainast .. Kui armas? Imendub väga kiiresti ja ei jäta käsi rasvaseks. See on kõik mida ma oskan ühest kätekreemist soovida sellisel talvisel perioodil. Julgen kõigile soovitada! Hind Selveris : 4,50€

8 comments:

 1. Kui oled Neutrogena kätekreemi kasutanud, ehk oskad neid võrrelda? Mul on hetkel oma Neutrogena lõppemas ja nüüd ei suuda otsustada, kumba osta. Äkki oskad soovitada? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen kasutanud küll .. Mulle meeldib see rohkem. Neutrogena oma on muidugi neutraalsem kuid koostiselt on minu meelest antud toode natukene parem. Ta on selline täpselt paras.. ei ole liiga paks ega liiga vedel. Aga eks see sõltub muidugi sellest kaa kui palju su käed niisutamist vajavad ja kas sulle see lõhn vastu ei hakka ;)

   Soovitan sul siiski see ära proovida .. Õnneks ei ole see väga kallis ka juhul kui see sulle ei meeldi. Anna mulle teada mis sa otsustasid :)

   Delete
 2. Oleks ma varem seda postitust näinud. Käisin näppisin täna seda kreemi, aga kuna hindasid polnud veel kuskil üleval/küljes, jäi ostmata.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehee .. Ma olen samas olukorras olnud. Poes vaatan mõnda toodet ja otsustan mingil põhjusel ostmata jätta, siis tulen koju ja loen kiidusõnu selle kohta kellegi blogist.. Siis on küll selline emotsioon "-.-"

   Delete
 3. Oi, kindlasti lähen selverisse ja soetan ka endale. Niigi olen jõulude ja talve pärast nii elevil ja usun, et see oleks justkui kirss koogile. Selverist leidsin ka täiesti juhuslikult enda praeguse vaarika kätekreemi, mis on ka meeletult hea. Laadapäevadel oli nii mõndagi head teiste kastide taha ära peidetud. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Noo siis see peaks olema täpselt sinu teetass! :)

   Delete
 4. Mul just hakkab kätekreem otsa saama ja tahan endale uut soetada. Ilmselt ostan ka selle :) Mul on põhiline, et käed rasvaseks ei jääks.
  Aitäh Triinu hea mõtte eest :)
  Topsik näeb ka nii ilus välja :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea meelega! Rõõm kui mu nõuanded asjakohased on :)

   Delete