Wednesday, October 3, 2012

September empties


Eelmise kuu empties postitus tuli nüüd paari päevase hilinemisega kuid pole hullu.. Parem hilja kui mitte kunagi, eksole?

Johnson's body care 24 hour moisture
See on üks minu lemmikuid kreeme mida kasutan põhiliselt käte kreemina kontoris. Ta on hästi meeldiva õrna lõhnaga, ei jäta käsi rasvaseks ja imendub kiiresti. Kindlasti ostan omale uue!

Britney Spears Midnight Fantasy
Mina kui suur magusate lõhnade austaja jumaldan seda lõhna ja ostan seda kindlasti veel ja veel .. Kasutanud olen seda lõhna juba oma 2,5 aastat.
Suvel ma küll seda eriti ei kasuta, sest see tõmbab kohutavalt herilasi ligi!

Maxfactor'i bronzer
Parim päikesepuuder mida siiani kasutanud olen.. Samamoodi kuulub minu favoriitide hulka juba viimased 3 aastat ja teenib mind hästi. Uus samasugune on juba olemas!

Garnieri pure active roll-on
See toode tegelikult ei olegi otsas aga ma viskan ta lihtsalt minema, sest minu nahal ta mingeid tulemusi ei näita. Rull ei käi ka enam nii hästi ringi kui alguses. Seisis ta suhteliselt kasutult ja nukralt mul riiulis. Mulle tundub, et mulle garnieri tooted üldse eriti ei istu .. Pole nagu ühegiga eriti rahule jäänud va BB kreem mida suvel kasutasin kuid ka siis vahetasin ta lõpuks Maybelline oma vastu välja.

"Tundmatu päritoluga silmalainer"
Kahjuks on selle toote pealt aja jooksul kõik kirjad maha kulunud ja ma ei suuda välja mõelda kust see pärit on. Ilmselt on tegemist mingi odavama tootega, sest püsivus oli sellel suhteliselt
halb ja tekstuurilt oli ta kohutavalt vedel.
Kui ta isegi kuskilt riiulitelt uuesti leiaksin siis kindlasti ma seda omale ostukorvi ei paneks.

3 comments:

  1. Lainer on Eveline oma :). Mul oli kah kunagi see. Mulle selle pintsel meeldis, aga läks ruttu riknema ja hakkas haisema :S, kuigi hoidsin teda ilusti.

    ReplyDelete
  2. Oman isegi seda Eveline silmalainerit ja vot, mulle meeldib :D Meigikotis on see mul juba pikka aega olnud ja ei ole ta pahaks läinud, ega haisema hakanud. Väga meeldib see pintsel ning arvatavasti ostan Selveri laadapäevadelt uue samasuguse :)

    ReplyDelete
  3. Ka mul on see sama silmalainer ning pole sellest veel paremat leidnud. Püsib peal imeliselt, kohati on isegi raske maha võtta. Kasutan juba kolmandat pudelikest :)

    ReplyDelete