Wednesday, October 31, 2012

Product review : I love .. raspberry & blackberry kehakoorija


Kui veel mäletate siis mõni aeg tagasi ostsin osturalli raames omale I love .. 'i seeriast pärit kehakoorija. Olen ka antud firma kehavõid proovinud ning sellest jäi üpris hea esmamulje ning seda kasutan siiamaani.

Antud toode lõhnab J-U-M-A-L-I-K-U-L-T! Kuid peale proovimist ei ole ma eriti vaimustunud. Ta jätab küll naha mõnusalt pehmeks ja ka mingil määral niisutab kuid koorivat toimet sellel küll ei ole .. Terakesi on niiii imevähe ja neid praktiliselt ei tunnegi. Pigem sobib see toode niisama duššigeeli asemel kasutamiseks ja lõhna elamuseks.

Hind oli sellel 5.40 Kaubamaja ilumaailmas osturalli ajal .. Kahjuks ma ei mäleta kas antud toode oli allahinnatud või mitte. Arvatavasti ma seda toodet enam endale ei osta .. Pisut otstarbetu, sest sama toime on ka tavalisel kehakreemil.

Millised on Teie kogemused I love ..'i toodetega?

4 comments:

 1. hetkel kasutan mango-papaya kätekreemi ja olen rahul - lõhnab superhästi ja niisutab ka mõnusalt. me likey:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on endal ka sama firma kehavõi .. super hea! Sellepärast olengi veidi pettunud, et kehakoorija polnud just suurem asi :)

   Delete
 2. Kehakoorijat pole proovinud (ja vist ei proovi ka), kuid nagu Anonymous üleval ütles, et kätekreem on täitsa normaalne. Lõhnab hästi (endal on vanille & icecream ja ausaltöeldes lõhnab see täpselt sama moodi nagu vanillipuding ehk yum!) ja niisutab ka.

  ReplyDelete
 3. Kasuta kehakoorijana kohvipaksu ;)

  ReplyDelete