Wednesday, September 26, 2012

New in : 26.09.12

Hei armsad!
Jagan teiega oma tänaseid sisseoste. Paljude ostudega olen väga rahul ja mõningate pärast lausa elevil!


Aga asjade juurde siis ..


Üks minu suurimaid pahesid .. Joiki küünlad. Seekord siis "Creme brulee" lõhnaga. See oli täitsa ette planeeritud valik ja no see on täpselt nii imeline nagu ma seda mäletasin!

Hind kaubamajas : 7€


Riietest jõudsid täna minu riidekappi täiendama hallid retuusid mille spetsiaalselt omale kodus käimiseks ostsin ( ma jumaldan kodus tuunika ja retuuside kooslust ). No nii mugav!

Ostsin need terranovast ja hind oli neil 7,99€

Teiseks soosituks sai seppäläst pärit leopardi mustriline sall. Mulle väga meeldivad sellised väikesed sallid mida kaela ümber aksessuaarina kanda. 

Hind oli sellel 3€!

Ja kolmas ja ühtlasi parim ost ( loe vajalik ) olid need mõnusad pehmed ja soojad sokid! Ma olen tõeline külmavares ja tänu väga madalale vererõhule ( Täna sai just arstil käidud ja mõõdetud .. 90/60! ) on mul käed/jalad koguaeg jääkülmad. Kodus diivanil kerra tõmbamiseks väga armsad ja mõnusad.

Ostetud samuti seppäläst ja hind oli 3€


Nüüd Ilutoodete juurde ..

Esimene ja kõige PÕNEVAM toode on sarjast "björn axén" ja see on juuste taastav seerum. Teenindaja kiitis seda no nii taevani, et ostmata oli pea võimatu jätta. See pidavat olema üks populaarsemaid tooteid rootsi juuksurisalongides! Igal juhul maksis see väike pakikene üpris kopsaka summa .. 13,90€! Aga uudishimu sai minust võitu ja kindlasti teen ka varsti review selle kohta.

Teine toode mille riiulilt kaasa haarasin oli Joiki huuleläige/palsam "Koralliroosa" mangovõiga. Kuna kõiki teisi joiki tooteid ma lausa jumaldan siis arvan, et ka see ei jää teistele alla. Huulepalsam on karge talve ja sügise lahutamatu kaaslane.  Hind oli sellel 3.50€ kui ma õigesti mäletan.

Ja kõige viimane toode on siis põsepuna pintsel .. Haarasin esimese mis kätte sattus ja kõige odavam oli, sest minu eelmine pintsel lihtsalt "haihtus". Loodan selle siiski ülesse leida .. Maksis see pintsel kõigest 2,95€.

Ja praeguseks ongi kõik .. Plaanin varsti ka oma suuremad sisseostud ära teha. Aga saabaste jahile minek lausa kohutab mind hetkel, sest nende leidmine on nagu heinakuhjast nõela otsimine alati.


Päikest teile sügisesse!


4 comments:

 1. Joiki küünaldest olen mina ka sõltuvuses, absoluutselt kõik nende küünlad on niiii hea lõhnaga. Seerumi arvustust ootan suure huviga.

  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. No täpselt eksole .. nad on vastupandamatud! Oii mina põnevusega ootan selle ära proovimist, eks homme/ülehomme on see ka plaanis teostada ;)

   Delete
 2. mind huvitab, kust sa selle odava pintsli said:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii .. ma ei pannud tähelegi, et unustasin selle mainimata. See on seppäläst ;)

   Delete