Monday, September 10, 2012

New In : 10.09.12


Nagu näha siis minu jaoks on sügis ikka täie rauaga kätte jõudnud ja enamus ajast viibin ma tööl. Sügisel on kinnisvaraturg väga aktiivne ja seoses sellega pole ma jõudnud ka eriti sisseoste teha kuigi seda oleks hädasti juba vaja. Saapad vajavad ostmist ja sallid/mütsid samamoodi! Aga kuna mu töö mulle väga meeldib pole sellest lugu .. Oktoobri teisel nädalal on puhkus tulemas, küll siis kõik joonde ajan ;)

Aga praegustest pisikestest ostudest saan rääkida teile küll ..

Valged retuusid pärinevad siis Espriti poest ja maksid need 9.45€. Ma ei kannata kodus samade riietega olemist mida ma välja minnes kannan ja esimene asi mida ma teen koju jõudes on riiete vahetamine. 
Need saidki seekord ostetud just "kodu riieteks".

Maybelline BB kreemist olen ma varem juba korduvalt rääkinud. Minu meigikotis asendamatu! Eelmine sai  nädalavahetusel otsa ja minu rõõmuks on Selverites hetkel partnerkaardiga soodustus. Maksin selle eest 5.80€ kui ma õigesti mäletan.

Deodorandi kohta ei oska ma midagi öelda .. Lõhn on hea. Võtsin esimese mis ette sattus. 
Trenni hooaeg on mul jälle täie hooga käes! 

Ripsmetušš Volume Million Lashes  ( Extra Black ) on mul varem juba olnud. Olen sellega väga rahul.. kahjuks hakkab ta lõpuks natukene pudenema kuid ma pole siiani leidnud ühtegi millega see mul ei juhtuks. Mulle väga meeldib just see, et ta on eriti tumeda pigmendiga ja hari on sellel ka selline suurem nagu mulle meeldib. Maksis see partnerkaardi soodustusega 11.40€ Ilusat sügise algust!

No comments:

Post a Comment