Thursday, August 9, 2012

What a wonderful life it is : Jahisõit firmaga


Eile käisime firmaga iga-aastasel jahisõidul. Mina suutsin sellest vastu pidada ca 2h kui arvestada ka seda aega kui me veel sadamast lahkunud ei olnud. Ma olen ju totaalselt merehaige! Eelmine aasta jätsin minemata ja seekord mõtlesin siiski proovida. Jõudsime juba oma 40 minutit seilata kui tundsin, et ei see ikka ei ole minu jaoks. Palusin ennast siis tagasi sadamasse toimetada ja oi kui hea tunne oli kui jalad jälle maad puudutasid. Ega meri mulle armuline ka ei olnud, sest kõikusime ikka korralikult. Jätsin siis nukralt 
( loe meeletult kergendunult ) teistega hüvasti ja nemad läksid merele tagasi. 

Olgugi, et tund enne reisi võtsin sisse Bon Voyage tableti ( sisaldab ingverit ). Tolku sellest küll ei olnud. Eks oma rolli mängib ka see, et ma kardan meeletult oksendamist + ujuda ma ka ei oska. See kõik kokku = Paanika!

Õnneks olen elus, terve ja turvaliselt kodus tagasi! Aga siin on mõned pildid mis tehtud said enne kui mind sadamasse tagasi toodi.Leidub siin veel merehaigeid peale minu? Kuidas teie selliste reisidega toime tulete?


4 comments:

 1. Kuna ma olen su blogija jälgija ja lugesin ka gossip.ee'lt intervjuu, siis mind paneb imestama kui noorelt sa nii kaugele oled jõudnud, minumeelest meeletult tubli! Sellega seoses sooviksingi kuulda, et kuidas sa sellisele teele sattunud oled ja mida sa selleks kõike teinud oled.. Oleks huvitav ja kindlasti väga MOTIVEERIV sellist postitust lugeda :) Sorri, kui liiga isiklikuks nüüd läksin :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma poleks arvanud, et selline asi kellegile huvi pakub. Rohkem ikka tooted ja rõivad. Aitäh armsate sõnade eest! Vb tõesti võtan selle postituse kunagi ette, kuid ma ei ole väga kindel kas see kõik ühte postitusse ära mahuks. On olnud pikk, vaevaline ja põnev teekond. Loodan, et see on alles algus ja kunagi lendan veel kõrgemalt :)

   Delete
 2. Kas su unistuseks oligi selline töö või oli see pigem juhus?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ausalt öeldes ma isegi ei teadnud mida see endast väga ette kujutab .. Aga teadsin alati, et tahan inimesi aidata ja inimestega suhelda. Nüüd tunnen, et see on just see mida selle all silmas pidasin! See töö paneb mind pidevalt naeratama ja valmistab mulle suurt rõõmu.

   Delete