Monday, August 20, 2012

Product review : orgnx toitev shampoon ja palsam


Need kaks pudelit on minu vannitoa riiulit hõivanud tegelikult juba pikemat aega.. Ma vist oma 4 korda kasutasin neid ja siis viskasin nurka. 
Tegemist peaks olema loodusliku sarjaga ja mõeldud kuivadele ja kahjustatud juustele. 
Need said ostetud just selle mõttega, et midagi looduslikumat proovida ja lõhn on nendel toodetel ka väga hea .. Meenutab õige natuke garnieri shampoonide värsket lõhna
( Ei ole just eriti looduliku toote tunnus muidugi ).

Kahjuks pettusin toodetes täielikult peale esimest pesu. Shampoon ei vahuta kohe üldse, tekstuur on kuidagi kleepuv, harjumatu ja pärast pesu oli ikka selline tunne nagu juuksed oleks mustad. 
Võibolla tõesti ei saanud ma kogu shampooni peast korralikult maha kuid see ei olnud mitte
 ainult esimesel kasutuskorral nii.

Olen mitu korda proovinud neid jälle kasutada lootes, et seekord on tulemus teine kuid tulutult.
Ja kuidas saabki loota teist tulemust tehes täpselt sama asja? 

Igaljuhul .. Ühe pudeli hind oli 6-7 euro ringis ja need peaksid olema saadaval 
kõikides suuremates poodides. 


On kellegil veel nende toodetega kogemusi?

7 comments:

 1. mulle näiteks just hullult meeldib see shampoon, teeb juuksed megasiledaks ja pehmeks ja heaks :) lisaks lõhnab tõesti hästi ning ei sisalda silikoone jms. ühendeid. palsamit otsin pikemat aega, aga pole poes näinud lihtsalt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. palsamit olen näinud pirita selveris kui see sulle abiks on :)

   Delete
 2. Loodusliku šampooniga peabki natuke harjuma ning sellele aega andma. Alguses ongi harjumatu ja võõras. Tavaliselt harjub juuks looduslikuga vähemalt paar nädalat kui mitte rohkemgi. Hiljem muidugi tänad end, et selle üleminekuaja vastu pidasid, kuna juuksed, mida ei pesta sulfaatidega, on imelised.

  PS! Šampooni kvaliteeti näitab see, kuidas see vahutab. Mida vähem vahutab, seda kvaliteetseb ja keemiavabam see on. Me oleme harjunud, et mida rohkem vahtu, seda paremini juuksed puhtaks saavad, kuid tegelikult seda rohkem me juust kuivatame. Mitte vahutavad šampoonid pesevad samuti ideaalselt pea puhtaks... võtmeks on sõrmeotstega natuke vaeva näha ja peanahka masseerida, et korralikult kõik mustus ja rasu lahti hõõruda.

  Head katsetamist! Mulle meeldivad ka need tooted väga.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oo, aitäh väga põhjaliku vastuse eest.. Eks ma olengi hetkel veel looduslike toodete koha peal suhteliselt võhik ja vb tõesti vajan harjumist. Eks siis tuleb kätte võtta ja natukene vaeva näha, sest selliste kiidusõnade peale peab tõesti toode hea olema. Kuivad juuksed on minu suurimaks probleemiks ja kui need tooted tõepoolest selle vastu aitavad peaksid need saama peale pikemat kasutust minu parimaks sõbraks.
   Proovin järgneva paari nädala jooksul järgi ja annan ka tulemustest teada :)

   Delete
 3. mul on sama sarja šampoon, kuid balance. juuksed teeb küll ülipehmeks ja mõnusaks ja vahule läheb ka üsna hästi. lõhn on samuti megahea.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Huvitav miks ta küll minul siis nii üldse ei vahuta? Lõhna kohapealt olen sinuga täiesti nõus .. See tõesti lõhnab imeliselt!

   Delete
 4. Kallis Triinu, Looduslike toodetega on selline lugu, kui nad ei vahuta, siis tuleb vett juurde panna mitte toodet, masseerida hoolikalt ja tulemus on supper :)
  Sinu kallis Doris :)

  ReplyDelete