Sunday, August 5, 2012

Product review : Cutrin Repairism dry-end elixir / Got2b guardian angel heat protection


Seekord kirjutan kahest tootest mis mul tegelikult juba natukene aega kapis tolmu koguvad .. Ma olen kumbagi korduvalt proovinud kasutada ja kahjuks siiski igakord pettunud.

Got2b guardian angeli't millegipärast pidevalt kiidetakse ja mina ei mõista miks. Tegemist on küll ühe tuntud ja hea mainega firma tootega kuid minu meelest antud toode nende headele standarditele ei vasta. Minu juuksed jätab see toode kohutavalt rasvaseks .. 
Ma küll ei näe välja nagu õlipea, aga teate küll seda tunnet nagu poleks shampooni korralikult välja pesnud. Ebameeldiv. Ainukesed plussid mis suudan välja tuua on suur ja mugav pudel ning hea lõhn.

***

Nüüd teine toode .. Curtin'i Repairism dry-end elixir.  Selle toote ostsin tegelikult otsese soovituse peale. Ta ei ole tegelikult üldse halb toode .. kuid imesid ta ka ei tee. 

Plussideks on armas pisike pudel ja väga hea lõhn. 
Miks ma ta üldse tolmu koguma jätsin oli see, et kui seda käte vahel laiali hõõrusin ja juustesse panin siis see toode jättis käed väga kleepuvaks ja pidin igakord veel enne föönitamist käsi pesema minema. Mugavuse küsimus, aga mind häiris. Ega ta tegelikult minu juusteotstega ka suurt midagi ei teinud, juukseotsad olid peale föönitamist ikka sama kuivad ja pidin alati mõnda niisutavat 
sprei-palsamit peale föönitamist kasutama. 


Eks iga toote toime sõltub ka juuksetüübist ja nende seisukorrast kuid mina neid kahte toodet ei soovitaks. 

On teil kogemusi nende toodetega? Kas teile on sobinud?

6 comments:

 1. Mul on üks roheline (ilmselt sama suur) Cutrini palsam ja tõesti, imesid ei tee, aga ajab asja ära küll. Teist korda enam ei ostaks. Õnneks said odavalt (kuskil 3 euri, Soomest), Eestis küsitakse selle eest 3 korda rohkem, ei raatsiks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpselt samad mõtted ka minu poolt .. teist korda kindlasti ei ostaks.

   Delete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. postitasid vale postituse alla .. ootan su kommentaari siia :) :

   http://costany.blogspot.com/2012/08/giveaway-babyliss-hair-straightener.html

   Delete
 3. Minule just väga meeldib got2be kuumakaitse- ei ole probleeme tekkinud. Mitu aastat kasutasin Syossi oma, kuid see jättis väga ebameeldiva kleepuva tunde, kui kuskile naha vastu läks ning samuti juuksed muutsid tekstuuri.. Got2be´ga seda probleemi ei ole :) Ning seda on mul väga kauaks ka jätkunud-selline tunne, et praeguseks peaks see toode juba ammu otsas olema, kuid ikka on seda kolmveerand pudelit järel. Kuid nagu juba mainisid, juuksetüübid on erinevad ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see jah sõltub paljudest faktoritest .. Aga äkki tead mõnda muud kuumakaitset millega on sul samuti häid kogemusi olnud? Olen hetkel uue otsinguil .. :)

   Delete