Friday, August 10, 2012

New in : 10.08.12Üritan pidevalt nüüd teie soovidele vastata mis giveaway raames postitasite! Tagasiside sealt on olnud väga vahva ja andnud mulle palju ideid, motivatsiooni blogi täiendamiseks. Mul on ääretult hea meel, et osavõtt on väga suur ja ka küsimustele vastates pannakse rõhku tõesti nõu andmisele. See toob naeratuse suule!

Aga nüüd asjadest lähemalt ..


1) Syoss'i juuksevärv Pro nature toonis 3 ( natural dark brown )
Juuste väljakasvu värvin tavaliselt kodus ise .. Selleks ei pea ma vajalikuks juuksuri juurde minekut. Juuksurit külastan siis kui on vaja lõigata või siis ülepea värvida. Syossi värvid on hakanud mulle meeldima. Tulemus on alati see mida ootan ja ma ei ole kindel kas mulle tundub, aga lõhn ei ole sellel ka nii ebameeldiv kui mõnel Garnieri juuksevärvil.
Hind : 3,99€

2) Neutrogena visibly clear pink grapefruit cream wash.
Selle ostsin just soovituste peale .. 
Väga paljud teist on mulle kommentaarides just seda soovitanud. Ja ma tegelikult tükk aega juba otsisin sarnast toodet. Ma ei ole veel jõudnud seda kahjuks proovida kuid kui ma seda teen siis annan siia ka kindlasti parema ülevaate sellest kuidas toode minu nahale sobib ja kas olen ostuga rahul. Lõhn on sellel küll täitsa mõnus!
Hind : 5,20€

3) Depend nail polish remover
Sellel tootel ma pikemalt ei peatuks. Küünelakieemaldaja on minu jaoks selline toode millele ma eriti raha ei raiska ja ostan seda mida parasjagu on. Neid kõige odavamaid ma küll ei osta, sest tean, et nendest ei ole mingit tolku, aga need dependi omad on mul tavaliselt asja ära ajanud küll!
Hind : 2,30€


Nagu te juba teate siis küünelakkidele ma ka eriti raha ei kuluta. Kuna küünelakid enamasti kuivavad mul ära enne kui neist isegi pool otsas on siis ei näe mina mingisugust mõtet osta 10€ maksvat küünelakki. Püsivus on küll kallitel lakkidel parem, aga kui kasutada pealislakki siis on ka nende püsivus piisavalt hea. 

Pealegi saan mina kaunistada ainult oma varbaid kuna klienditeeninduses töötamisel on väga oluline see, et küüned oleksid pidevalt korras ja kuskilt küünelakk ei kooruks. Kui õhtuti töölt koju tulen on viimani asi mida teha viitsin küünte värvimine. Toon siia juurde ühe hea näite .. Ütleme, et lähen kliendiga lõunale ja avastan, et mitmest kohast on küünelakk maha tulnud. Mul hakkab piinlik ja hakkan alateadlikult oma käsi peitma. See jätab kliendile kohe väga ebausaldusväärse mulje..

Olen geelküünte peale üle läinud .. Minu jaoks on see raha mis sinna alla läheb oma igat senti väärt.

Need on siis Wild&Mild'i küünelakid. 
Kui vaadata vasakult poolt paremale siis on toonide järjestus järgmine : 
( 71 Mabe Babe, 92 Someone Special, 946 Metallic Rain )

Ühe hind on : 1,53€Ärge unustage, et käimas on minu blogi GIVEAWAY kus loosin välja Babylissi sirgendajad : 6 comments:

 1. Kus need Wild&Mild'i küünelakid müügil on? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suuremates selverites on nende küünelakkide valik väga suur.. Sealt leiad kindlasti! ;)

   Delete
 2. Piinlik, kui küünelakki on natuke küünelt maha koorunud.. Raske elu mõnel!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui sa ise sellisel ametil töötaksid kus kliendiga usalduse loomine ja professionaalsus on ühed tähtsaimad märksõnad mõistaksid millest ma räägin.

   Klienditeeninduses on iseenesest mõistetav, et inimese käed ja välimus on korralikud ja puhtad mitte lohakad :)
   Mina küll ei tahaks ntks, et minu toitu tooks lauale ettekandja kelle küüned on ära näritud ja küünelakk ebaühtlaselt maha kulunud. Nii inetu!

   Delete
 3. Nojah, ega siis muuks aega ei jäägi, kui ainult kreemitada ja küüsi lakkida :D Oma enda küüsi akrüülide ja geelidega ära rikkuda ei taha.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see tark tegu ole .. Oma küüsi mitte rikkuda. Ma olen kohati lihtsalt liiga laisk ja ei viitsiks pidevalt selle pärast muretseda. Sellepärast ka geelid.
   Aga ma olen nõus, et oma loomulik küüs on ikka kordades ilusam kui geeliga :)

   Mul on geel enda küüne peale pandud, et loomulikum jääks ja võimalikult lühikeseks lasen kaa viilida.

   Eks teine variant on ntks lühikesed ilusti viilitud küüned mis on lakitud lihtsalt läbipaistva küünelakiga .. siis ei saa arugi kui kuskilt natukene koorunud on :)

   Delete