Tuesday, June 19, 2012

Tip of the day : Voucherid

Kirjutan siis siia oma salajase nipi raha kokku hoidmiseks.. teame kõik, et ilusalongid ja erinevad teenused maksavad üpris palju .. Samas mulle väga meeldib ennast hellitada ja usaldan paljud iluprotseduurid professionaalidele.Vaatan iga nädal sellist lehekülge nagu www.1deal.ee sealt leian alati mõne hea pakkumise.
Toon näite, ostsin voucheri täis pediküüri jaoks ilusalongis Mistral mis asub kadriorus 11€ eest. SUPER hea hinna ja kvaliteedi suhe. No tõesti mõnus oli ja tulemus sai ka ilus. Suveks varbad korda!

 Lisaks sellele leidsin sealt endale väikese ilusalongi mille nimi on "Orange ilustuudio" kus olen nüüd mitu korda oma ripsmeid/kulme värvimas ja kulme korrigeerimas käinud. Teenindus on super! Ilma selle voucherita poleks ma iial seda kohta avastanud ja ka kodulehe järgi poleks julgenud sinna minna.. aga kogemus oli hea! Maksin voucheri eest 6.50 eur ja kodulehel on nende kahe teenuse hind kokku 20 eur! Milline kokkuhoid :)
Klappisime teenindajaga hästi ja kuna neil on õigus oma kliente valida siis sain suure üllatuse osaliseks kui kuulsin, et saan ka edaspidi sama hinnaga käija.

Soovitan kõigil silma peal hoida .. seal on häid restorani soodustusi kui ka kõike muud!

xoxo

2 comments:

  1. Kurb lugeda kohe, kui blogis esineb kirjavigu...

    ReplyDelete
    Replies
    1. Mul on väga kahju, et sellised asjad sulle kurbust tekitavad, see teeb elu ju nii raskeks .. On palju hullemaid asju mille pärast kurb olla :D

      Delete